Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Project Valithria

Members
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-16 Nepřínosný uživatel

About Project Valithria

 • Rank
  Level 2

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  Project Valithria
 1. Announce

  volfe tady ti přikládám hotovou práci, zkontroluj jí zda je dobře http://imageshack.us/photo/my-images/546/postp.png/
 2. Announce

  hele ještě abych tomu více rozuměl tohle bool ChatHandler::HandleNameAnnounceCommand(const char* args) { if(!*args) return false; if(m_session) sWorld->SendWorldText((m_session->GetSecurity() + LANG_ANNOUNCE_CONSOLE), m_session->GetPlayerName(), args); else sWorld->SendWorldText(LANG_ANNOUNCE_CONSOLE, args); return true; } mam nahradit v tom scriptu? level1.cpp?
 3. Announce

  děkuji ti, hele a muzes mi postnou barvy do announce?
 4. Announce

  nějaký update do db by nebyl? trinity_string nebo jak to pozná core, k jakému gm levelu to přiřadí, když někomu dam GM level 1,tak aby mu to automaticky psalo do ann například : Evnet Master píše:
 5. jak vložit patch do zdrojaku

  prosim vas lidi jak vlozim patch do zdrojaku? ban announce, reset cooldawnu pred duelu atd, mam windowsi a trinity core diky
 6. mana

  normálně sedí, ale nepřidává mu to ani jedno pití tady na wss je tolik profíků, a to nevíte, čim to může být?
 7. mana

  http://www.ulozto.cz/9226954/conf-txt tady je config
 8. mana

  si děkáš kozy? na tohle jsem se těneptal, jestli nevíš, tak mlč a šoupej nohama
 9. mana

  kdyz si vezmutreba dam priklad, item Refreshing Spring Water, kdyz se na něj podíváš, tak ti má přidávat manu, což u mě nedělá a já nevím proč
 10. mana

  ahoj lidi, jak je možné, že jakýkoliv nápoj mi nepřidává manu tak, jak má
 11. jak nastavit web pro více rozlišení

  to najdu ve style.css nebo v indexu?
 12. jak nastavit web pro více rozlišení

  ahoj lidi, prosim vás, jak nastavim web na více rozlišení obrazovky?
×