Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Ostatní hry

Vše onich.

Forums

 1. Age of Conan - Hyborian Adventures

  Moderní MMORPG od Funcomu.

  48
  posts
 2. Aion - The Tower of Eternity

  Jedná se o hru v korejském stylu, která kombinuje Lineage, World of Warcraft a Age of Conan. Hru má na svědomi společnost NCsoft, která stojí za hrou jako je Lineage.

  205
  posts
 3. Diablo III

  Hráči velmi uznávaná sága Diablo přichází v novém kabátku.

  175
  posts
 4. 11
  posts
 5. Everquest 2

  Trochu starší, ale přesto u některých populární.

  21
  posts
 6. Guild Wars

  Spíše CORPG, ale i přesto vyborná hra přes internet.

  245
  posts
 7. Guild Wars 2

  Pokračování úspěšné hry Guild Wars od NCSoft

  37
  posts
 8. Lineage II

  Populární korejská MMORPG.

  167
  posts
 9. Minecraft

  Vše o stále populárnější hře Minecraft.

  529
  posts
 10. The Lord of the Rings: The Shadows of Angmar

  MMORPG ze světa Pán Prstenů od Turbine.

  125
  posts
 11. Starcraft 2

  Veškerá diskuze o Starcraft 2 patří sem.

  93
  posts
 12. SW:TOR

  Star Wars: the Old Republic, mnoha velmi uznávaná MMORPG

  68
  posts
 13. Warcraft 3

  Všechna diskuze o Warcraft 3.

  187
  posts
 14. Warhammer Online: Age of Reckoning

  Nové MMORPG od EA Mythic, které má šanci se stát populárním.

  43
  posts
 15. Ostatní

  Znáte nějake jiné dobré MMORPG ? Poďte o nich diskutovat!

  742
  posts
×