Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Henzigo

Members
 • Content count

  383
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

Henzigo last won the day on February 16 2015

Henzigo had the most liked content!

Community Reputation

240 Přínosný uživatel

About Henzigo

 • Rank
  Level 6

Contact Methods

 • Website URL
  http://henzigo.cz
 • Skype
  henzigo

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  To bys chtěl vědět :)
 • Zájmy
  programování, motorky, Linux, ženy O.o
 • Projekt
  AbCreate.cz

Recent Profile Visitors

8994 profile views
 1. Aj tak toho neberte nikde ani na pivo vás nepozve !
 2. Account Manager 2.0

  Máš to tam napsané. Dibi nedokáže zapisovat do databáze protože k tomu nemá povolení (je readonly)
 3. ApokalipticWoW [OregonCore][Neplacený]

  Ono taky nikde není podmínkou, aby majitel serveru uměl vše. Na to má přece lidi ne ?
 4. [Nábor] DefendStars

  Tak to jsi opravdu "Frajerko". Píšeš tu o věcech kterým nerozumíš a chybí ti tu web
 5. Kritika Designu

  Mě se to taky líbí ... jen to není design ... jsou tam dva obrázky stažené a udělané 4 obdélníky s radiusem
 6. Hearthstone

  Můžu se zeptat jak jste se tam dostali ?
 7. Kritika Designu

  Nejdřív by ses měl naučit angličtinu a určitě photoshop koupený nemáš, takže se nechlub, že byla práce vytvořena v něm. A teď ten design .... nevidím
 8. GeForce GT 240M problém s ovladači.

  Tak teď se do příspěvku vecpu i já ... taky stahuji ovladače od výrobce. Wolf má pravdu. A za další proč by měl být PB shit ? To je trochu mylné tvrzení. Znám plno lidí včetně sebe co má PB a nebyl s ním žádný problém. Nevím jestli máš nějaké komplexy, ale takhle to předávat ostatním je nesmysl. PS. nechtěl si opustit WS i GF ?
 9. [HELP] Uchycení copyright

  footer { position: fixed; bottom: 0; top: auto; }
 10. whisp

  Pokud je logování whispu nastavené v configu pak ano.
 11. Predaj battle.net hier

  Ale ano, když napíšeš na podporu dá se změnit vše i kontrolní otázka
 12. Koupím web

  Tak si má rozmyslet jestli mu za to ten server stojí ... nikdo mu nebude dělat web s administrací a nějakým tím account managerem za 1000kč Už jen za design toho webu by zaplatil víc jak tahle částka.
 13. Koupím web

  Jediný kdo by se tady měl probrat jsi ty. Pokud by člověk dělal weby s redakčním systémem atd. za 1 000,- tak je v prdeli, protože se nemá šanci uživit .. Tomuhle se říká jen mrvení ceny. Pak solidní firmy, které se tímhle živí budou muset srážet ceny dolů, protože nějací studenti dělají weby tak levně aby si mohli koupit cigára a chlast. Jen se koukni za kolik dělají a pak si říkej, že je 5 000,- moc P.S. - ti, kteří se tomuto věnují semnou budou souhlasit
 14. DNS

  Skusil bych http://monitoruju.net a nastavíš jí jednoduše právě v DNS záznamech kde změníš IP.
 15. PC nestartuje ...

  Ve škole nás učili, když někomu nejde zapnout počítač, tak ať se koukne jestli má kabel v zásuvce a nebo dobře zastrčený. Tento problém bude v nějakém kontaktu.
×