Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Y0G1

ofiik a problemy

Recommended Posts

Podivej se na seznam aktivnich procesu - ctrl+alt+del, jestli nakej proces nevytezuje moc NET nebo CPU.. , jestli ti to predtim jelo vpohode se stejnym netem, tak bzych asi zkusil preinstalaci Windowsu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednoduse, dej start -> spustit a tam napis cmd

 

spusti se te to cerny okno a do nej napis ping www.seznam.cz -t

 

a sleduj, jeslti tam budes mit cisla cca do 30ms tak to jde jeslti tam budes mit tisice tak mas neco s netem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rofl... tak se pak nediv, ze se nelognes. Chce to obcas precist novinky na strankach, ale tohle se vetsinou pise na uvodni strane ve hre (Tam jak mas login.), ze nejaky realmy od tehdy do tehdy nepojedou, ale ted uz je asi pozde to tam hledat. (Cti to... je to dobra vec.) :sleeping:

 

EDIT: Realm Dark thul byl ted mrtvej, ale to nemeni nic na tech tvejch pingach. Zkus to co tady psal Benny.

Edited by Goodie

Share this post


Link to post
Share on other sites

jj ale ty novinky som cital a bolo to len do 11.00 parsi time a on isel ja nam ale mne to na inym realmu endelalo a ted mi to pise conecting prosim help

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jeste jednou... zkus jaky mas odezvy na seznam! Jak ti psal Benny! Potrebujem vedet jestli je to netem, nebo ne. Jestli to neni netem, tak preinstaluj hru, nebo naformatuj hadr. Ofikem to nebude urcite, ale to vsechno uz ti tady lidi psali!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naučte se hledat na oficiálním fóru a nespamujte tu OMG ten offfic nejdeeee

 

http://forums.wow-europe.com/thread.html;jsessionid=B90AAB18108412BFCBCDD0E6AC9EFE91.app09_05?topicId=612472624&sid=1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drak'thul dnes lague či dokonce spadnul. Psal mi to kámoš. Stejný okolnosti jako ty.

 

Za pár hodin to bude ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mne to robi to iste a dokonca aj na shadowmoone a uz treti den. Proste problem sa napojit zamrzne to na logging in to server a ked to uz nedajboze prejde tak v hre mi behom par minut vystupa latency z 100 na 600 priblizne a padne mi to. fakt by to mohli vyriesit uz ak to je problem sposobeni nimi :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

mne daktore realmi idu a daktore nejdu priklad DT nejde vobec ani SM ale taky Talnivarr abo Shattered halls mi ide krasne s latency do 200 :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

takze podla toho co som sa docital na fore to ma daco spolocne s providerom T-com dost ludom co ma T-com to nejde ak vobec daktoremu ide ale viac som tam nezistil bo moja zasoba anglicky je trosku derava.

 

http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...55&sid=1#50

http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...63947&sid=1

Edited by Pixel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×