Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. New from the blog: https://t.co/ODs6DdsnO9

 3. Ore ga Suki nano wa Imouto Episode 6 Subtitle Indonesia https://t.co/B7GZkFrGUy

 4. Last week
 5. New from the blog: https://t.co/Y3Js4ho03a

 6. Așa la drum spre o locație noua - simţindu-se relaxat în Elveţia https://t.co/MpjIYLxxLI

 7. Așa la drum spre o locație noua - simţindu-se relaxat în Elveţia https://t.co/MpjIYLxxLI

 8. Bakumatsu Episode 5 Subtitle Indonesia https://t.co/hVxKeCzSqu

 9. Gegege No Kitarou Episode 32 Subtitle Indonesia https://t.co/gowglZPE7e

 10. New from the blog: https://t.co/tr3UudpXL7

 11. [1.12.1] [2.4.3] Feenix | High Rate Progressive

  YOU CAN WATCH TRAILER HERE ETA: November 16 2018, 20:00 CET We'd like to invite you all to launch of our upcoming Vanilla highrate realm - Alpenglow. Feenix project will be reborn with help from EluneBay team. They decided to help us bring peace to our players and take the lead over the project. Quick info: 1. Total lack of progressive content. We're opening everything, we're not going to block anything. (It makes no sense to block content when Blizzard is at the stage of releasing classic versions of servers.) - Each raid except Molten Core and Onyxia will beavailable with Attunements, which should be obtained by guilds and will be assigned to them. This means that each subsequent raid requires the completion of the previous one. This will be kept, at the level closest to the Blizzlike level, Attunement will unlock every next raid. - Attunements are assigned to the guild, not to the character, so the guild that won it on group A can also use it on group B. 2. We will add the Hall of Fame, which was introduced in realm Alpenglow. (We really want to distinguish people who have worked on the success of their own guilds and introduce a greater number of opportunities to win and stand out. 3 Experience and Quest rate are, at the level of x12 - exactly what it looked like, on the previous version of Warsong. (It really does not make sense to force people who are waiting for the Classic edition to get back to leveling up again.) We leave the opportunity to enjoy the end game with everyone in a short time and, above all, the opportunity to prepare for the official Classic servers.) 4. Feenix custom changes, some remain, some are going to be changed or improved. Those will definitely stay: - 20 minutes Hearthstone Cooldown, - Dual Talent (For everyone for the Vote and Donate points, the first gives the opportunity to get the dual talent function completely free, in a relatively short time not longer than 14 days). * * * We’re changing * * * - x2 Honor Rates x2 Profession Rates x2 Loot Rates: Everything goes down to level x1. (We want to keep several aspects of the game so that players have the opportunity to get used to the Blizzlike level and will not be disgusted by resistance after switching to the official version of the game.) - Multiboxing: We do not intend to introduce the possibility of multiboxing, we are well aware that this was possible on the previous version of the Feenix project, unfortunately we are not going to allow it. * * * We’re adding * * * - Item Pack: Our change that will keep the drop values at x1 and enjoy the normal game when leveling. Item pack is a package that each player will receive automatically after getting one of the following levels: 10, 20, 30, 40, 50, 60. - Basic equipment will be prepared in each package, ie: chest, legs, gloves, back, head + weapon. Usefull links: Feenix Website: Click here Feenix Community: Click Here. Best regards, The Feenix Team.
 12. New from the blog: https://t.co/Ab5WHUVl35

 13. Earlier
 14. Mo Ri Shu Guang Episode 3 Subtitle Indonesia https://t.co/rplGossJCq

 15. New from the blog: https://t.co/4c2v4Ex3yZ

 16. Líbí se mi video @YouTube https://t.co/4COmpQOCBA Ektor - Asi to tak má bejt prod. Season (OFFICIAL VIDEO)

 17. Líbí se mi video @YouTube https://t.co/4COmpQOCBA Ektor - Asi to tak má bejt prod. Season (OFFICIAL VIDEO)

 18. Zombieland Saga Episode 6 Subtitle Indonesia https://t.co/3uDgqtj7b1

 19. New from the blog: https://t.co/EJpP4Dt9zS

 20. Castlevania S2 Episode 6 Subtitle Indonesia https://t.co/C7hsPQexkl

 21. New from the blog: https://t.co/lZTtCcfs3h

 22. Release the Spyce Episode 5 Subtitle Indonesia https://t.co/xdRbTWORtN

 23. New from the blog: https://t.co/yeDejoFdh5

 24. Banana Fish Episode 17 Subtitle Indonesia https://t.co/Y0q8w2kFZU

 25. Chcete vydělávat na internetu a nevíte, kde začít? Zkuste propagovat věci, které by Vám, jako hráčům a pařmenům mohly být blízké. Partnerský program Získejte odměnu za umístění odkazu na vaše webové stránky! Za všechny objednávky zákazníků, kteří klikli na váš odkaz získáte provizi 6% z utracené částky. Účast v našem partnerském programu je zdarma. Platnost cookie je 30 dní. Jak to funguje? Návštěvník vašeho webu příjde přes váš odkaz na náš e-shop a nakoupí Za tento nákup získáte odměnu - 6% z hodnoty nákupu Tuto provizi si můžete nechat kdykoli vyplatit Jak začít? Zaregistrujte se Klikněte na Vlastní Tracking kód Vložte reklamní prvky na stránky nebo třebas na Facebook Vydělávejte provize! Pro více informací si přečtěte Podmínky partnerského programu. Nejsem affiliate manager tohoto obchodu. Jen jej aktivně využívám a přináším Vám sem tuto informaci a možnost výdělku.
 26. New from the blog: https://t.co/Wdyi4EA0Xy

 27. Sayonara No Asa Ni Yakusoku No Hana Wo Kazarou Subtitle Indonesia https://t.co/OMTTkTZXuQ

 28. New from the blog: https://t.co/ovFqG37hXY

 1. Load more activity
×