Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Artorius

Members
 • Content count

  26
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Artorius


 1. Dobrý den.

   

  Jmenuji se Jan Štěpař, je mi 21 let a zabývám se tvorbou a designem stránek.

  Momentálně podnikám v oboru webhostingu, tvorby webu a návrhů designu.

  Ovládám PHP, CSS, okrajove JS a zlehka zvládnu i Flash. Plně umím zacházet s Adobe Photoshop CS3 a CS4.

  Chtěl bych zde nabídnout své služby pro ty co nemají čas nebo nemají potřebné znalosti.

  Orientuji se i v MaNGOSu tak i v TC, tudíž tvorba webu pro wow server je možná. Nabídka samozřejmě platí

  i pro zakázky netýkajcí se webových stránek pro wow server.

  Nabízím originalitu, nevšednost, kvalitu odvedené práce a bezproblémovou komunikaci.

   

  Pokud budete mít zájem o mé služby můžete mě kontaktovat na:

  E-mail: [email protected]

  ICQ: 249 093 638

  Tel.: 722 266 270


 2. Moh by sem někdo pls napsat co dělat stim Vmaps??? Nějak ho nechápu :mellow: . Stačí napsat co kam napsat, kde co vytvořit a co kam zkopčit kde co zmačknout atd pro někoho kdo to ví otázka cca 10-15 minut to napsat tak moooc plosim :rolleyes:

   

  edit: jo a jen tak ze zvědavosti už je možné používat GO??? Jako třeba baráky a tak vim že to nešlo , ale ted sem se dlouho nezajímal a je spousta novinek.


 3. Takže jestli dobře chápu. Mam databázi moje s tabulku Kontakty a vní sloupce

   

  Jmeno--Prijmeni--Telefon s těmito údaji

  --Petr----Trnek----123456789

  --Karel---Tuk-------234567891

  --Olda----Pech-----345678912

   

  A já budu chtít vypsat všechny řádky které obsahují ve sloupci Prijmeni slovo Trnek tak bych to udělal takhle.

   

   

  <?
  mysql_connect("localhost","root","heslo"); // připojení k MySQL serveru
  mysql_select_db("moje"); // výběr DB
  
  $moje = mysql_query (SELECT * FROM 'Kontakty' WHERE Prijmeni = Trnek); // do proměnné $moje se mi uloží všechny řádky z tabulky Kontakty kde je splněna podmínka WHERE
  while ($kontakt = mysql_fetch_array($moje)): // do proměnné $kontakt se mi uloží vešker řádky z $moje v typu array
  echo $kontakt["Jmeno"]; // vypíše jméno
  echo $kontakt["Prijmeni"]; // vypíše přijmení
  echo $kontakt["Telefon"]; // vypíše telefon
  endwhile;
  ?>

   

  a z tohodle by mělo vylest podle mejch představ TOHLE

   

  PetrTrnek123456789

   

  Je to tak, nebo jsem to zase pochopil blbě ????


 4. Chyba je jednoznačná, přístupové údaje které jsi zadal nejsou správné. Neinstaloval jsi nejdříve mysql s emu a pak ještě xampp s druhou mysql ? Zde může být problém že ti beží jiná, než potřebuješ.

   

  JJ je to přesně jak řikáš. Nejdřív jsem si nainstaloval mysql s emu a pak teprve xampp, ale jak to mam udělat aby sy to bralo s té správné databáze??? Tu co je v xampp jsem vypnul ale pořád mi to píše že se nemůže připojit (ta správná ale běží mam normálně zapleho mangose)

   


 5. Ahojky. Tak jsem tu zase :D a mam další stupidní dotaz :rolleyes: ale už jsem z toho naprášky :o

   

  Skušenost s MySQL je dost myzerná tak se ptám vás :)

   

  Mam tabulku characters pak mam soubor vypis.php

  a chci se zeptat jak mam vypsat tabulku characters do souboru výpis.php.

  (když si otevřu prohlížeč a zadám http://localhost/vypis.php tak aby se mi tam vypsali veškeré ůdaje z tabulky.

  Upřesnění potřebuju udělat vyhledávač characterů takže když zadám do formuráže jméno chracteru tak aby mi to vše vypsalo, každej sloupek)

   

  Zatim sem se bohužel nedostal k tomu aby mi to vůbec něco vypsalo i bez formuláže.

   

  Všude jsem se dočet že by to mělo jít přez příkaz SELECT, ale sedim u toho už 4 dny a pořád mi to nejde jediné co jsem zatim zpáchal je toto:

   

  <?
  mysql_connect("localhost","root","heslo");
  mysql_select_db("mangosd");
  
  $HlSlova = mysql_query("SELECT * FROM character");
  while ($zaznam = mysql_fetch_array($HlSlova)):
  $slovo = $zaznam;
  echo "$slovo";
  endwhile;
  ?>

  a to je slátanina všeho možného co jsem našel všude možně

   

  A toto je to co mi to píše v prohlížeči za chyby:

   

  Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES) in C:\xampp\htdocs\hlslova.php on line 3
  
  Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO) in C:\xampp\htdocs\hlslova.php on line 4
  
  Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: A link to the server could not be established in C:\xampp\htdocs\hlslova.php on line 4
  
  Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO) in C:\xampp\htdocs\hlslova.php on line 6
  
  Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in C:\xampp\htdocs\hlslova.php on line 6
  
  Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in C:\xampp\htdocs\hlslova.php on line 7

   

  Mam MySQL 5.0 a XAMPP v1.6.2 je možné že je to způsobeno také špatnou funkčností XAMPP ????


 6. Kompilace scriptdev2 je velmi jednoduchá. Pouze do src/bindings/ vytvoříš adresář ScriptDev2, provedeš SVN checkout, zkompiluješ mangos bežným způsobem, otevřeš si složku, kde je scriptdev2 a tam máš projekty scriptVCxx.sln, otevřeš požadovaný a zkompiluješ. (dej si pozor aby obě kompilace byly ve stejném režimu debug/release)

   

   

  Povedlo se díkes moc ;)


 7. umi, ale musel by sis upravit zdrojovy kod mangosu :) staci to upravit v Player::RepopAtGraveyard(), ale pokud si mangos sam nekompilujes, pochybuji ze najdes dobraka co ti to bude delat s touto specialni upravou kompilovat primo pro tebe.

   

  Já si zkouším kompilovat a docela se mi zamlouvá tento nápad, ale nevim jak to upravit. Moh bys tu napsat jenom kde a hlavně jak, a co tam napsat??? Předem dík.


 8. Zdravím. Tak Mangos se mi povedlo úspěšně zkompilovat stejně jako MangosScript. Ted bych se chtěl naučit zkompilovat ScriptDev2. Proto prosím někoho kdo to umí jestli by zde nemohl vytvořit návod na kompilaci velice by mi to pomohlo a uzčitě nejen mě. Předem děkuji.


 9. upol by som to ale nwm co to vlastneje pls vysvetlite mi to je to potrebne pre serwer alebo zlepsilo by to serwer ???

   

   

  ne k chodu serveru to nutný není, server (mangos) je výsledek "příkladu" (zdrojové kody) kterej se musí nejdřív "vypočítat" (zkompilovat) a ktomu abys to moh vypočítat (zkompilovat) potřebuješ k tomu "kalkulačku" (software: Visual C++ 2005 EE, + PlatformuSDK) a ještě tu "kalkulačku" musíš správně nastavit a to je to co mi nejde. Musim nastavit správnou cestu do několika složek. Bin, Include, Lib. Což o to to bych i zvládnul jenomže já ty složky mam prázdné a aď dělám co dělám tak se mi vnich nechce nic oběvit.

   

  Proto prosím někoho kdo cí o co jde a má tu možnost jestli by mi nemohl tyto 3 složky i s obsahem někam uploudovat. Předem dík.


 10. Zkus tenhle navod

  http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=4406

   

  JJ podle toho jsem to už taky dělal jenže já mám ty 3 složky Bin, Include a Lib uplně prázdné a to asi nemaj bejt že???

   

  EDIT: 2hogtar > Pokavad bys byl tak hodnej a napsal mi na icq a pomoh mi to vyřešit byl bych ti vděčnej. Moj ICQ je 249-093-638

   


 11. Body 6 a 7 jsou v rozporu... MAS to nainstalovane nebo ne ?

  Podivej se jestli mas na disku C:\Program Files\Microsoft Platform SDK for Windows Server 2003 R2\Include soubor winsock2.h

  Pokud to nemas nainstalovane tak to je pak ten problem a na otazku ohledne legalnich windows mam jedinou odpoved (vzhledem k pravidlum fora).. Kup si je...

   

  Dík za radu už se na tom pracuje na tom kupování <_<

   

  Ano mam to nainstalované ale jsou tam 3 složky a jsou prázdné :(


 12. A ještě sem proupřesnění napíšu co jsem dělal a jak jsem postupoval.

   

  1) Stahnul jsem si TortoiseSVN

  2) Stahnul jsem si Visual C++ 2005 EE

  3) Stahnul jsem si Platform SDK

   

  4) Nainstaloval TortoiseSVN a do zložky si stahnul binární soubory

  5) Nainstaloval jsem Visual C++ 2005 EE

  6) Nainstaloval jsem Platform SDK

  7) Pokoušel jsem se o 2. krok na http://msdn.microsoft.com/vstudio/express/visualc/usingpsdk/ ale tam mě to vyhlásilo že nema origoš OS tak nic šel jsem dál ( nejspíš kámen úrazu, ale jak to mam udělat bez oficiálního OS ???? )

  8) V Visual C++ 2005 EE v Tools > Options > Projects and Solutions jsem nastavil ty 3 řádky

  8-1) Executable files: C:\Program Files\Microsoft Platform SDK for Windows Server 2003 R2\Bin

  8-2) Include files: C:\Program Files\Microsoft Platform SDK for Windows Server 2003 R2\Include

  8-3) Library files: C:\Program Files\Microsoft Platform SDK for Windows Server 2003 R2\Lib

  9) Přepsal jsem v souboru corewin_express.vsprops podle tohoto

  Change the string that reads:
  
    AdditionalDependencies="[color="#008000"]kernel32.lib[/color]"
  
    to
  
    AdditionalDependencies="[color="#008000"]kernel32.lib user32.lib gdi32.lib winspool.lib comdlg32.lib advapi32.lib shell32.lib ole32.lib oleaut32.lib uuid.lib[/color]"

   

  10) Zakomentoval jsem tyto řádky

  [color="#800080"]// WIN_APP.disabled = true;
    // WIN_APP_LABEL.disabled = true;
    // DLL_APP.disabled = true;
    // DLL_APP_LABEL.disabled = true;[/color]

  11) Zapnul jsem si Visual C++ 2005 EE a otevřel jsi projekt mangosdVC80

  12)Na horní liště jsem v rozbalovasím seznamu zvolil Release

  13)V menu Build jsem zvolim Build Solution

   

   

  EDIT: Už jsem to našel kde se to nastavuje ale pořád to hlásí ten fatal error :-(


 13. btw: ve 3. kroku je upozornění

   

  Note: Alternatively, you can update the Visual C++ Directories by modifying the VCProjectEngine.dll.express.config file located in the \vc\vcpackages subdirectory of the Visual C++ Express install location. Please make sure that you also delete the file "vccomponents.dat" located in the "%USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Microsoft\VCExpress\8.0" if it exists before restarting Visual C++ Express Edition.

   

  má to taky něco spolešného s nastavením nebo je to jen alternativa ????

   

  Add the paths to the appropriate subsection:
  
      * Executable files: C:\Program Files\Microsoft Platform SDK for Windows Server 2003 R2\Bin
      * Include files: C:\Program Files\Microsoft Platform SDK for Windows Server 2003 R2\Include
      * Library files: C:\Program Files\Microsoft Platform SDK for Windows Server 2003 R2\Lib

   

  A pokavad se to musí taky provést tak co mam udělat nejak to nechápu.

   

   


 14. takže jsem se snažil řídit podle návodu z http://techi.name/articles/16-Vlastni-Mangos-WoW-Server.html

   

  a vilezlo z toho tohle ale nikde jsem nenašel to co sem měl v žádné složce bin nic nebilo a píše to tam nějake fatal error, můe mi někdo poredit jak dál nebo jak to vyřešit?? Předem dík.

   

   

  ------ Build started: Project: framework, Configuration: Release Win32 ------
  Compiling...
  ObjectLifeTime.cpp
  Creating library...
  Build log was saved at "file://c:\Documents and Settings\Silent\Plocha\KOMPILACE MANGOS SW\zdroj\win\VC80\framework__Win32_Release\BuildLog.htm"
  framework - 0 error(s), 0 warning(s)
  ------ Build started: Project: shared, Configuration: Release Win32 ------
  Performing Build SystemConfig.h
          1 zkopírovaných souborů
  Compiling...
  Utility.cpp
  UdpSocket.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory
  Thread.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory
  TcpSocket.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory
  StdoutLog.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory
  SocketThread.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory
  SocketHandler.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory
  socket_include.cpp
  Socket.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory
  ResolvSocket.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory
  ResolvServer.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory
  PoolSocket.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory
  Parse.cpp
  CircularBuffer.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\network\socket_include.h(112) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock.h': No such file or directory
  Base64.cpp
  Sha1.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  BigNumber.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  AuthCrypt.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  mempool.cpp
  dotconfpp.cpp
  ..\..\src\shared\Config\dotconfpp\dotconfpp.cpp(30) : warning C4996: 'strdup' was declared deprecated
          C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\VC\include\string.h(205) : see declaration of 'strdup'
          Message: 'The POSIX name for this item is deprecated. Instead, use the ISO C++ conformant name: _strdup. See online help for details.'
  ..\..\src\shared\Config\dotconfpp\dotconfpp.cpp(48) : warning C4996: 'stricmp' was declared deprecated
          C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\VC\include\string.h(213) : see declaration of 'stricmp'
          Message: 'The POSIX name for this item is deprecated. Instead, use the ISO C++ conformant name: _stricmp. See online help for details.'
  ..\..\src\shared\Config\dotconfpp\dotconfpp.cpp(223) : warning C4996: 'strdup' was declared deprecated
          C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\VC\include\string.h(205) : see declaration of 'strdup'
          Message: 'The POSIX name for this item is deprecated. Instead, use the ISO C++ conformant name: _strdup. See online help for details.'
  ..\..\src\shared\Config\dotconfpp\dotconfpp.cpp(333) : warning C4996: 'strdup' was declared deprecated
          C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\VC\include\string.h(205) : see declaration of 'strdup'
          Message: 'The POSIX name for this item is deprecated. Instead, use the ISO C++ conformant name: _strdup. See online help for details.'
  ..\..\src\shared\Config\dotconfpp\dotconfpp.cpp(335) : warning C4996: 'strdup' was declared deprecated
          C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\VC\include\string.h(205) : see declaration of 'strdup'
          Message: 'The POSIX name for this item is deprecated. Instead, use the ISO C++ conformant name: _strdup. See online help for details.'
  ..\..\src\shared\Config\dotconfpp\dotconfpp.cpp(360) : warning C4996: 'access' was declared deprecated
          C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\VC\include\io.h(315) : see declaration of 'access'
          Message: 'The POSIX name for this item is deprecated. Instead, use the ISO C++ conformant name: _access. See online help for details.'
  ..\..\src\shared\Config\dotconfpp\dotconfpp.cpp(380) : warning C4996: 'strdup' was declared deprecated
          C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\VC\include\string.h(205) : see declaration of 'strdup'
          Message: 'The POSIX name for this item is deprecated. Instead, use the ISO C++ conformant name: _strdup. See online help for details.'
  ..\..\src\shared\Config\dotconfpp\dotconfpp.cpp(388) : warning C4996: 'strdup' was declared deprecated
          C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\VC\include\string.h(205) : see declaration of 'strdup'
          Message: 'The POSIX name for this item is deprecated. Instead, use the ISO C++ conformant name: _strdup. See online help for details.'
  ..\..\src\shared\Config\dotconfpp\dotconfpp.cpp(534) : warning C4996: 'strdup' was declared deprecated
          C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\VC\include\string.h(205) : see declaration of 'strdup'
          Message: 'The POSIX name for this item is deprecated. Instead, use the ISO C++ conformant name: _strdup. See online help for details.'
  ..\..\src\shared\Config\dotconfpp\dotconfpp.cpp(578) : warning C4996: 'strdup' was declared deprecated
          C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\VC\include\string.h(205) : see declaration of 'strdup'
          Message: 'The POSIX name for this item is deprecated. Instead, use the ISO C++ conformant name: _strdup. See online help for details.'
  Generating Code...
  Compiling...
  Config.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Util.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  ProgressBar.cpp
  Mthread.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  MemoryLeaks.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  EventSystem.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Base.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Log.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  DBCStores.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  dbcfile.cpp
  SQLStorage.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  QueryResultSqlite.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  QueryResultMysql.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Field.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  DatabaseSqlite.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  DatabaseMysql.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Database.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Generating Code...
  Build log was saved at "file://c:\Documents and Settings\Silent\Plocha\KOMPILACE MANGOS SW\zdroj\win\VC80\shared___Win32_Release\BuildLog.htm"
  shared - 29 error(s), 10 warning(s)
  ------ Build started: Project: zlib, Configuration: Release Win32 ------
  Compiling...
  zutil.c
  uncompr.c
  trees.c
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(773) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(777) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(780) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(780) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(783) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(783) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(786) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(786) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(848) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(849) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(850) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(853) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(873) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(895) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(896) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(907) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(908) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(988) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(994) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(1087) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(1092) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(1096) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(1102) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(1106) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  ..\..\dep\src\zlib\trees.c(1116) : warning C4267: '=' : conversion from 'size_t' to 'ush', possible loss of data
  inftrees.c
  inflate.c
  inffast.c
  infback.c
  gzio.c
  example.c
  deflate.c
  crc32.c
  compress.c
  adler32.c
  Generating Code...
  Creating library...
  Build log was saved at "file://c:\Documents and Settings\Silent\Plocha\KOMPILACE MANGOS SW\zdroj\win\VC80\zlib___Win32_Release\BuildLog.htm"
  zlib - 0 error(s), 25 warning(s)
  ------ Build started: Project: zthread, Configuration: Release Win32 ------
  Compiling...
  Time.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\posix/FtimeStrategy.h(55) : warning C4244: 'return' : conversion from 'const __time64_t' to 'unsigned long', possible loss of data
  ThreadQueue.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  ThreadOps.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  ThreadLocalImpl.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  ThreadImpl.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  ThreadedExecutor.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  Thread.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  SynchronousExecutor.cxx
  Semaphore.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  RecursiveMutexImpl.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  RecursiveMutex.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  PrioritySemaphore.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  PriorityMutex.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  PriorityInheritanceMutex.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  PriorityCondition.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  PoolExecutor.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  Mutex.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  Monitor.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  FastRecursiveMutex.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/FastRecursiveLock.h(28) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  FastMutex.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  Generating Code...
  Compiling...
  CountingSemaphore.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  Condition.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  ConcurrentExecutor.cxx
  AtomicCount.cxx
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\dep\src\zthread\win32/ThreadOps.h(27) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  Generating Code...
  Build log was saved at "file://c:\Documents and Settings\Silent\Plocha\KOMPILACE MANGOS SW\zdroj\win\VC80\zthread___Win32_Release\BuildLog.htm"
  zthread - 21 error(s), 1 warning(s)
  ------ Build started: Project: game, Configuration: Release Win32 ------
  Compiling...
  tools.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Level3.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Level2.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Level1.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Level0.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  debugcmds.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  WorldSocketMgr.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  WorldSocket.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  WorldSession.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  WorldLog.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Opcodes.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  GlobalEvents.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  WaypointMovementGenerator.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Unit.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  TotemAI.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Totem.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  TemporarySummon.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  TaxiMovementGenerator.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  TargetedMovementGenerator.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  RedZoneDistrict.cpp
  Generating Code...
  Compiling...
  ReactorAI.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  RandomMovementGenerator.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Player.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  PetAI.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Pet.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  ObjectMgr.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  ObjectAccessor.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Object.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  NullCreatureAI.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  MovementGenerator.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  MotionMaster.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  LootMgr.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Item.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  IdleMovementGenerator.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  HomeMovementGenerator.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Guild.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  GuardAI.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  GameObject.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  FlightMaster.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  DynamicObject.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Generating Code...
  Compiling...
  DestinationHolder.cpp
  ..\..\src\shared\Timer.h(25) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  CreatureAISelector.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  CreatureAIRegistry.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  CreatureAI.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Creature.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Corpse.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  ConfusedMovementGenerator.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Bag.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  AggressorAI.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  World.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Weather.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  UpdateData.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Transports.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  TradeHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  TaxiHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  SpellHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  SpellEffects.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  SpellAuras.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Spell.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  SkillHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Generating Code...
  Compiling...
  ScriptCalls.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  QuestHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  QuestDef.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  QueryHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  PetHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  ObjectGridLoader.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  NPCHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  MovementHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  MiscHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  MapManager.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  MapInstanced.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Map.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Mail.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  LootHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  LFGHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  ItemHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  GuildHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  GroupHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Group.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  GridStates.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Generating Code...
  Compiling...
  GridNotifiers.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  GossipDef.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  DuelHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  CombatHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  ChatHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Chat.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  CharacterHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  ChannelHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Channel.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  BattleGroundMgr.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  BattleGroundHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  BattleGround.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  AuctionHouse.cpp
  c:\documents and settings\silent\plocha\kompilace mangos sw\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  ArenaTeamHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  AddonHandler.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Generating Code...
  Build log was saved at "file://c:\Documents and Settings\Silent\Plocha\KOMPILACE MANGOS SW\zdroj\win\VC80\game___Win32_Release\BuildLog.htm"
  game - 94 error(s), 0 warning(s)
  ------ Build started: Project: mangosd, Configuration: Release Win32 ------
  Compiling...
  WorldRunnable.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  RASocket.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Master.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Main.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  CliRunnable.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Generating Code...
  Build log was saved at "file://c:\Documents and Settings\Silent\Plocha\KOMPILACE MANGOS SW\zdroj\win\VC80\Release\BuildLog.htm"
  mangosd - 5 error(s), 0 warning(s)
  ------ Build started: Project: realmd, Configuration: Release Win32 ------
  Compiling...
  RealmList.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Main.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  AuthSocket.cpp
  ..\..\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Generating Code...
  Build log was saved at "file://c:\Documents and Settings\Silent\Plocha\KOMPILACE MANGOS SW\zdroj\win\VC80\realmlistRelease\BuildLog.htm"
  realmd - 3 error(s), 0 warning(s)
  ------ Build started: Project: script, Configuration: Release Win32 ------
  Compiling...
  sc_default.cpp
  c:\Documents and Settings\Silent\Plocha\KOMPILACE MANGOS SW\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  system.cpp
  ..\..\src\bindings\universal\system.cpp(20) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory
  ScriptMgr.cpp
  c:\Documents and Settings\Silent\Plocha\KOMPILACE MANGOS SW\zdroj\src\shared\Common.h(83) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'winsock2.h': No such file or directory
  Generating Code...
  Build log was saved at "file://c:\Documents and Settings\Silent\Plocha\KOMPILACE MANGOS SW\zdroj\win\VC80\script___Win32_Release\BuildLog.htm"
  script - 3 error(s), 0 warning(s)
  ========== Build: 2 succeeded, 6 failed, 0 up-to-date, 0 skipped ==========


 15. Podle mě to je zbytečná práce když to dělá 20 lidi na mangosproject foru...

   

  To musí nová revize mít něco supr nového abych si ji udělal sam :)

   

   

  Tak to dělaj, ty to umíš??? A jestli ano tak proč, když to dělá 20 lidí????

  Prostě se to chci naučit, ale sám to nepochopim tak doufám že se tu najde někdo kod bude tak hodnej a pomůže mi stim. :)


 16. Zdravím. Mam malou prosbu jestli by se tu nenašel někdo tak ochotný a někdo se zkušeností vlastní kompilace. Já jsem se o to pokoušel ale vždy sem někde zkrachoval většinou hned na začátku :( . Tak bych chtěl někoho poprosit jestli by sem nemohl napsat přesný postup, od začátku. Jaké programy jsou třeba, stačí jenom jejich nazvi, co se má instalovat jako první druh, kde se má co nastavit... Jaké tlačítko kde přesně zmačknout, no prostě krůček po krůčku aby to zvládla i ta největší "lama" jako jsem já :huh: . Takže pokavad se někdo takoví najde předem mu velice děkuji za jeho obětavost a pomoc.


 17. 2J.an no jak udělat VIP toť otázka. Já sem to vyřešil tak že v databasi mangos v tabulce command jsem přepsal všude kde je číslo 1 (PLEVEL 1) na PLEVEL 2 a PLEVEL 1 jsem nechal pouze u příkazu .gps ( tim nikdo nic nemůže zkazit). Takže momentálne mam jenom 2 stupně oprávnění pro GM ale mam zato bezpečnej VIP account

   

×