Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

nices

Members
 • Content count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Nepřínosný uživatel

About nices

 • Rank
  Level 3

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Problem prohlížečů

  Dobrý den mam tokový problém s mim webem a to takový že u některých prohlížečů a to jako je Google chrome , explorer.A to takový že na mojí stránce http://www.sadd.tym.sk že některé texty jsou jako odkazy a na chromu nejde napsat výherní kod. Předem odpovídám dotazů co to je za domenu atd Je to prozatím na teto domeně kvůli toho že si na ní všechno připravím nevím jak dlouho to bude trvat chci dodělat ještě pár věcí jako je design atd. Děkuji za odpovědi. Také mam ještě jednu otázku a to ohledně toho jestli by nešlo zrychlit načítaní webu jestli to je hostingem nebo něco mám někde špatně.
 2. [Anthelion] Nábor do týmu

  Tak vypadá tato nabydka hodně pěkně.Web se mi hned zalíbyl také jsem viděl že tam hraje 30 a více lidí na to že je to nový server je to dobré.Jen bych tady napsal na jaký patch to jede a nějaké info o serveru.
 3. [Investice] Do herního serveru

  Dejvor Pěkně řečeno a hlavně pravdivě. Wowko je jen ztráta času lepé ty peníze investuj do něčeho jíného a to třeba do oblečení , bytu , rodiny , mobil , dům úplně co koliv.Pokud chceš z toho vytěžit nějaké peníze no tak možná se ti to podaří , ale šance je malá že by se tvůj herní portál uchytil jak bylo řečeno je jich tu dost.No možná by bylo investovat do něčeho jako je web a to třeba že by tam lidi dávaly nějaké inzeraty třeba na auta a že by jsi měl peníze z reklam nebo z každého inzeratu nebo udělej nějaký portál kde lidí budou kecat nebo něco nevím co někdy by ti na toto určitě poradil
 4. Minecraft

  Potřebuji ted akutně kodera který by nakodovál grafiku.Odměna by byla menší finanční odměna nebo banner na 1 měsíc na webu.Nebo pokud by se našel někdo kdo by to udělal za darmo tak bych určíte byl vděčný a jestli by chtěl mohl by se zapojit k nám do týmu.
 5. Minecraft

  A ty hraješ na jakém serveru.Musíš mít koupenou celou hru nebo stačí stahnou napsat ip a připojit se ?
 6. Minecraft

  Dobře super.Napiš mi na skype nebo do pm nějaký kontakt na tebe.
 7. Minecraft

  warring nejdřív napiš jestli to dělaš zdarma nebo za many a pokud to děláš zdarma což pochybuji tak to bude super pokud ne tak napiš cenu
 8. Minecraft

  Hledáme někoho kdo udělá ještě pořádnou grafiku a někoho kdo ji nakoduje.Dále pak hledáme nějaké moderatory a někoho kdo by dokázal udělat pár aplikaci pro web.Dik :-)
 9. Minecraft

  Tato hra mě až na tolik zaujala že pro ní budu chtít přichystat web.Tak by jsem se tady chtěl zeptat jestli by mi s tím někdo nepomohl ? Více info na skype : martincze3 . Tam se domluvíme co jak dál a s čím by jste mi přesně mohli pomoct.Dik předem za odpovědi.
 10. Minecraft

  Nevim by jsem se domluvily.
 11. Minecraft

  Raily nepostavil by jsi se mnou v minecraft zoo ?
 12. Minecraft

  Doufám že to moderátoři schválí :-).Bych tady přispíval rád :-)
 13. Minecraft

  Dobrý den chtěl by jsem se zeptat adminu jestli by nechtěli nahradit Diablo 3 něčím jiným třeba minecraftem.Jelikož tady už nikdo dlouho nedal nikdo příspěvek nic.Kdyby se to změnilo na minecraft tak by tu přispívalo více lidí.Mohli by jsem dávat videa ze hry , obrázky ze hry , návody a spoustu dalších věcí určitě by se někdo našel kdo by sem přispíval.Je to , ale jen na vás rozhodněte jak uznáte za nejlepší.
 14. Web - První tvorba ve škole

  Hodně pěkná práce.
 15. PHP script

  Pěkná práce wolfe
×