Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

SkullCrack

Members
 • Content count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Průměrný uživatel

About SkullCrack

 • Rank
  Level 4

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.aggonar.com
 • Skype
  skullcracks

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  MayBe in Software?
 • Zájmy
  I need more money...
 • Projekt
  AggonaR Cor€
 1. síť

  Alebo videá vedľa ...
 2. [Hodnotenie] wPortal web

  Nice, nice ... ale ten content treba doplniť dačím
 3. Transmogrification

  Jop ručne, to už som mu povedal aj aj. Poprípade samostatný C++ script.
 4. Transmogrification

  http://www.trinitycore.org/f/topic/345-howto-properly-install-git-on-windows-fix-trinitycore-rev-0000-00-00/
 5. Transmogrification

  jEp
 6. Transmogrification

  Ako pridať patch do TrinityCore2: (Ak nevieš anglicky) Topic: http://www.ac-web.or...ad.php?t=107374 Video:
 7. _-=Aggonar hľadá Vás!=-_

  2 036 zhlednutí :clapping: TOP 6k do konca mesiaca
 8. _-=Aggonar hľadá Vás!=-_

  Je to medzi TBC a WOTLK a hrateľné neznamená 100%... len aby zvládalo hráčov a pomaly sa na ňom robili DEV práce... Ďakujem
 9. _-=Aggonar hľadá Vás!=-_

  Hovoríme zatiaľ len o "stovkách" ale prostredie by chcelo "tisíce" A Thnx za ohodnotenie...
 10. _-=Aggonar hľadá Vás!=-_

  BUMP dúfam sa nájde niekto šikovný...
 11. _-=Aggonar hľadá Vás!=-_

  Doplnení Cataclysm realm.
 12. _-=Aggonar hľadá Vás!=-_

  Thnx
 13. _-=Aggonar hľadá Vás!=-_

 14. _-=Aggonar hľadá Vás!=-_

  Doplnená sekcia "Spojenie s inými servermi:"
 15. _-=Aggonar hľadá Vás!=-_

  BUMP
×