Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Arafeus

Problémek se hrou

Recommended Posts

Zdravím, mám malej problém se hrou, normálně se načte, pustí mě do hry, hraju a pak mi vyskoci tohle a uz se nemuzu spatky nalogovat, zase to hned hodi ten error a muzu pokracovat ve hrani az po restartu pocitace... nikdy pred tim mi to nedelalo az ted s tim novym patchem a novejma addonama,ale ty kdyz smazu tak je to porad stejny, jediny co me napada, tak jestli to neni grafikou co jsem menil, ted mam Saphire RADEON X1650 a wokna sem reinstaloal a WoW taky, díky za odpovědi...

tady je ten error: http://www.volny.cz/arafeus/shit2.JPG

http://www.volny.cz/arafeus/page1.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdravím, mám malej problém se hrou, normálně se načte, pustí mě do hry, hraju a pak mi vyskoci tohle a uz se nemuzu spatky nalogovat, zase to hned hodi ten error a muzu pokracovat ve hrani az po restartu pocitace... nikdy pred tim mi to nedelalo az ted s tim novym patchem a novejma addonama,ale ty kdyz smazu tak je to porad stejny, jediny co me napada, tak jestli to neni grafikou co jsem menil, ted mam Saphire RADEON X1650 a wokna sem reinstaloal a WoW taky, díky za odpovědi...

tady je ten error: http://www.volny.cz/arafeus/shit2.JPG

http://www.volny.cz/arafeus/page1.JPG

 

Koukám, že podobné problémy to dělá někomu i na Windows. Mě to padalo na Linuxu, ale asi se to po restartu spravilo a už mi ten patch 2.2.3 jede i pod wine.

 

Může jít jak o softwarovou chybu tak o hardwarovou. To chybové hlášení je obecné a nic konkrétního ti neřekne. Doporučuju jednak zkusit požít více verzí ovladačů pro grafiku (starší se dají stáhnout i z webu ati.amd.com) a také otestovat stabilitu počítače přes 3DMarky třeba. Jinak si můžeš pohrát taky s nastavením v souboru config.wtf ve složce WTF, kde je také grafické nastavení. Třeba tam můžeš zkusit nastavit opengl akceleraci. http://www.wowwiki.com/Config.wtf_defaults

 

Kdyby to pořád blblo tak tam můžeš zkusit narvat grafiku od nějakého kámoše. Kdo ví v čem je problém. Přecejenom tu hru hraje mnoho miliónů hráčů, tak asi není problém ve hře...

Share this post


Link to post
Share on other sites

no zkousel sem to i u kámoše a tomu to dela taky, takze nevim, je mozny aby to zpusobovala sit? nekde sem o tom cetl a tak sem to podle jednoho navodu upravil, ale dela mi to stejne, uz fakt nevim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To může být čímkoliv. Dřív třeba shazoval hru i server. Zkoušel jsi to na jiném serveru?

Za jakých okolností to přesně vzniká? Jak dlouho po vstupu do hry? Je v tom nějaká pravidelnost?

Pokud to po restartu jede, tak by měl být problém někde v software a to třeba může uvíznout v paměti nějaký proces nebo se nějaký problém v ovladačem grafiky.

 

Musíš postupovat vylučovacím způsobem. Zjistit čím to není a postupně zužovat okruh možností. Co má ten kamarád za počítač za grafiku? Připojuje se na stejný server?

Máš čistou instalaci 2.2.3 nebo aktualizovanou z 2.1.3? Zkoušel jsi po aktualizaci smazat složku Cache, WDB nebo WTF či jak se to vlastně jmenuje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

slozky sem postupne smazal a dela mi to az ted na 2.2.3 kdyz sem si stahl patche z 2.1.3 a dela mi to najkymkoliv serveru, zkousel sem sargeras, narnias, mexis...

Edited by Arafeus

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak ja uz nevim, hardwarem to asi nebude, nainstaloval sem wow i k sestre a udelalo to to samy i u ni... Zajimavy je ze se mi to objevilo az ted na patchi 2.2.3 a predtim mi to neudelalo (ikdyz pred tim sem taky nemel jeste sit...) , a patchoval sem pres louncher takze nevim kde by mohla bejt zavada a vzdycky mi to vypise jako hlavni chybu v common.mpq nebo jak v cache...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoze to byt tym ze mas nejak pobabranu verziu hry? :)

btw vsade kde si to skusal si instaloval svoje wowko? :) Skus si pozicat od nejakeho kamosa wowko a skus nainstalovat ci ti to bude robit :)

Edited by icmanik

Share this post


Link to post
Share on other sites
..... a wokna sem reinstaloal

 

Reinstaloval nebo preinstaloval ..... odstranil oddíl vytvoril nový naformátoval HDD a pak nainstaloval wokna ?

 

Mám dojem ze stacilo dát ve WoW repair a pak uz to chodilo v pohode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak musim zaklepat na drevo a vypada to ze sem mel jen pojebanou instalaci, jaky si šotek neřád, mi to pojebal u me v PC a vcera kdyz sem to nainstaloval u sestry, tak mi to taky spadlo, ale od ty doby mi to uz drzi (teda zatim) tak doufam, ze to vydrzi i nadale...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak musim zaklepat na drevo a vypada to ze sem mel jen pojebanou instalaci, jaky si šotek neřád, mi to pojebal u me v PC a vcera kdyz sem to nainstaloval u sestry, tak mi to taky spadlo, ale od ty doby mi to uz drzi (teda zatim) tak doufam, ze to vydrzi i nadale...

za to kolikrat i muze server na kterym hrajes

bratrje vip a dicky mu spadne klient kdyz se portuje z dungeonu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMFG a mam to znova, u sestry v notebooku to jede super, ale u me v kompu my to zase zaclo padat, a to uz projistotu asi ve 4 minutových intervalech :( nevim jestli to muze bejt i addonama... A muj PC je: intel pentium 4 2Ghz , 1Gb RAM, SAPHIRE RADEON X1650 256Mb... fakt uz nevim, asi 5krat sem reinstaloval WoW a nic, a jestli si chcete nekdo oskouset to interface co pouzivam tak ho stahnete odsud: http://www.wowinterface.com/downloads/info7713-CruUI.html

 

PS: na kolik fps vam chodi hra? me tak neco kolem 25-40...

 

Díky za odpovědi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×