Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Bindiks

Members
 • Content count

  600
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Bindiks last won the day on March 23 2013

Bindiks had the most liked content!

Community Reputation

133 Přínosný uživatel

About Bindiks

 • Rank
  Level 7
 • Birthday January 1

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

10605 profile views
 1. Kompilace Oregon Core

  Přidáno 23.prosinec 2010, 14:36
 2. Twinstar Server 2.4.3

  2010
 3. [Inspire-Gaming] Nábor nových členů

  ( Pokud ovládáš i jiné kódy které se dají využít výhoda ) Poznam kody na gta san andreas, postaci to?
 4. Oregon Core 2.4.3 rev. 1283

  Na co chces pouzivat 2011 ?
 5. V.I.P Systém - Counter Strike 1.6

  Zrejme ta tabulka kde je zoznam adminov ?
 6. Oplatí sa učiť HTML/CSS?

  Osobne si myslim, ze java je zlozitejsia nez Cecko
 7. Deprecated / RBAC Adminer / TC / v.1.0

  Tak nech si urobi testovaciu databazu, a tam nech to robi nie ?
 8. Novy procesor

  Mohol by som vediet presnejsie model grafickej ?
 9. [New Emu] BlizzlikeCore

  Styller: Len tak pre zaujimavost, co presnejsie a kde nastavit ? Myslim ze lagovat by to nemalo,aj vtedy ked nic nenastavite
 10. PC nestartuje ...

  Sak to nepipa cez reprak pokial viem
 11. Server cena/výkon

  VPS, usetris ked ti to nevide
 12. Iphone 3G 16gb white

  1. provést JB několik nástrojů. 2. Po nainstalování Cydie najít Ultrasn0w 1.2 3 . Nainstalovat Ultrasn0w. (google)
 13. Iphone 3G 16gb white

  Takze je blokovany
 14. Iphone 3G 16gb white

  Neni ten iphone blokovany ?
 15. HerniSektor

  Raz ten MOP prist musel, tak preco nezacat teraz ? Preco to odmietat, mozno mu to vide
×