Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Nicitels

Members
 • Content count

  210
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Průměrný uživatel

About Nicitels

 • Rank
  Level 5
 1. Příručka pro nooby [Mangos]

  updated
 2. Psychopat...

  tj doufam ze to nebude stejnej propadak jako wisty
 3. Psychopat...

  ale ve fyzice mangos windows nikdy neprekona, windows ma velice realisticky zabudovanou gravitaci, diky ktere pada.
 4. Psychopat...

  Presne tak, ale ty manga se rozemelou na prach, pak se ten prach nasype do harddisku a ve slozce C:/ se obevi textovej editor MaNGoS.
 5. Psychopat...

  Co to vsichni kecate omg? kazdej prece vi, ze mangos je textovej editor...
 6. Psychopat...

  xD
 7. [Script]Teleporter na ScriptDev2

  ja ty scripty psat zatim neumim ja jen castecne ovladam C++ (promeny, tridy, pole, funkce, retezce a smycky)
 8. [Script]Teleporter na ScriptDev2

  Nemoh by tu nekdo udelat teleporter do Guild housu? ze by to podle cisla guildy posalalo hrace na nekterou lokaci. (nejspis pres prikaz switch, s prazdnym defaultem).
 9. problem asi nejspis s databasi

  updatuj si databazi pro nejnovejsi verzi mangosu
 10. problem asi nejspis s databasi

  napiš sem tu chybovou hlasku co to vyhazuje, ze slova "nejde" se toho dost pozna
 11. problem asi nejspis s databasi

  ja taky ne P.S. proc je to v Development area pro mangos?
 12. "Farmení arén" Co s tím???

  zakazat areny, nebo banovat hrace co s tim prijdou
 13. biele objecti

  wowko jedatadisk od datadisku narocnejsi
 14. biele objecti

  ja naposled mel cernobilou hru kdyz mi nestihala grafika (crysis - ati x300 ), radsi si skontroluj minimalni pozadavky hry
 15. mySQL pripojeni

  EDIT: mozek nalezen; Bud tam mas spatne nastavenou databazi, nebo ta databaze neexistuje (musis ji nejdriv vytvorit např. přes navicat)
×