Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Valkyria

Members
 • Content count

  113
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Valkyria last won the day on January 18 2015

Valkyria had the most liked content!

Community Reputation

-18 Nepřínosný uživatel

About Valkyria

 • Rank
  Level 4
 • Birthday 02/08/1990

Contact Methods

 • Skype
  sliw********

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Predám acc na Soulwell

  Predám postavy na "Free" servery. Web: www.soulwell.cz Populacia : 650-1000(v špičkach) Account obsahuje tieto postavy Priest: Armory : http://www.soulwell.cz/armory/character-sheet.xml?r=Soulwell&cn=Mex -Špecializacia: Discipline + shadow -Nájdete tam aj PvE EQ. -Je leader týmu s 2150 ratingom -Full relentless (Najlepši set, prozatím) -Full Tailoring & Alchemy CENA: 50€ (možná dohodaň) Rogue: Armory : http://www.soulwell.cz/armory/character-sheet.xml?r=Soulwell&cn=Fakee -Špecializacia: Assa + Sublety -Full PvE eq -Leathworking (412) & Skinning (450) -PvE daggerky -V bagu má Brutal(S4) eq (For fun) CENA: 25€ Paladin :http://www.soulwell.cz/armory/character-sheet.xml?r=Soulwell&cn=Akra -Špecializacia: Protection -Full PvE eq -Blackshmit (450) & Enchanting (230) -28 000 Hp (unbuff) CENA: 20€ Postavy sú na jednom accounte, možný presun postavy z acc na acc. Kontakt: t.č (pre prípadnych záujemcov ktorý sa ozvu cez Pm alebo skype) Skype : gmmaxxo Ďakujem
 2. [Nábor] Kul Tiras: Secrets of Boralus

  "že jim budeme možná jestli dokončíme úspěšně tento projekt v budoucnu dělat menší konkurenci,, Si celkom trúfaš nemyslíš? Prajem Vám veľa šťastia no.
 3. [Prodám] PC Komponenty

  Ospravelňujem sa za obnovenie topicu. Ale:Je stále aktuálny ten Zdroj Seasonic Energy Knight 400W ? Taktiež, súhlasiš s dobierkou na Slovensko ?Dá sa dohodnúť na cene pri okamžitom odbere ? Práve mi odišiel zdroj v PC a potrebujem dosť súrne nový.
 4. Blizzcon 2011

  Už objednavam kvalitnejší internet aby to stiahlo rychlejšie.Bomba , a ten web ..nemám slov.
 5. Blizzcon 2011

  http://eu.battle.net/blizzcon/en/live-stream/ Pravdepodobne potrebuješ účet.Neskúšal som to.
 6. [Hledám] GM Post

  Ahoj Stigy. Pánove, môžem Vám ho iba doporučiť, šikovný a hlavne aktívny mladý muž. Gl pri hľadaní, dúfam že nájdeš čo hľadáš.
 7. Hledám<GameMaster, EventMaster, Developer>

  Mysli si co chceš, predsa je to tvoj názor.Už X krát som tu písal že dejvor niesom, ak to chápete je mi ukradnuté.Týmto by som túto debatu už aj uzavrel.
 8. Server hosting

  Rofl. Hlavne je že sa Jakcings tak vyťahoval, ako tak pozerám tak ten sa tu už asi neukáže.Nechcem nič vravieť, už som to písal aj Hosingovi, preberali sme Dejvora no to čo robil on (Ukradol templatky, možno nejaký kod si vzial za voj) to nieje nič v porovnaní stýmto, aspoň ja to tak vidím.Neberte to tak že ho obraňujem alebo obhajujem, ale proste takýto človek ako Jackings by mal hniť vo vezení. Peace.
 9. Alkazan Wotlk Webdesing

  Pekné, až nato že je to práca Jackingsa. Už som to spomínal, Jackingsove weby mi prídu všetke na jedno kopyto.
 10. Hledám<GameMaster, EventMaster, Developer>

  Nejak tak som to chcel vysvetliť, predbehol si ma.Inak Dik. btw, reference iba pri vážnych ponukách.
 11. Hledám<GameMaster, EventMaster, Developer>

  Poznáš niečo ako je : Rodič ? Prerábal som starý dom ktorý vlastní naša rodina, finishujem (fasáda je už spravená, strecha bola hotová, kúrenie, plyn, voda, elektrina bola) Načo hypotéku keď mi prispeli rodičia, práca, aj ako vyhadzovač si zarobíš slušnú čiastku. Ale to ty asi ešte nechápeš že ?
 12. Hledám<GameMaster, EventMaster, Developer>

  Adobe After Effect- Tvoria sa tam efekty do videí/filmov no určite niesu čierne ako konzola ale bude tam aj niečo grafické nemyslíš? Urovnaj si to v hlave.Taktiež nevravím že ho ovládam špičkovo, no už som niečo skúšal. Server-Server som opustil z dôvodu skúškového obdobia, a keďže pri návrate som dostal správu že návrat nie je možný tak som im to prenechal. Bobisu, nenechaj sa vysmiať ty, jediné čo tu vidím je závisť .Skús si napísať do tvojej hlavovej konzoly: .brain on , uvidíš možno ťa to privedie na iné myšlienky Ps: Nebol som tu, prečo to nepíšeš ty sám ?
 13. Dobrý den. Na úvod začnem troška shurta, dúfam že môj štýl písania nikoho neodradí, niesom malý chalan ktorý hľadá miesto na 1-2mesiace, hľadám serióznu ponuku ktorá by ma zaujala a bola by premňa relatívne výhodná a slušná. Niečo malo omne: Vek:21 rokov Náronosť:Slovenská Pohlavie:Muž Volám sa Dávid Huburaj Čuchráč, niektorý si ma spájaju s mojim nevlastným bratom dejvorom s ktorým okrem priezviska po otčinovy nemám nič spoločné, zaujímam sa predovšetkým o IT(Pragramovanie & PC) som zamestnaný v nemenovanej firme v Košiciach, čo je na východnom Slovensku. Už pár rokov som sníval že si postavím dom, čo sa mi aj splnilo, finishujeme s úpravami domu, takže už sa budem môcť venovať serveru. Naplno sa venujem programovaniu v C# & C++ (c++ začiatočník, C-mierne pokročilý)což si myslím že ho ovládam veľmi dobre, no nie na úrovni WoWkara, využívam ho predovšetkým v práci či podobných reálnych veciach, taktiež zvládam prácu s HTML & CSS a na vytváranie webových aplikácií používam Php, dokážem vtom nakódovať Web design, vycentrovať ho, upravovať, vytvárať aplikacie ako( Account manager /výmena postáv, rename, informacie o účte, zmena datadisku apod./.Vo voľnom čase sa venujem čítaniu kních o C# alebo čítam literatúru. Nie som človek ktorý niečo skrýva, niesom nervák, som slušne vychovaný sympatický človek Počas víkendu si privirbam ako vyhadzovač na rôznych festivaloch( Summer party Veľaty, Ibiza Šírava...) Taktiež mám rád rýchle auta, motorky (jednú vlastním /Yamaha R6/), dievčata, Bodybuilding... Rád počúvam relaxačnú hudbu, viž v mojom profile(omne), modernú hudbu.Som kľudný človek, a keďže som na internáte tak mám strašne veľa času ktorý zabíjam hraním Ping-pongu, no to nemôžem robiť do nekonečna preto si viem nájsť čas aj pre WS. Ovládanie jazykov na dobrej úrovni. ✔Anglický jazyk ✔Nemecký jazyk ✔Český jazyk ✔SLovenský -Nemám problémy s gramatikou. •• Zaujímam sa o programovacie a značkovacie jazyky. ✔•C-/Winforms ✔•SQL a MySQL ✔•Html ✔•Css ••Grafické programi ✔•Adobe Photoshop CS3 & CS5 ✔•Gimp ✔•Paint.net ✔•Adobe After effect (začiatočnik) ••Skúsenosti ✔•GigaFun -Project-nemesiss ✔•Mystiq-Insomnia ✔•ChaosCrusade-Administrátor ✔•Wotlk Posterus ✔•Spiritius Moje doterajšie skúsenosti činia niečo cez 2 a pól roka, takže si nemyslím že Vám alebo Vášmu serveru nedokážem pomôcť po stránke In-Game či reklamy. Vždy vystupujem k hráčom maximálne profesionálne, nikdy sa mi nemôže stať(neprípustné) aby som pre hráča neurobil maximum či by som ho nejaký odignoroval. Nemám problém s ovládaním nervov, nie som nervák což znamená že sa mi nestane nejaká potýčka s hráčom kôli tomu že som nervózny. ✔ Denne môžem stráviť na servery okolo 3-4 hodín, nebudeme si tu klamať, niekedy proste nieje čas tak to 4hodiny nebudú.Ale každý deň si na server určite dokážem spraviť minimálne 1hodinku času. Ak máte nejaké otázky píšte sem do topicu. Ponuky mi píšte do PM alebo sem do topicu. Prajem Vám pekný zvyšok dňa. Edit:DIky ReAN, chyba opravená.Fail.. :/
 14. Hledám Sponzora

  Neviem či niečo najdeš pri dnešných možnostiach ktoré majú sponzori si určite budú vyberať nejaké lepšie servery(väčšie)ale šancu stále saozrejme máš, ak yb som ti mohol poradiť tak napíš aj niečo o sebe a taktiež nezabudni na "Ponúkam". Grafika nieje nič extra, neviem za koˇlko ti to ten dotičný robí ale za dosť malú cenu nájdeš aj lepších graifkou
 15. [Alkazan] Nábor

  Dobrý den. Rád by som videl Váš web, možno by som mal záujem o nejaký post.Pošlite mi to cez PM alebo to prezentujte rovno tu.
×