Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Presstoplay

Members
 • Content count

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Presstoplay last won the day on July 15 2012

Presstoplay had the most liked content!

Community Reputation

12 Průměrný uživatel

About Presstoplay

 • Rank
  Level 3
 • Birthday 05/15/1996

Contact Methods

 • Website URL
  http://---
 • Skype
  Jenda186

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Ukrajina, Pripjat.
 • Zájmy
  SQL,WorldEditing,Baseball,WoW,Svět, Nogg-It.
 • Projekt
  New-Dawn
 1. [Nábor] Hledáme schopné spolupracovníky.

  Prosím moderátory o Lock nebo Smazání , věc je již dávno promlčená. Děkuji.
 2. Nový 4.0.6 server hledá TEAM

  Ano, svět se zbláznil. Začínám věřit Máyiům že bude konec světa..
 3. Sháníme TEAM [Cataclysm 4.0.6a]

  Developera? To je široký pojem.. hledáte SQL developera, C++ developera a nebo obojí ?
 4. Hledame Developera

  Hmm, nějaké info? Odkazy na webovky? A tak dále? Nebylo by? ... To bychom asi ale už chtěli moc..
 5. WoW Items

  Hmmm, a tato osoba se k jednomu projektu hlásila jakožto C++ developer, s vynikajícími znalostmi..Poté z něj vypadlo že neumí absolutně nic, maximálně si tak vytvořit server, což v dnešní době umí každý a není to nic za co by si se měl chlubit. Nevím co mě dostavá víc na kolena, jestli ta naivita a nebo blbost. Upřímně je mi tě líto, asi nevíš jak to v životě chodí. Ale abych nebyl takový remcal, přeji příjemný život a práci v oboru.
 6. Kvalitní RP server

  Souhlasím s Xmatem, jediné pořádné RP a zázemí dostaneš jedině na Neotericu a Nostalgii, zbytky jsou pouze jenom spíše s prvky RP.
 7. Kvalitní RP server

  Jméno serveru? Protože tohle mě velmi zajímá, server co ti vyhovoval..
 8. Objecty bez jména

  Krásná práce Určitě se to bude hodit. Rep + určitě letí.
 9. C++ Perma Morph

  Glararane...Glararane...My všichni samozřejmě víme jakej si IMBA SUPER ULTRA MEGA developer a týpek.. Ale nemohl by si prosím tě nechat té tvé ubohé arogance.. A alespoň jednou se zachovat jako člověk a třeba mu to říci nějak slušně? Protože promiň ale tohle tvé chování mi připomíná chování malého fakana... Ať už si sebe zkušenější nic ti nedává právo se tu vytahovat na začátečníka.... zamysli se nad sebou.
 10. Kvalitní RP server

  Hele, myslím že tohle je na jednotlivci. Tobě se ty RP servery možná nelíbí, ale jiným můžou. Fakt tohle bych asi takhle neshrnoval, když už jsi zde zmínil ten Neoteric, ať už je jaký je.. furt má výbornou populaci a RP zázemí. Jak říkám, je možné že ti žádný RP server nevyhovuje, ale zase se nesmíš ptát ostatních jakej je nejlepší a tak dále. Žádnej není nejlepší. Každý má jiný vkus, jiné RP a jiné požadavky a tak to prostě bude od toho jsme lidé..... Docela jsem se rozpovídal, no doufám že pochopíš co jsem tímhle sáhlodlouhým slohem chtěl říct.
 11. [Problém] Viditelnost GOB a NPC

  Hmmm, z mého transbrahmového hlediska si myslím že bude problém někde mezi spojnicí configu a serveru. Ale nenapadá mě co, no ale přeji hodně štěstí s problémem.
 12. Ragnarok RP [MaNGOS] [neplacený]

  Změnit? Dokuď se něco nenaučí, a to především RPit, bude pro mne furt Luciferius.
 13. Ragnarok RP [MaNGOS] [neplacený]

  Ano, máš pravdu nebyl na scéně ani měsíc, skončil kvůli výpadku v serverovně. Za kterou nikdo z GM nemohl. Tak mi teda ale prosím vysvětli že když to byl server pro GM... Tak proč byla hráčská popularita 20+ . Hele, vašemu serveru přeju všechno nejlepší, třeba to dopadne dobře vám ano, ale Luciferiusovi ne. Nějaké ostatní případné narážky na New-Dawn prosím směřuj na mne. Děkuji.
 14. Quice

  Myslím že bude problém v tvé DB, možná špatně skompilovaná, problém v Quice na 99 % nebude. Zkus smazat registry, možná to pomůže. Ale spíš opravdu bude chyba v tvé DB, zkus znovu skompilovat.
 15. Ragnarok RP [MaNGOS] [neplacený]

  Musím přiznat, že když si několikanásobý hacker, a lhář na všech možných RP serverech na naší scéně vytváří server. Musíme na tom být už velmi špatně. Eště když jeho schopnosti ohledně SQL, a C++ jsou.. takřka.. žádné? No, ale co, každý se to může naučit. Jen mě to spíše dojímá a nutí k zamyšlení.. Kde to sakra jsme? Luciferiusi, zamysli se nad sebou schovávat se pod jinačí nick? To jsi tak ubohý a stydíš se za své jméno, které sis tak pečlivě vytvořil? Jsi mi k smíchu.. mimochodem hodně štěstí s prací na repacku.
×