Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/15/18 in all areas

 1. 1 point
  Zdravím Vás všechny, Jak jste si již mnozí mohli všimnout snažíme se znovu obnovit a navrátit sílu tomuto projektu kterou kdysi měl. A právě proto jsem také provedli několik změň týkající se právě tohoto "reworku". Takže pojďme si říci co nového se tu změnilo, jako první bych chtěl říci že projekt wowresource přešel na nový a aktualizovaný systém Invision Community verze 4.2.7 které přináší novinky co se týče optimalizace a rychlosti a také modernější vzhled a funkce. Co se týče starých uživatelských účtů ty byli převedeny ze starého systému do nového a měli by být všechny a funkční, pokud někdo zjistí problém se svým účtem ať neprodleně napíše. Témata které byli ve starém systému jsou také převedeny do nového a měli by být všechny v pořádku. Další novinkou je že byl zrušen portál který se nevyužíval a proto veškeré novinky budou na stránkách herního projektu Inspire-Gaming.eu Také nás čeká spousty oprav jako je třeba WoW Server Status, který je aktuálně zaspamovaný servery které již byli jednou přidány. Tudíž bude provedena čistka serverů aby každý byl přidán jen jednou a plus také ověření splnění podmínky partnerství a také zda-li projekt ještě existuje. Také byl přidán nový online chat kde můžete komunikovat s ostatními členy fóra, byl promazaný tudíž původní historie je dostupná pouze na vyžádání. Další největší novinkou je že projekt WoWResource.eu se spojil s herním projektem Inspire-Gaming.eu. Díky tomuto projektu jsem získaly podporu jak TeamSpeak3 serveru tak také Discord kde jsou kvalifikovaný administrátorský tým který se o tyto služby stará. TeamSpeak 3 Na který se můžete připojit pomocí ip: ts3.inspire-gaming.eu Discord Který naleznete na adrese: https://discord.gg/xtHHmtU Další novinky budeme přidávat průběžně jak na fórum wowresource tak také inspire-gaming A prosíme všechny pomozte nám obnovit slávu kterou tento projekt měl a proto sdílejte toto téma. Děkujeme Děkujeme za pozornost
×