Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

ntdrt

Members
 • Content count

  308
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

ntdrt last won the day on August 29 2013

ntdrt had the most liked content!

Community Reputation

29 Průměrný uživatel

About ntdrt

 • Rank
  Level 6
 • Birthday 01/24/1993

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.tomas-kolinger.eu

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  CL
 • Projekt
  SQUARE RS

Recent Profile Visitors

6260 profile views
 1. Kompilace

  Ještě bych doplnil, že u hesla (-p) nesmí být mezera. Když tam je, heslo se ignoruje. mysql -u username -ppassword database_name < dump.sql
 2. WoWResource Wiki: zase dělá vandal.

  Captcha?
 3. Vlastní quality itemu

  Nový člověk to ale nemá šanci najít, jelikož tohle fórum je hloupé a má tak striktní požadavky na vyhledávání, že je prakticky nepoužitelné. Navíc neexistuje žádný strukturovaný seznam podobných FAQ.
 4. Scháním Banlist

  Tak deffener má nějakej hybrid postavený na source bans(?), každopádně taková aplikace je tak na jeden den vývoje a troufnu si říci, že to lze za tu dobu udělat i lepší... Kvalitní banlist nenajdeš určitě (tedy myslím kvalitně napsaný, netuším co je u tebe měřítko kvality), takže se můžeš spokojit s nějakým, který jakštakš funguje, zaplatit si vývoj svého a nebo si ho napsat sám.
 5. Unikátní řešení frustrace. A celkem i dobré . EDIT: ano je to jedno, nicméně já kladu velký důraz na logiku a správné použití, je to jen pár kliknutí a hned budeš lidi učit psát čistší kód. V případě mysql_close se server zbytečně zatěžuje (soubor je delší, musí se parsovat více prvků, musí se zavolat desctructor...), je to ale prkotina, to jo.
 6. @hisgrak: o tohle jsem se už jednou pokoušel a nemá to moc cenu Používat include pro loading tříd je špatné, ty ten soubor vysloveně potřebuješ, jelikož bez něj ti web spadne na Fatal error, takže require_once. Jo a poslední tři ukázky vygenerují krásnou E_NOTICE... $c !== $count. EDIT: používání destructoru je zbytečné, PHP automaticky uvolní paměť po dokončení skriptu
 7. Správce fóra

  Proboha Xmate, četl si jaký požaduje věk? Přečetl sis jméno tohoto fóra? Ty to posuzuješ z pohledu dospělého člověka, jenže tohle je očividně práce pro "dítě", co se nudí a má zálibu v minecraftu. A bezcenné je prakticky všechno v tomhle sektoru, všechny weby, všechny fóra a i všechny herní servery co mají "nulovou" populaci a nejedou na styl Scapegaming.
 8. scháním sript

  Tak tvůj problém není na straně skriptu ale na straně webhostingu. Překračuješ limity... Většina webhostingů není určená pro odesílání spamu. Můžeš to vyřešit tak, že e-maily budeš odesílat ze serveru, kde si nastavíš smtp server bez limitů.
 9. scháním sript

  Tenhle problém bude podle mě komplikovanější. Každopádně by chtělo trochu více informací. Hlavně co znamená ono "neutáhne"... Skript napíše chybu? Jakou? Dojde časový limit? Dále by bylo dobré napsat, kde skript spouštíš, u sebe na PC, u sebe na serveru nebo na nějakém webhostingu?
 10. scháním sript

  Tak si ho uprav, aby neměl omezený čas. Nebo aby posílal dávky.
 11. Mininotebook

  Určitě? Že můj Snapdragon 1,6 GHz ve founu 720p přehrává v pohodě... A ten se s Atomem meřit nemůže...
 12. Mininotebook

  Měl by si zadat nějaký finanční rozsah a jakou úlopříčku, tím "mini" myslíš netbook? tj. 10" / 12" nebo menší notebook 13" / 14"?
 13. Login pomocí wow acc [PHP] [Help]

  Pro práci se session si musíš přidat do inicializace aplikace "session_start()"... V tvém případě to bude "vršek stránky" - musí to být ještě před odesláním odpovědi, tj. jako první věc v souboru. Ten while nemá nic s HTML společnýho, máš bordel v struktuře a HTML... Z toho útržku to nepoznám, nedá se to číst.
 14. Login pomocí wow acc [PHP] [Help]

  To není potřeba, už chybu vidím . Do dotazu dávám heslo, přitom tam má patřít ten hash... typo... http://snippets.kolinger.name/dd742a0e6e3d768e810ab1a53f4451ce
 15. Login pomocí wow acc [PHP] [Help]

  Tak to trochu uprav: http://snippets.kolinger.name/502ff1ba5339190669a2c89c989b1849 Změnil se jen řádek 11.
×