Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Tomito

Members
 • Content count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-6 Nepřínosný uživatel

About Tomito

 • Rank
  Level 3

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Kvalitní RP server

  Ok. Nostalgii sem nikde nenašel tak to zkusím díky Xmate. A Presstoplay jmenoval se nějak dark něco už nevím..
 2. Kvalitní RP server

  Jo pochopil. Mě nejde o to jaký neoteric je. Ale de mi o lidi tam. + GM mě tam ignoroval a když jsem konečně zastihl jiné GM nadával mi že hned buzeruju a podobně. Nebudu říkat kdo. Bylo to cca před měsícem. Měl jsem to tam rád ale tohle mě doslova dostalo na kolena. A jinak. Více jak 1 takový server byl. Ale nevím proč byl zrušen +Vše co jsem napsal aby server měl tak toho není moc. Mohl bych napsat že hned musí mít posílání zpráv do hry a podobně..
 3. Zdravím. Porozhlížel jsem se všude možně po RP serverech. Servery které sou zde servery.wowresource.eu/ nebo i na www.google.cz/. Nenašel jsem žádný který by mě zaujal. Polovina serverů nejde. Druhá půlka nemá dobrý příběh nebo klamou. [Píšou vše o RP i když tam RP není]. Jsem již zkoušel ale není to moc pro mě. Neoteric RP ne sice mají vypracované vše do detailů, ale fakt ne. Co na serveru musí být: -Kvalitní hráči kteří umí RP na výbornou -Server plně bez lagů a omezeně pádů -Dobrý, neohrabaný a vyjimečný příbeh -GM které se o vše dobře starají -Alespoň menší propracovanost [upravené spelly, vlastní itemy, vlastní vesničky, vlastní questy apod. ] Jsem dost náruživý hráč. Server bych si klidně udělal, ale za 1. Nemám finance za 2. Můj počítač toho moc neutáhne za 3. Tam nechci hrát sám Najde se nějaký takový server? Pokud se v textu najdou gramatické chyby tak se omlouvám. Předem děkuji. S pozdravem Grepfy.
 4. GM/EM - GrepFy

  Komunikace problém není.. Neměl jsem nejlepší období Příkazy jsem trošku zapomněl no Díky
 5. Projekt "?" hľadá server!

  Připiš co nabízíte pokud je co
 6. GM/EM - GrepFy

  Zdravím všechny. Jmenuji se Pavel. Informace o mě: [server] -Jsem velmi pracovitý a šikovný -Příkazy znám velmi dobře (Sice ne jako ostatní na 99.9% ale umím) -Snažím se psát co nejlépe spisovně a celkem se mi to snad daří -Aktivita je u mě vysoká -Jsem velmi trpělivý s hráči [Kdo jiný než má sestra by mě to naučil ] -Řeším různé problémy, Tickety čtu -Komunikuje se se mnou velmi dobře -Supporty? Číslo 1 na mém seznamu slov co nemám rád -Umím dobře ČJ + AJ -Času mám hodně Informace o mě: [jméno a pod] -Chodím na ZŠ -Můj věk je 14 [Zdá se to málo, mě taky, ale pracuji dobře, nehádám se <Kamarádi mi říkají že vypadám na 16, je mi 14 ale myslím jak na 25] -Koníčky jsou: Fotbal, Basketbal a jasně že PC -World of Warcraft hraji již od Classicu. -Moje věta které se držím: "Dvakrát měř, jednou řež." -Nenaštvu se po prvním "Ty si fakt ču...!" a podobně -Mám radši když mi řeknete co a jak chcete - Nerad vše dělám od vody Zkušenosti: -Menší projekt Bighouse [přibližně 20 hráčů] = Došly finance na server /Zrušen/ -Můj oblíbený Dethbridger [nepobyl jsem tam dlouho tak nevím] = Nedostatek hráčů /Zrušen/ -Kde jsem se nejvíce naučil [přibližne 35 hráčů] = Admin se na to vykašlal /Zrušen/ -Menší fun.. Sice se to nepočítá ale proč ne. Holymord GM server [přibližně 50 hráčů] = Odešel jsem Jak mohu pomoci serveru: -Nějaký ten peněžní příspěvek -Mám vysokou fantazii -Prošel jsem mnoho serverů takže vím co serveru prospěje a co ne -Eventy promýšlím dopředu -Budu řešit problémy hráčů a budu jejich menší Wowhead.com -Hádky řeším vlastně furt. Vše na rovinu vyndám před sebe a je to Mé požadavky: -Komunikace týmu -Patch 3.5.5 nebo 4,0.6a a vyšší -Důvěru v to že server neskončí po týdnu -Na věku mi nezáleží. De mi o to jak se lidé v týmu chovají Kontakt: -Skype : grepfy -Email : [email protected] -Mobil : Předložím pouze pokud se nějak zblížíme. [Nechci aby se mi stalo to samé co mé sestře že jí obtěžovali přes internet] S pozdravem Pavel Weiss. PS: Pokud něco dalšího potřebujete napište.
 7. Herní portál

  Zdravím vás. Hledám nějaké lidi. 1. Webmaster Co požaduji: -kvalitní práce s php nebo HTML -dostatek času -trošku grafik 2. Člověka/team s World of warcraft serverem Co požaduji: -server kde je více jak 50 lidí deně -server co je na datadisku Wrath of the Litch King 3. Člověka/team s World of warcraft serverem Co požaduji: -server kde je více jak 50 lidí deně -server co je na datadisku The burning crusade nebo Clasik 4. Člověka/team se serverem ve hře Counter Strike source Co požaduji: -nejlépe více jak 2 herní servery -minimálně průměrný počet hráčů(na serveru s 16ti sloty minimalně 10 hráčů) 5. Člověka/team se serverem ve hře Counter Strike 1.6 Co požaduji? -nejlépe více jak 2 herní servery -minimálně průměrný počet hráčů(na serveru s 16ti sloty minimalně 8 hráčů) 6. Někoho kdo se vyzná v Team Speak 3 _____________________________________________________ Co nabízím: Umístění na gaming portálu Skělou spolupráci Herní GTA SAMP server Pište mi a já si z vás vyberu ty nejlepší a vy ostatní nezoufejte určitě taky někoho najdete... Pište cca takto: Jmeno: Jmeno serveru: <jestli mate server>Druh a typ serveru: (Druh: World of warcraft Clasik/TBC/WoTLK, CSS, CS 1.6 ; Typ: WOW: instant/pvp... , CSS: Jail, publik... ) <jestli nemate server>Co by jste bral za pozici: (webmaster, prace s TS3) Web: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ GTA server Moondrey nabírá admina: Co požaduji: věk min 14 let žádné drzosti umět admin příkazy Co nabízím: AdminLvl 5 Pište na email cca takto: Jméno: Věk: Skušeností: Byl jste již adminem? Kde. Kontakt: Skype: a_-grapfe-_a Email: [email protected] Děkuji za odpovědi.. A doufám že se někdo najde..
 8. WOW LOL

  Zdravím. Už sem zkoušel spoustu návodů ale všude mi to psalo chybu.. skoušel jsem i noob packy neco tam vzdy chibelo.. Tak se ptám jesli není nejaký noob pack na patch 3.5.5a ktery je bez chyby.. Dekuji za odpovedi..
 9. Mapy

  ... podívej se na název ... WoWResource - fórum > Ostatní Blizzard hry > Warcraft 3 > Mapy xD ale nevadí
 10. Mapy

  Čau chci makat na mapě ale nevím jak nastavit aby třeba po minutě vyšly z budovy nějaké příšery a šlí cestou vše zabijeli a šli až ke hradu skoro něco jako dota pls poradite někdo?
 11. Moje Prvni Tvorba

  Jo docela se mi to líbí 10
 12. Server

  NE protože to už vím ale neměl jsem frozen throne a patch
 13. Server

  Hele nexi mám mapy a jak je mám nahrát do hry skusil jsem je dát do Maps ale nejde to nejsou tu ... Jak to udělat? OK garena de ale neni tu nikde game a podobný věciuž to mál jen ty mapy jak xD HEY Ještě jak se připojim když nechci vytvářet hru?
 14. Server

  Je tak dík ještě pohraju pár map kampaňí a pak to znova skusím jinak přijedu cca za týden a něco jedu do itálie tak se kouknu dyštak i potom když to nemude furt ještě jednou dík A neznáš nějakou Good mapu?? pls dej sem dištak link a co je to za druh dík..
 15. Server

  ok a je to české?? jak si to nastavím abych mohl hrát ?? jak vytvořím server? jak se připojím ??? porosímtě dík
×