Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Raily

Members
 • Content count

  368
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Průměrný uživatel

About Raily

 • Rank
  Level 6
 • Birthday 06/09/1999

Contact Methods

 • Skype
  ws.raily

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Slovensko; Habovka; Orava
 • Zájmy
  Programovanie, hranie WoW a CS 1,6 a hlavne priatelia, pomoc
 • Projekt
  I don´t know.
 1. Dobrá Hra

  Scyrim. To je znesvätenie to tak povedať. Alduin si ťa nájde! BTW: Čo máš proti TES sérii?
 2. Úpadek fóra

  Taktiež mi to je ľúto, ale bohužiaľ. Ja som taktiež vďačný sa všetkých tých ľudí čo som tu spoznal. WS mi dal veľa, bohužiaľ aj veľa zobral, to teraz ľutujem. Dúfam že sa s tými ľuďmi ešte nejako skontaktujem a že proste na seba nezabudneme.
 3. Úpadek fóra

  Zdravím Vás po dlhšej dobe, pred pár mesiacmi som sa aj ja rozhodol "ukončiť pôsobenie" (ak sa to tak dá nazvať) na WS. Nechcem ani nejdem na nikoho hádzať hnoj, len vyjadrím svoj názor, čo fóru chýba. Môj hlavný dôvod k odchodu boli ľudia. To hlavné, na čom je fórum postavené je tá komunita. Ak komunita prestane byť ku sebe.. priateľská, upadá. Veď je tu v poslednej dobe len hašterenie sa a nekomunikuje sa tu racionálnym spôsobom. Ak je tu nezhoda už sa to nerieši priateľsky, ale rivalitou. Toto je myslím to najťažšie, čo zhoršuje úroveň fóra. Proste vzťahy sa meniť takmer nedajú a ak áno, veľmi ťažko. Druhý dôvod bol neporiadok vo veciach. Ako teda vedenie to prestalo baviť (ak to teda takto hovorím správne), začalo tu menej chodiť. Menej času, menej venovania sa fóru, menej poriadku. Ale takto to v živote býva vždy. Každého človeka začne činnosť po určitom čase nudiť. Jediná výnimka je asi život. Žiť ma vždy bavilo a vždy dúfam aj bude. Tretí dôvod bol nezáujem diskutovať o hlavnej téme fóra. Téma je stará, nezaujímavá.. už to nie je ono. Už som mal iné záujmy a teda som im začal venovať viac času. V dobách môjho "big bang" na WS som tu trávil aj 8 hodín času denne. To je moc. Nehorázne moc. A ten priemerný vek na fóre? Ja sám oplývam malým vekom, pre niektorých až primalým na pochopenie niektorých vecí. Ale ku každému raz dôjde myšlienka začať žiť. Akonáhle som opustil fórum, prestal som tráviť toľko času pri počítači a pri internete, môj život sa začal zlepšovať. Všetko, čo som chcel aby sa zlepšilo sa naozaj zlepšilo. A je tu otázka: Prečo? Pretože rivalita medzi uživateľmi bola psychicky vnímaná aj mnou. Mal som zlé nálady, nesprával som sa tak, ako by som sa mal, dôrazne ma to ovplyvňovalo. Teraz trávim čas na inom fóre, s skvelou komunitou a je to proste super. Všetci si pomáhajú, a nevídam ani jednu hádku. Neponúkam riešenie, podávam (dúfam) objektívnu kritiku, ako to cítim ja. Neberte mi prosím môj názor, a rozumne diskutujte. Raily
 4. Zložený PC

  Absolútne nechápem túto hádku. Ak sa tu teda neviete zhodnúť, nech zájde na nejaké špecializované miesto kde mu to povedia odborníci.
 5. Guild Wars 2

  Jednorázovo.
 6. Linux: Jakou mám vybrat Distribucy?

  V ElementaryOS sa mi páči celé prostredie používania. Ak by bola väčšina softwaru ktorý používam funkčná, určite by to bola pre mňa jasná voľba.
 7. Tak a je tu sraz! [Neoficiální]

  Slovensko, Žilinský kraj, Tvrdošín, námestie 20.8.
 8. Jan Hájek [89.102.15.*]

  Canabis? Známy podvodník z WS Je to hold tak že si ľudia musia vyberať poriadne. Ale dobrá práca že si to tu postol
 9. Ono na to žiadny nejaký návod nie je. Ani sa nedá myslím urobiť. Ak vieš C++, pozri si zdrojaký priamo ty, a potom to nejako skús. Poznám ľudí ktorí sa to naučili takto.
 10. Najprv si treba ujasniť čo sa robí pomocou C++ a čo pomocou SQL. NPC, Questy, objecty sa vytvárajú pomocou SQL. C++ je docela.. ako to povedať. Proste sa využíva na programovanie dungeonov, aby bossovia robili to, čo chceš, a tak podobne
 11. B30, prajem veľa šťastia. Určite sa prídem pozrieť, no keďže už wowko moc nehrám (len robím deva ale nič viac.. prakticky tú hru nemám rád), nebudem tam zrejme dlho. B30 je naozaj seriózny človek, jeden s ktorými sa mi pracovalo najlepšie keď som mentálne "dospel"
 12. Dota 2 zdarma

  Môžete mi nejako ujasniť či sa ešte nejako tá Dota dá získať na steam účet? Bez platenia.
 13. Web Design

  Nechápem ako sa ti podarilo tak rýchlo zlepšiť.. Nádherné designy
 14. The Untold Stories nábor

  Takže znova do toho? Držím palce, nech sa vydarí
 15. Windows, GGLE Chrome, Steam, Team Fortress 2, Skype, Cinema 4D/ 3DS Max, Photoshop, ovládače na PC
×