Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Seam

Members
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Průměrný uživatel

About Seam

 • Rank
  Level 1

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  U_G
 1. Jméno serveru: LichBane Web serveru : http://wow.hernisektor.cz/ Realmlist: server.hernisektor.cz Registrace accountů: http://wow.hernisekt...UB/wow/register Emulátor: Trinitycore2 Databáze: TDB Požadovaná verze klienta: 3.3.5a Místo: Česká republika Uptime: Nonstop Rate:30x Kill, 35x Quest, 30x Money, Epic loot 3x. Linka: 100Mb/s Hamachi: ne Zdravím , za celý GM team serveru LichBane by som Vám rád predstavil nový high-rate server na CZ/SK scéne .Pýtate sa prečo to skúsiť práve u nás keď je už toľko kvalitných free wow serverov ? Dôvodov je viac no skúsim Vám tu ich predstaviť niektoré z nich : - Stabilné jadro , dlhý uptime a reštarty len pri nahodení opráv - Vlastný bugtracker + changelog vďaka ktorému môžete ako hráč vidieť že stále pracujeme na nedostatkoch - Profesionálny team ktorý rieši tickety a vaše problémy nonstop - Armory a prepojený web s hrou - Tzn. že napríklad u nás podstatná mena Donate Pointy ( DP ) sa dajú získať aj formou eventu a nie len finančnou podporou servera. - Svetlá budúcnosť ( po týždni od otvorenia serveru sme dosiahli rekord online hráčov - cca 100 ktorý dúfame sa bude už len zvyšovať a my na ňom stavať . ) . Každý nový hráč nám dáva chuť sa podieľať viac a viac na rozvoji servera.( kým nepríde Frytik nacenganý ) - TEST realm ( skúšanie rôznych oprav a úprav pred nahodeným na live realm ) - Ingame vychytávky : - Crossfaction BG ( spojené BG medzi Ali a Hordou z dôvodov zatiaľ menšej populácie , tým dúfame v častejšie logovanie RBG ) . - Pathfinding ( NPC nelietaju vzduchom ale obchádzajú prekážky alebo si hľadajú vlastnú cestu ako sa dostať do cieľa ) - Teleporter , rýchle expenie ( vďaka mountovy od lvlu 1 a heirloomom a vysokému ratu ) - Funkčná rozsiahla časť PvE kontentu ( čo stojí za spomenutie je napríklad Gunship Battle - ICC , Ruby Sanctum , Eye of Eternity ) - všetko testované našimi hráčmi . - Profession NPC ( surky nemusíte farmiť , priamo sa kupujú u NPC ) - Príkaz .i u all ( zrušenie ID ) - Quest NPC ( nemusíte robiť questy na niektoré spelly ) , trainery na námestí v OG A okrem iného aj mnoho ďalšieho , určite sa máte na čo tešiť. Prídte sa presvedčiť na vlastné oči. Za celý realizačný team Vám prajem príjemné hranie na serveri LichBane .
 2. <Hladam> GM / EM post

  Zdravím , topic je stále aktuálny . Stále som k dispozícii , najčastejšie e-mail alebo skype.
 3. <Hladam> GM / EM post

  Tak bohužiaľ záruka v tomto nieje nikdy , nikde a u nikoho . Stále sa môže vyskytnúť situácia ktorá ti nedovolí stáť na rovnakom mieste a donúti ti dať posledné zbohom . Každopádne popri GM postoch som hrával na serveri AnthoriA kde som mal stálu guildu , stále miesto a to ma vyťažovalo maximálne . Teraz po takmer rozpade serveru už mám času viacmenej dosť , ktorý nemam ako vyplniť.
 4. <Hladam> GM / EM post

  Zdravím ... Na úvod by som sa rád predstavil : Volám sa Erik Majcher , mám 17 rokov a bývam na východe Slovenska . Som spoločenský typ ktorý sa snaží dotiahnuť prácu čo do najlepšieho konca alebo sa k nemu aspoň priblížiť. S ľudmi jednám priamo a profesionálne , zvyčajne vykám kým si človek nevyžaduje iný prístup . Svoje správanie mám plne pod kontrolou a tresty ukladám spravodlivo podľa pravidiel serveru alebo vlastného uváženia. Ako už z názvu vyplýva, rád by som sa uchádzal o post GM / EM ( u EM mám oveľa menšie skúsenosti ale naopak myslím že mám celkom rozvinutú fantáziu ) . WoW hrám už niečo cez 3.5 roka takže tento svet som si už niekoľko krát preskákal Predchádzajúce projekty : DarkLegend WoWpkz WoW TerraNet Posterus Fun ( CZ/SK ) Fantasy WoW (CZ / SK ) Night Star ( CZ/SK ) a kopa menších serverov kde som pôsobil oveľa kratšie... Nikdy som z teamu nebol vyhodený za nevhodné správanie , support alebo zlé riešenie ticketov . Či už mi veríte alebo nie , stále to bol odchod z dôvodu nedostatku času . K ľudom som stále ochotný a nápomocný ako sa to z mojej strany len dá a ako mi to GM level dovoľuje. Teraz mám oveľa viac času a preto ho chcem venovať niakemu serveru. Najdlhšie som pôsobil na emu TrinityCore takže tam s príkazmy by problém nemal byť . Najčastejšie som pôsobil pod nickmy : Seam , Livion , Simple Jazykové zdatnosti : slovenčina , čeština , angličtina ( stále sa zdokonaľujem doslovne už od narodenia ) , francúština ( začiatočník ) . S DB mám minimálne skúsenosti ( mal som možnosť si to vyskúšať , uprava Q a itemov v Truice no žiaľ by som na zdokonalenie potreboval miesto a čas ) . Od serveru požadujem : Aktívny, profesionálny a spoľahlivý realizačný team. Raty : Všetko okrem GigaFun a GM serverov. Priestor na rozvíjanie svojích schopností. Non stop uptime a web. Okrem iného čo ponúkam? : Výpomoc teamu s čímkoľvek v rámci mojich možností. V prípade EM časté a kreatívne eventy. Pomerne vysokú aktivitu na serveri. Snaha priviesť ľudí na server. Riešenie ticketov a obecná pomoc hráčom. Dalšie info doplním podľa reakcií alebo po tom čo ma niekto kontaktuje. Kontakt : [email protected] skype : erik561 alebo prípadne PM tu . S pozdravom , Erik.
×