Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

sfgamer

Members
 • Content count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-37 Nepřínosný uživatel

About sfgamer

 • Rank
  Level 3

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  server
 1. Nabízím se jako GM-Helper nebo Tester. :)

  ty lžeš jak svině. Muj server jel cca 2 týdny na ecorcism si nebyl déle jak 1 týden..
 2. eventer

  opraveny hrubky. Pokud by ste prosím našli chybu v přihlášce napište jí prosím děkuji.
 3. eventer

  Prosím o moderátory aby to zde promazali
 4. eventer

  Lidi já se nepokouším kopírovat vaše přihlášky ani to nemám za potřebý akorát jsem si přečetl jeden 1x jednu přihlášku a zjistil že takto to vyhovuje ale text ani nic jsem nekopíroval.
 5. eventer

  Jak vidim seš ten typ, kterej si musí do všech vyskakovat a upozornovat jo a učím se česky ty snad ne ? ty už nepotřebuješ žádné zdělání ? a ty citaty tam mám pro srandu a proč je semka psát a proč je vůbec semka taháš ? Je moje věc zdali chodím ven nebo jsem u ntb nevím co se stáraš a je ti do toho ?! Nevím co píšeš takové blbosti že jsem ti okopíroval tvoji přihlášku já jen psal to důležité a že to mám stejně jak ty tak to nwm..
 6. eventer

  Stoner Měl jsem povýšení dá se říct s eventera na skoro majítele serveru což se dá říct nejvyší post takto pro gm Jo nevadilo mě to že potřebuje pomoct s confingama ale přišlo mi to neprofesionalní a nerad bych se už bavil o projectu manius.eu
 7. eventer

  Tak nějaké zkušenosti jsem si tam našel a to mi postačilo ale bylo tam málo lidi a pak toto. Podle mě jsem čekal od manius.eu větší zábavu ale nějak to nevyšlo u ních napsal jsem to tam aspon jak lidi vydí jací lidi jsou a hlavně náš admin serveru nevěděl ani nastavit confing..
 8. eventer

  Pracoval jsem na Manius.eu jelikož nám po týdnu vypověděl developer a smazal celou db atd.. tak se admin hl zavstal názoru ruším server. Sice nechápu proč stačilo by jen nahrát new db ale žeprý se mu nechce a dělá na jinším projectu tak jsem tedy skončil a nyní zase hledam svoji funkci.
 9. Dobrý den. Mám problem s jedním porterem+ ty blbůstky k tomu. sehnal jsem ho zde na forum co je kousek podemnou ta druhá část.. dal jsem to do složky script udělal poznámkovy blok tam do dal uložit jako new.lua pro všechny formáty nebo jak to je napsané a v arcemu world mě to píše nahrány ty lua ale ve hře stím npc, které jsem mimochodem vytvořil na wow-v tak mi to nejde otevřit ani nic a píše v arcemu world tady toto "Tried to call invalid lua function aio .ontalk from arcemu (gossip)" prosím mohl by mi někdo poradit ,
 10. eventer

  - opravena přihláška - stále hledam místo
 11. hledam webmaster

  neni to muj server
 12. hledam webmaster

  Dobrý den milý spoluobčané. Hledáme na náš server nějakého Web mastera, který se orientuje v php a jazyky potřebné na spracování webu. Hledáme jej proto, protože náš hl admin má nyní hodně práce a potřebujeme někoho, který to fakt stím umí a rád by pomohl. Pokud možno člověka, který by mohl poslat i nějaké ukázky přes skype. Jednalo by se jen o cca 2 bannery a zprovoznit tam nějaké věci zde je web http://exorcism.manius.eu/(vím nevypadá nic moc ale díky vám by se to mohlo i zlepšit né ?) ted vám napíšu pár věcí co bychom tak hledaly: Web master • Umět Php,html(jazyky pro vytváření webů) • Umět ovládat photoshop nebo program tomu podobný • Umět vytvořit banner,ikonku • Mít skype Co nabízíme my: • pokud možno nabídneme gm post jsme na patch 2.4.3! • skvělý gm team ! omlouvám se že je to tak stručné ale ted bych neměl čas se hrát s přihláškou pokud je fakt někdo hodný, který by rád pomohl rozvíjícímu se projectu at napíše na skype bendik88 děkuji.
 13. [Nabízím se] Web Developer

  zdravím hledáme pouze webmastera na project http://exorcism.manius.eu/ kdyby si měl zájem napiš mi na skype bendik88
 14. jsem gm na tomto serveru a musím teda říct že je to solidní máme tam new posily takže se jedná o fakt good server. Máme vlastní nápad, který jsem já vymyslel takže server by měl jít ještě více on.
 15. eventer

  post už mám na tbc ! děkuji.
×