Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Dreinko

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About Dreinko

 • Rank
  Level 1

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Darkgaming.eu nábor

  Jak píšeš význam to nemá žádný, ty obrázky byly první co jsem měl po ruce, samozřejmě se tam hodí jiné, které budou mít správné proporce + plno dalších uprav, neboť nabíhá dost pomalu ten web. Snažím se jak to jde, ale nezvládám to sám :-)
 2. Darkgaming.eu nábor

  Zdravím všechny příznivce online-gamingu. Přicházím k Vám s náborem KOMPLETNĚ CELÉHO ADMIN TÝMU na hru World of Warcraft Cataclysm. Důvod vzniku: Důvod proč jsme zvolili Cataclysm? Je hodně dobrých Fun i normálních serverů na Wotlk, tak jsme si řekli proč nezkusit udělat taky dobrý a velký Fun server na Cataclysm. Přeci jen těch českých serverů na Cata moc není. Info o Serveru : Verze: Cataclysm Patch: 4.0.6a (4.3.4) Typ: PVP/PVE Fun Server je ve fázi testů, tudíš není Online web: http://wow.darkgaming.eu na webu se pracuje. Server je hostován u kvalitní společnosti angel-hosting.cz To znamená že je samozdřejmé že sever pojede na veřejné IP adrese, kvalitní lince a slušné Pc sestavě. (Pro začátek alespoň) Hledáme: post Developera (správa databází,SQL aktualizace,úpravy a opravy Core) -> Hledáme člověka, který je ochoten pro server věnovat nějaký ten čas, netrváme ani na tom, aby u toho seděl od rána do večera, ani aby to byl profík, ale aby rozuměl své práci. 3 GM posty Forum admina Požadavky: aktivita zkušenosti soudnost rozum --> Jak by měla přihláška vypadat? ----------------------------------------------- Úvod: (tím je myšlen pozdrav a něco osobě) Jméno: (stačí křestní ) Věk: (17+) Nick ve hře: Bývalá místa: Jak dlouho jsem byl na postu GM,EM ? : Důvody odchodu: Co umím? : Čím bych byl pro Váš server přínosem? Skype: Email: Jak dlouho jsem byl na postu Developera nebo GameMastera ------------------------------------------------------------------------ Chci lidi, kteří mají opravdu zájem. Opravdu nechci a nesnáším lidi, kteří v přihlášce umí vše a pak se ukáže, že vlastně nic. Pokud bude zájem přihlášky posílejte prosím na email. Děkuji Kontakt: email: [email protected] skype: patass789 -> zde pište i když jsem offline, přečtu si vše.
 3. Zdravím, hledáme moderátora Fora, který by nám pomohl prozatím s výstavbou celého fora a jeho nastavením. Server máme prozatím ve fázi testů, není ještě prozatím spuštěný. Server bude na verzi 4.0.6a. Jeho spuštění plánuji ke konci měsíce. web: http://www.darkgaming.eu/ weby nejsou dodělané do finále. Stále se pracuje na výstavbě webu. Prosím kontaktujte mě na email: [email protected] Pište jen pokud máte opravdu zájem, jakákoliv kritika na server, je opravdu zbytečná, hledám opravdu jen lidi co mají zájem pomoct ne jen kritizovat.
 4. [BG/Arena Tournament] Reputation Based On Rating

  Děkuji ti za tvůj čas.
 5. [BG/Arena Tournament] Reputation Based On Rating

  Byl bych ti moc vděčnej. hází mi to v tom řádku chybu, tak jsem myslel,že je chyba právě v tom.
 6. [BG/Arena Tournament] Reputation Based On Rating

  našel by se někdo, kdo by auktualizoval script? mě se to moc nedaří :-( nebo spíš co bude na řadku void updateReputationStatus to mi nejspíš bude stačit. díky
×