Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Noeel

Members
 • Content count

  170
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Noeel last won the day on September 3 2012

Noeel had the most liked content!

Community Reputation

-4 Nepřínosný uživatel

About Noeel

 • Rank
  Level 5
 • Birthday 10/30/1990

Profile Information

 • Pohlaví
  Neřeknu
 1. problém s navicat - characters.sql

  problém je někde mezi židlí a monitorem, protože když narazím na nějakou primitivní chybu odzkouším všechny možnosti, které mě napadnou dříve než se zeptám.
 2. Jakub Murin (Murko) [?]

  Pěkný web, dívím se že by se stím někdo sral to nakodovat ručně když tohle sestřihneš za polovinu času ve WP
 3. Oregon Core pomoc

  Prosím tě, piš věci do jednoho postu viz příspěvěk #3 a #4 si mohl v místit do jednoho, porušuješ pravidla fora. Nic méně k tématu, už je to tak 3 roky co jsem s core pracoval, takže si už nevzpomenu, ale můžu ti poradit. když si přečteš co ti vlastně core po spuštění hodí, měl by ses dohledat důvodu proč, třeba pomocí google, jsem si jistý že tohle se už tady na forum řešilo hodněkrát. A nebo někde jinde.
 4. Oregon Core pomoc

  Je možné že ti tvůj server používá stejný port jako skype, což je častý problém, port jaký používáš najdeš a nastavíš v configuraci emulatoru.
 5. Oregon Core pomoc

  Problém je že nemáš otevřený porty, tudiž buď ten port využívá jiný program nebo by to mohlo být firewallem.
 6. stream social site

  čau lidi, Chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s tvorbou se sociální sítí jako je twitch. Aspoň podobně fungujicí. Napadlo mě jen ze zajímavosti, něco zkusit vytvořit ale dříve bych se chtěl ujistit jestli už nejsou nějaké zdrojové kody na internetu, čistě jen pro inspiraci. (mluvím teď jen o scriptech které umožnují uživateli pouštět svůj přenos na mé stránce) Pokoušel jsem se něco najít na googlu ale asi hledám pod špatnými tagy tak jestli by mi někdo mohl poradit jestli už tohle rusáci pořešili
 7. Hledám schopný lidi

  Omlouvám se, projekt ruším. V každém případě to mělo být něco netradičního, že by jste neměli zájem. Běželo to na tc2, webový stránky ještě běží ale byla by ostuda je ukazovat kompletně nedodělané. Začal jsem se flákat na ofiku, podle mě za ty prachy to fakt stojí (asi)
 8. Hledám schopný lidi

  čau, Děláme na takovým menším projektu, jedná se o WoW server patch 6.2.3. Víc informací v domluvě Web pages: Online Server: Online Scháním asi tři až pět lidí. Je potřeba trocha znalosti hry, vědět kde hledat, a bonusový plus, znalosti z předchozí pozice developera Napište mi zde nebo na wowmen007 Sorry že jsem tenhle topic tak odflákl, čas jsou peníze.
 9. [C++] Problém s addy.

  Proč je to tak zbytečně složitě napsané?
 10. trinitycore cmake error

  To se může dít jenom na widlích, není nad linux )
 11. Ohledně spamů serverů na servery.wowresource.eu

  Ne jen ten spam ale i ten vzhled je ostuda tohohle portálu, stiděl bych se. Až budu doma pokusím se z modernizovat vzhled, ale nic neslibuji.
 12. Featuring

  Zdravím, už dlouho jsem přemýšlel o tom že bych si chtěl postavit takový menší wow server, víte ze začátku bych tam byl sám a stavěl svět podle mých představ, a až by server byl hotov, zveřejnil by jsem ho pro širší publicitu. Mám zkušenosti s wow servery, jsem kreativní a dokázal bych vytvořit svět pro hráče tak aby je zabavil na hodně dlouhou dobu. Měl jsem server kde hrálo 300 lidí, s vip kde stála jedna nejlepší zbraň 7 tisíc, a našli se lidé co si to koupili, staré dobré časy. Mám ještě nějaký vliv, stále mi píšou lidi jestli mám nějaký server. Nějaký reference: Blood of Wars, Mystiq, Spojka, deffender a spousta dalších nespočetných serverů ať už mých nebo jiných, Moderátor Oregon Core, Moderátor 11 fór na WS, Html, php, css, c++, pascal. Také si vzpomínám že jsem byl majitel portálu zahrat.cz a ve spolupráci s zakladatelem portálu mightandmagic. A je toho spoustu na co bych si možná ještě vzpomněl. Tudiž abych šel k věci, sháním featuring, místo kde bych si mohl udělat server a místo pro web atd. Co mohu nabídnout? Moje zkušenosti, a časem peníze z wow nebo i mých. PS: Jo a takový tričko WS by mi fakt udělalo radost
 13. Nechtěl bych lhát, ale řekl bych že je to chyba v tabulkách characters. zkus nahrát nový characters a když to nepujde tak je z aktualizuj. všiml jsem si že si vše db aktualizoval, zkus jiné characters
 14. Failed v kompilaci

  Nevím kde mám nastavit ten příkaz, nemohl by někdo uvést screen, zkoušel jsem to hledat v properties ale nenašel, asi sem hledal blbě.
 15. Failed v kompilaci

  Dobrý den, Chtěl bych vás požádat o radu, kompilace mi vypisuje 10>c:\Program Files\Microsoft Visual Studio 10.0\VC\include\utility(142): error C3859: virtual memory range for PCH exceeded; please recompile with a command line option of '-Zm110' or greater 10>c:\Program Files\Microsoft Visual Studio 10.0\VC\include\utility(142): fatal error C1076: compiler limit : internal heap limit reached; use /Zm to specify a higher limit .. 14> Creating directory "C:\Users\Admin\Desktop\SFOM\win\src\scripts\Debug\". 14>LINK : fatal error LNK1181: cannot open input file '..\game\Release\game.lib' 14> 14>Build FAILED. .... 16>------ Skipped Build: Project: INSTALL, Configuration: Release Win32 ------ 16>Project not selected to build for this solution configuration ========== Build: 13 succeeded, 2 failed, 0 up-to-date, 1 skipped ========== Mohl by mi prosím někdo poradit, co je špatně. Už jsem zkusil jiný zdrojový kódy.. Děkuji
×