Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Kwokki

Members
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kwokki

 1. [Web design]by Altair69

  Ja som ti musel dať +1. Keby som ti nedal tak by som si dal otrhnuť oči
 2. No vo video návode ukazoval ako skopíroval link jednej adresi, a potom to otvoril cez program tortoise SNV v prázdnej zložke. No ale mne to nenašlo. Mal som tam mať v možnostiach, že otvoriť cez torotise SNV ale nebolo to tam.
 3. Mne sa naskytol problém. Keď som to chcel spraviť do zložky ACID tak mi nenašlo tú aplikáciu, cez ktorú som to mal otvoriť. V resp. mi to nenašlo. Pomôže mi s tým niekto? Už som to skúšal aj inštalovať, ale nenašiel som to.
 4. [DOHODA] Potrebujem web

  Vítam Vás. Potrebujem niekoho, kto by pre môj projekt spravil web. Jak máte nejaký, ktorý je dobrý, a nebol využitý, tak vezmem aj taký. Keby sa našiel niekto, kto má čas na to aby to spravil. (zadarmo ) Nejdem sa tu rozpisovať. Kto má záujem tak mi tu napíšte a už sa skontaktujeme. Každopádne. V tejto brandži som amatér, tak by som uvítal rady. Je možne sa dohodnúť.
 5. [DOHODA] Potrebujem web

  No ako sme sa dohodli to ešte nepôjde. Napíšem Vám až budem mať dokončené čo teraz rozrábam.
 6. [DOHODA] Potrebujem web

  Nenašlo mi ťa
 7. [DOHODA] Potrebujem web

  Dobre nehádajte sa tu omg. Táto téma na to nie je.
 8. [DOHODA] Potrebujem web

  No to na peniaze som myslel tak, že ani neťukne po klávesnici bez toho aby mal za to zaplatené.
 9. [DOHODA] Potrebujem web

  Ne Možno príde niekto, kto nebude na peniaze. Môžno ty na to hovoríš, že to nieje nič moc. No pre niekoho to môže byť poklad ;-) mne sa to páči!
 10. [DOHODA] Potrebujem web

  No potrebujem na TBC. Ale je to naozaj pekné.
 11. [Rozcestník] WoW web templates

  Aha no to poznám vďaka.
 12. [Rozcestník] WoW web templates

  Cez čo sa robia takéto stránky?
×