Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Artorius

Members
 • Content count

  26
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Artorius

 1. Webdesigner, webcreator

  Dobrý den. Jmenuji se Jan Štěpař, je mi 21 let a zabývám se tvorbou a designem stránek. Momentálně podnikám v oboru webhostingu, tvorby webu a návrhů designu. Ovládám PHP, CSS, okrajove JS a zlehka zvládnu i Flash. Plně umím zacházet s Adobe Photoshop CS3 a CS4. Chtěl bych zde nabídnout své služby pro ty co nemají čas nebo nemají potřebné znalosti. Orientuji se i v MaNGOSu tak i v TC, tudíž tvorba webu pro wow server je možná. Nabídka samozřejmě platí i pro zakázky netýkajcí se webových stránek pro wow server. Nabízím originalitu, nevšednost, kvalitu odvedené práce a bezproblémovou komunikaci. Pokud budete mít zájem o mé služby můžete mě kontaktovat na: E-mail: [email protected] ICQ: 249 093 638 Tel.: 722 266 270
 2. Vmaps help

  Moh by sem někdo pls napsat co dělat stim Vmaps??? Nějak ho nechápu . Stačí napsat co kam napsat, kde co vytvořit a co kam zkopčit kde co zmačknout atd pro někoho kdo to ví otázka cca 10-15 minut to napsat tak moooc plosim edit: jo a jen tak ze zvědavosti už je možné používat GO??? Jako třeba baráky a tak vim že to nešlo , ale ted sem se dlouho nezajímal a je spousta novinek.
 3. Výpis z databáze

  Ahojky. Tak jsem tu zase a mam další stupidní dotaz ale už jsem z toho naprášky Skušenost s MySQL je dost myzerná tak se ptám vás Mam tabulku characters pak mam soubor vypis.php a chci se zeptat jak mam vypsat tabulku characters do souboru výpis.php. (když si otevřu prohlížeč a zadám http://localhost/vypis.php tak aby se mi tam vypsali veškeré ůdaje z tabulky. Upřesnění potřebuju udělat vyhledávač characterů takže když zadám do formuráže jméno chracteru tak aby mi to vše vypsalo, každej sloupek) Zatim sem se bohužel nedostal k tomu aby mi to vůbec něco vypsalo i bez formuláže. Všude jsem se dočet že by to mělo jít přez příkaz SELECT, ale sedim u toho už 4 dny a pořád mi to nejde jediné co jsem zatim zpáchal je toto: <? mysql_connect("localhost","root","heslo"); mysql_select_db("mangosd"); $HlSlova = mysql_query("SELECT * FROM character"); while ($zaznam = mysql_fetch_array($HlSlova)): $slovo = $zaznam; echo "$slovo"; endwhile; ?> a to je slátanina všeho možného co jsem našel všude možně A toto je to co mi to píše v prohlížeči za chyby: Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES) in C:\xampp\htdocs\hlslova.php on line 3 Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO) in C:\xampp\htdocs\hlslova.php on line 4 Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: A link to the server could not be established in C:\xampp\htdocs\hlslova.php on line 4 Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO) in C:\xampp\htdocs\hlslova.php on line 6 Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in C:\xampp\htdocs\hlslova.php on line 6 Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in C:\xampp\htdocs\hlslova.php on line 7 Mam MySQL 5.0 a XAMPP v1.6.2 je možné že je to způsobeno také špatnou funkčností XAMPP ????
 4. Výpis z databáze

  Takže jestli dobře chápu. Mam databázi moje s tabulku Kontakty a vní sloupce Jmeno--Prijmeni--Telefon s těmito údaji --Petr----Trnek----123456789 --Karel---Tuk-------234567891 --Olda----Pech-----345678912 A já budu chtít vypsat všechny řádky které obsahují ve sloupci Prijmeni slovo Trnek tak bych to udělal takhle. <? mysql_connect("localhost","root","heslo"); // připojení k MySQL serveru mysql_select_db("moje"); // výběr DB $moje = mysql_query (SELECT * FROM 'Kontakty' WHERE Prijmeni = Trnek); // do proměnné $moje se mi uloží všechny řádky z tabulky Kontakty kde je splněna podmínka WHERE while ($kontakt = mysql_fetch_array($moje)): // do proměnné $kontakt se mi uloží vešker řádky z $moje v typu array echo $kontakt["Jmeno"]; // vypíše jméno echo $kontakt["Prijmeni"]; // vypíše přijmení echo $kontakt["Telefon"]; // vypíše telefon endwhile; ?> a z tohodle by mělo vylest podle mejch představ TOHLE PetrTrnek123456789 Je to tak, nebo jsem to zase pochopil blbě ????
 5. Kompilace ScriptDev2

  Zdravím. Tak Mangos se mi povedlo úspěšně zkompilovat stejně jako MangosScript. Ted bych se chtěl naučit zkompilovat ScriptDev2. Proto prosím někoho kdo to umí jestli by zde nemohl vytvořit návod na kompilaci velice by mi to pomohlo a uzčitě nejen mě. Předem děkuji.
 6. Výpis z databáze

  JJ je to přesně jak řikáš. Nejdřív jsem si nainstaloval mysql s emu a pak teprve xampp, ale jak to mam udělat aby sy to bralo s té správné databáze??? Tu co je v xampp jsem vypnul ale pořád mi to píše že se nemůže připojit (ta správná ale běží mam normálně zapleho mangose)
 7. Kompilace ScriptDev2

  Povedlo se díkes moc
 8. Spirit nad telem

  Já si zkouším kompilovat a docela se mi zamlouvá tento nápad, ale nevim jak to upravit. Moh bys tu napsat jenom kde a hlavně jak, a co tam napsat??? Předem dík.
 9. Zdravím. Mam malou prosbu jestli by se tu nenašel někdo tak ochotný a někdo se zkušeností vlastní kompilace. Já jsem se o to pokoušel ale vždy sem někde zkrachoval většinou hned na začátku . Tak bych chtěl někoho poprosit jestli by sem nemohl napsat přesný postup, od začátku. Jaké programy jsou třeba, stačí jenom jejich nazvi, co se má instalovat jako první druh, kde se má co nastavit... Jaké tlačítko kde přesně zmačknout, no prostě krůček po krůčku aby to zvládla i ta největší "lama" jako jsem já . Takže pokavad se někdo takoví najde předem mu velice děkuji za jeho obětavost a pomoc.
 10. Tak už je to tady Jak vyřešit Platform SDK když nemam orogos OS??? A nepište kup si je to už mi někdo radil to udělám časem, ale jak na to do te doby??? Tuto otázku bych chtěl směřovat především na Clant. Ale pokavad ví i někdo jinej určitě budu rád za každou pomoc. Předem dík
 11. Jak udělat vlastní kompilaci HELP ???

  ne k chodu serveru to nutný není, server (mangos) je výsledek "příkladu" (zdrojové kody) kterej se musí nejdřív "vypočítat" (zkompilovat) a ktomu abys to moh vypočítat (zkompilovat) potřebuješ k tomu "kalkulačku" (software: Visual C++ 2005 EE, + PlatformuSDK) a ještě tu "kalkulačku" musíš správně nastavit a to je to co mi nejde. Musim nastavit správnou cestu do několika složek. Bin, Include, Lib. Což o to to bych i zvládnul jenomže já ty složky mam prázdné a aď dělám co dělám tak se mi vnich nechce nic oběvit. Proto prosím někoho kdo cí o co jde a má tu možnost jestli by mi nemohl tyto 3 složky i s obsahem někam uploudovat. Předem dík.
 12. Jak udělat vlastní kompilaci HELP ???

  Moh by mi někdo pls uploudovat někam obsak složky Microsoft Platform SDK for Windows Server 2003 R2
 13. Jak udělat vlastní kompilaci HELP ???

  JJ podle toho jsem to už taky dělal jenže já mám ty 3 složky Bin, Include a Lib uplně prázdné a to asi nemaj bejt že??? EDIT: 2hogtar > Pokavad bys byl tak hodnej a napsal mi na icq a pomoh mi to vyřešit byl bych ti vděčnej. Moj ICQ je 249-093-638
 14. Jak udělat vlastní kompilaci HELP ???

  Dík za radu už se na tom pracuje na tom kupování Ano mam to nainstalované ale jsou tam 3 složky a jsou prázdné
 15. Jak udělat vlastní kompilaci HELP ???

  A ještě sem proupřesnění napíšu co jsem dělal a jak jsem postupoval. 1) Stahnul jsem si TortoiseSVN 2) Stahnul jsem si Visual C++ 2005 EE 3) Stahnul jsem si Platform SDK 4) Nainstaloval TortoiseSVN a do zložky si stahnul binární soubory 5) Nainstaloval jsem Visual C++ 2005 EE 6) Nainstaloval jsem Platform SDK 7) Pokoušel jsem se o 2. krok na http://msdn.microsoft.com/vstudio/express/visualc/usingpsdk/ ale tam mě to vyhlásilo že nema origoš OS tak nic šel jsem dál ( nejspíš kámen úrazu, ale jak to mam udělat bez oficiálního OS ???? ) 8) V Visual C++ 2005 EE v Tools > Options > Projects and Solutions jsem nastavil ty 3 řádky 8-1) Executable files: C:\Program Files\Microsoft Platform SDK for Windows Server 2003 R2\Bin 8-2) Include files: C:\Program Files\Microsoft Platform SDK for Windows Server 2003 R2\Include 8-3) Library files: C:\Program Files\Microsoft Platform SDK for Windows Server 2003 R2\Lib 9) Přepsal jsem v souboru corewin_express.vsprops podle tohoto Change the string that reads: AdditionalDependencies="[color="#008000"]kernel32.lib[/color]" to AdditionalDependencies="[color="#008000"]kernel32.lib user32.lib gdi32.lib winspool.lib comdlg32.lib advapi32.lib shell32.lib ole32.lib oleaut32.lib uuid.lib[/color]" 10) Zakomentoval jsem tyto řádky [color="#800080"]// WIN_APP.disabled = true; // WIN_APP_LABEL.disabled = true; // DLL_APP.disabled = true; // DLL_APP_LABEL.disabled = true;[/color] 11) Zapnul jsem si Visual C++ 2005 EE a otevřel jsi projekt mangosdVC80 12)Na horní liště jsem v rozbalovasím seznamu zvolil Release 13)V menu Build jsem zvolim Build Solution EDIT: Už jsem to našel kde se to nastavuje ale pořád to hlásí ten fatal error :-(
 16. Jak udělat vlastní kompilaci HELP ???

  btw: ve 3. kroku je upozornění Note: Alternatively, you can update the Visual C++ Directories by modifying the VCProjectEngine.dll.express.config file located in the \vc\vcpackages subdirectory of the Visual C++ Express install location. Please make sure that you also delete the file "vccomponents.dat" located in the "%USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Microsoft\VCExpress\8.0" if it exists before restarting Visual C++ Express Edition. má to taky něco spolešného s nastavením nebo je to jen alternativa ???? Add the paths to the appropriate subsection: * Executable files: C:\Program Files\Microsoft Platform SDK for Windows Server 2003 R2\Bin * Include files: C:\Program Files\Microsoft Platform SDK for Windows Server 2003 R2\Include * Library files: C:\Program Files\Microsoft Platform SDK for Windows Server 2003 R2\Lib A pokavad se to musí taky provést tak co mam udělat nejak to nechápu.
 17. Jak udělat vlastní kompilaci HELP ???

  jj vše jsem dělal podle toho a u toho kroku 5 jsem to pochopil tak že tato řádky mam zakomentovat // WIN_APP.disabled = true; // WIN_APP_LABEL.disabled = true; // DLL_APP.disabled = true; // DLL_APP_LABEL.disabled = true;
 18. Jak udělat vlastní kompilaci HELP ???

  takže jsem se snažil řídit podle návodu z http://techi.name/articles/16-Vlastni-Mangos-WoW-Server.html a vilezlo z toho tohle ale nikde jsem nenašel to co sem měl v žádné složce bin nic nebilo a píše to tam nějake fatal error, můe mi někdo poredit jak dál nebo jak to vyřešit?? Předem dík. ------ Build started: Project: framework, Configuration: Release Win32 ------ Compiling... ObjectLifeTime.cpp Creating library... Build log was saved at "file://c:\Documents and Settings\Silent\Plocha\KOMPILACE MANGOS SW\zdroj\win\VC80\framework__Win32_Release\BuildLog.htm" framework - 0 error(s), 0 warning(s) ------ Build started: Project: shared, Configuration: Release Win32 ------ Performing Build SystemConfig.h 1 zkopírovaných souborů Compiling... Utility.cpp UdpSocket.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory Thread.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory TcpSocket.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory StdoutLog.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory SocketThread.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory SocketHandler.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory socket_include.cpp Socket.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory ResolvSocket.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory ResolvServer.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory PoolSocket.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory Parse.cpp CircularBuffer.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory Base64.cpp Sha1.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory BigNumber.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory AuthCrypt.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory mempool.cpp dotconfpp.cpp ..\..\src\shared\Config\dotconfpp\dotconfpp.cpp(30) : warning C4996: 'strdup' was declared deprecated C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\VC\include\string.h(205) : see declaration of 'strdup' Message: 'The POSIX name for this item is deprecated. Instead, use the ISO C++ conformant name: _strdup. See online help for details.' ..\..\src\shared\Config\dotconfpp\dotconfpp.cpp(48) : warning C4996: 'stricmp' was declared deprecated C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\VC\include\string.h(213) : see declaration of 'stricmp' Message: 'The POSIX name for this item is deprecated. Instead, use the ISO C++ conformant name: _stricmp. See online help for details.' ..\..\src\shared\Config\dotconfpp\dotconfpp.cpp(223) : warning C4996: 'strdup' was declared deprecated C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\VC\include\string.h(205) : see declaration of 'strdup' Message: 'The POSIX name for this item is deprecated. Instead, use the ISO C++ conformant name: _strdup. See online help for details.' ..\..\src\shared\Config\dotconfpp\dotconfpp.cpp(333) : warning C4996: 'strdup' was declared deprecated C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\VC\include\string.h(205) : see declaration of 'strdup' Message: 'The POSIX name for this item is deprecated. Instead, use the ISO C++ conformant name: _strdup. See online help for details.' ..\..\src\shared\Config\dotconfpp\dotconfpp.cpp(335) : warning C4996: 'strdup' was declared deprecated C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\VC\include\string.h(205) : see declaration of 'strdup' Message: 'The POSIX name for this item is deprecated. Instead, use the ISO C++ conformant name: _strdup. See online help for details.' ..\..\src\shared\Config\dotconfpp\dotconfpp.cpp(360) : warning C4996: 'access' was declared deprecated C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\VC\include\io.h(315) : see declaration of 'access' Message: 'The POSIX name for this item is deprecated. Instead, use the ISO C++ conformant name: _access. See online help for details.' ..\..\src\shared\Config\dotconfpp\dotconfpp.cpp(380) : warning C4996: 'strdup' was declared deprecated C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\VC\include\string.h(205) : see declaration of 'strdup' Message: 'The POSIX name for this item is deprecated. Instead, use the ISO C++ conformant name: _strdup. See online help for details.' ..\..\src\shared\Config\dotconfpp\dotconfpp.cpp(388) : warning C4996: 'strdup' was declared deprecated C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\VC\include\string.h(205) : see declaration of 'strdup' Message: 'The POSIX name for this item is deprecated. Instead, use the ISO C++ conformant name: _strdup. See online help for details.' ..\..\src\shared\Config\dotconfpp\dotconfpp.cpp(534) : warning C4996: 'strdup' was declared deprecated C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\VC\include\string.h(205) : see declaration of 'strdup' Message: 'The POSIX name for this item is deprecated. Instead, use the ISO C++ conformant name: _strdup. See online help for details.' ..\..\src\shared\Config\dotconfpp\dotconfpp.cpp(578) : warning C4996: 'strdup' was declared deprecated C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\VC\include\string.h(205) : see declaration of 'strdup' Message: 'The POSIX name for this item is deprecated. Instead, use the ISO C++ conformant name: _strdup. See online help for details.' Generating Code... Compiling... Config.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Util.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory ProgressBar.cpp Mthread.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory MemoryLeaks.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory EventSystem.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Base.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Log.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory DBCStores.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory dbcfile.cpp SQLStorage.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory QueryResultSqlite.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory QueryResultMysql.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Field.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory DatabaseSqlite.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory DatabaseMysql.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Database.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Generating Code... Build log was saved at "file://c:\Documents and Settings\Silent\Plocha\KOMPILACE MANGOS SW\zdroj\win\VC80\shared___Win32_Release\BuildLog.htm" shared - 29 error(s), 10 warning(s) ------ Build started: Project: zlib, Configuration: Release Win32 ------ Compiling... zutil.c uncompr.c trees.c ..\..\dep\src\zlib\trees.c(773) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(777) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(780) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(780) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(783) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(783) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(786) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(786) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(848) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(849) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(850) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(853) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(873) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(895) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(896) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(907) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(908) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(988) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(994) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(1087) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(1092) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(1096) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(1102) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(1106) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data ..\..\dep\src\zlib\trees.c(1116) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data inftrees.c inflate.c inffast.c infback.c gzio.c example.c deflate.c crc32.c compress.c adler32.c Generating Code... Creating library... Build log was saved at "file://c:\Documents and Settings\Silent\Plocha\KOMPILACE MANGOS SW\zdroj\win\VC80\zlib___Win32_Release\BuildLog.htm" zlib - 0 error(s), 25 warning(s) ------ Build started: Project: zthread, Configuration: Release Win32 ------ Compiling... Time.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\posix/FtimeStrategy.h(55) : warning C4244: 'return' : conversion from 'const __time64_t' to 'unsigned long', possible loss of data ThreadQueue.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory ThreadOps.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory ThreadLocalImpl.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory ThreadImpl.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory ThreadedExecutor.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory Thread.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory SynchronousExecutor.cxx Semaphore.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory RecursiveMutexImpl.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory RecursiveMutex.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory PrioritySemaphore.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory PriorityMutex.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory PriorityInheritanceMutex.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory PriorityCondition.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory PoolExecutor.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory Mutex.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory Monitor.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory FastRecursiveMutex.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/FastRecursiveLock.h(28) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory FastMutex.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory Generating Code... Compiling... CountingSemaphore.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory Condition.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory ConcurrentExecutor.cxx AtomicCount.cxx c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory Generating Code... Build log was saved at "file://c:\Documents and Settings\Silent\Plocha\KOMPILACE MANGOS SW\zdroj\win\VC80\zthread___Win32_Release\BuildLog.htm" zthread - 21 error(s), 1 warning(s) ------ Build started: Project: game, Configuration: Release Win32 ------ Compiling... tools.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Level3.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Level2.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Level1.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Level0.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory debugcmds.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory WorldSocketMgr.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory WorldSocket.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory WorldSession.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory WorldLog.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Opcodes.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory GlobalEvents.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory WaypointMovementGenerator.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Unit.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory TotemAI.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Totem.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory TemporarySummon.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory TaxiMovementGenerator.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory TargetedMovementGenerator.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory RedZoneDistrict.cpp Generating Code... Compiling... ReactorAI.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory RandomMovementGenerator.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Player.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory PetAI.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Pet.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory ObjectMgr.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory ObjectAccessor.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Object.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory NullCreatureAI.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory MovementGenerator.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory MotionMaster.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory LootMgr.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Item.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory IdleMovementGenerator.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory HomeMovementGenerator.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Guild.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory GuardAI.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory GameObject.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory FlightMaster.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory DynamicObject.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Generating Code... Compiling... DestinationHolder.cpp ..\..\src\shared\Timer.h(25) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory CreatureAISelector.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory CreatureAIRegistry.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory CreatureAI.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Creature.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Corpse.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory ConfusedMovementGenerator.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Bag.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory AggressorAI.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory World.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Weather.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory UpdateData.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Transports.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory TradeHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory TaxiHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory SpellHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory SpellEffects.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory SpellAuras.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Spell.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory SkillHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Generating Code... Compiling... ScriptCalls.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory QuestHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory QuestDef.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory QueryHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory PetHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory ObjectGridLoader.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory NPCHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory MovementHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory MiscHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory MapManager.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory MapInstanced.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Map.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Mail.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory LootHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory LFGHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory ItemHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory GuildHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory GroupHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Group.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory GridStates.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Generating Code... Compiling... GridNotifiers.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory GossipDef.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory DuelHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory CombatHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory ChatHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Chat.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory CharacterHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory ChannelHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Channel.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory BattleGroundMgr.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory BattleGroundHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory BattleGround.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory AuctionHouse.cpp c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory ArenaTeamHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory AddonHandler.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Generating Code... Build log was saved at "file://c:\Documents and Settings\Silent\Plocha\KOMPILACE MANGOS SW\zdroj\win\VC80\game___Win32_Release\BuildLog.htm" game - 94 error(s), 0 warning(s) ------ Build started: Project: mangosd, Configuration: Release Win32 ------ Compiling... WorldRunnable.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory RASocket.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Master.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Main.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory CliRunnable.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Generating Code... Build log was saved at "file://c:\Documents and Settings\Silent\Plocha\KOMPILACE MANGOS SW\zdroj\win\VC80\Release\BuildLog.htm" mangosd - 5 error(s), 0 warning(s) ------ Build started: Project: realmd, Configuration: Release Win32 ------ Compiling... RealmList.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Main.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory AuthSocket.cpp ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Generating Code... Build log was saved at "file://c:\Documents and Settings\Silent\Plocha\KOMPILACE MANGOS SW\zdroj\win\VC80\realmlistRelease\BuildLog.htm" realmd - 3 error(s), 0 warning(s) ------ Build started: Project: script, Configuration: Release Win32 ------ Compiling... sc_default.cpp c:\Documents and Settings\Silent\Plocha\KOMPILACE MANGOS SW\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory system.cpp ..\..\src\bindings\universal\system.cpp(20) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory ScriptMgr.cpp c:\Documents and Settings\Silent\Plocha\KOMPILACE MANGOS SW\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory Generating Code... Build log was saved at "file://c:\Documents and Settings\Silent\Plocha\KOMPILACE MANGOS SW\zdroj\win\VC80\script___Win32_Release\BuildLog.htm" script - 3 error(s), 0 warning(s) ========== Build: 2 succeeded, 6 failed, 0 up-to-date, 0 skipped ==========
 19. Jak udělat vlastní kompilaci HELP ???

  Tak to dělaj, ty to umíš??? A jestli ano tak proč, když to dělá 20 lidí???? Prostě se to chci naučit, ale sám to nepochopim tak doufám že se tu najde někdo kod bude tak hodnej a pomůže mi stim.
 20. Jak udělat vlastní kompilaci HELP ???

  JJ tady o tom vím, a podle tohohle jsem se to snažil dělat ale mam tam problém s tím Visual C++ 2005 stáhnu to nainstaluji ale pak nevím jak to mam nastavit. To je to kde se pokaždé zaseknu potřeboval bych přesně popsat co mam udělat.
 21. VIP pristup pre hracske ACC

  2J.an no jak udělat VIP toť otázka. Já sem to vyřešil tak že v databasi mangos v tabulce command jsem přepsal všude kde je číslo 1 (PLEVEL 1) na PLEVEL 2 a PLEVEL 1 jsem nechal pouze u příkazu .gps ( tim nikdo nic nemůže zkazit). Takže momentálne mam jenom 2 stupně oprávnění pro GM ale mam zato bezpečnej VIP account
×