Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Niky

Members
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About Niky

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 06/22/1988

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Problém s rozjetím Noggitu

  Ahoj. Nedaří se mi rozchodit Noggit. Problém je podle logu s tím že nehledě na úpravu cesty v configu Noggit stále načítá špatnou složku s wow a já nevím proč. Můj config #This is a config file template. To use it rename into noggit.conf and set your options #Edit this to your WoWFile!!! Path = D:\Wotlk\ #Edit this to your Project-Directory and uncomment if you want to use it! ProjectPath = D:\Noggit\ #Set this to the file where you will import models from (the model viewer log for example ) #ImportFile = C:\Program Files\WoWModelViewer\userSettings\log.txt #The far clipping value. Set to 2048, 3072, 4096 etc. for a further look. Higher values need more 3d power. #1024 is the standard value and will be taken if you do not set this value. FarZ=2048 A tady je log (..\src\noggit.cpp:300): Noggit3 Studio Rev: 120 (..\src\video.cpp:158): [Debug] GL: Version: 2.1.8545 Release (..\src\video.cpp:159): [Debug] GL: Vendor: ATI Technologies Inc. (..\src\video.cpp:160): [Debug] GL: Renderer: Radeon X1650 Series (..\src\noggit.cpp:407): Game path: D:\WoW_WotLK\WoW WotLK\ (..\src\noggit.cpp:412): Project path: D:\Noggit\ (..\src\noggit.cpp:457): [Error] Could not find locale directory. Be sure, that there is one containing the file "realmlist.wtf".
 2. Někdo ze Zlína

  No to záleží odkud by ten dotyčný jel. Určitě nemám chuť platit někomu cestu z Prahy. Ale pokud by to bylo z rozumný dálky tak nemám problém.
 3. Někdo ze Zlína

  Xmat: Survival jsem propagoval jako hráč pouze asi třem lidem se kterými jsem RPil nejvíc. Jinak se Survivalem nemám nic společného. Juline: Nikde jsem nepsal že musí ten člověk přijet ke mě. Aristo: Netvrdím že po jednom odpoledni budu připraven rozjet perfektní server. Ale alespoň budu vědět základ a budu vědět kam se kvůli čemu podívat.
 4. Někdo ze Zlína

  Konkurenční? To ani ne. Nechci dělat HCRP server.
 5. Někdo ze Zlína

  STONERSVK: Věř tomu, že to mám už přečtený Jinak chápu, že někomu lezou na nervy nováčci, ale nemyslím si že můj projev je na úrovni retardovaného dítěte A jak už jsem psal, na rozdíl od nich, mám už nějakou představu jaký server chci udělat. A v česku, pokud vím, podobný projekt není. Xmat: Konečně někdo kdo to pochopil Kdy tu konferenci plánuješ?
 6. Někdo ze Zlína

  Jo, když mi nikdo neporadí tak si poradím sám. Nic jiného mi nezbude. Ale opravdu nemám rád praxi "proč to dělat jednoduše, když to jde složitě" Jednodušší varianta je pro mě si to nechat od někoho vysvětlit. Ne kvůli lenosti nebo neochotě něco číst, ale kvůli tomu že je to jednodušší a rychlejší.
 7. Někdo ze Zlína

  NecroVisioN: Budeš se divit, ale ano, předpokládám. Nejsem sice naivní, ale osobně si myslím, že podobný koníček je jedním ze způsobů jak se seznámit a získat nové přátele. A opravdu nemám problém dotyčného třeba pozvat na pár piv(samozřejmě pokud bude mít 18 ). Ale abych někomu platil v hotovosti...tak to fakt ne. Já třeba zase rozumím RC modelům, a pokud mě někdo požádá o radu nebo pomoc, tak ochotně a rád pomůžu. Orangs: Věř mi, že tohle nebude týdenní server. Na rozdíl od většiny lidí tady mám pravidelný měsíční příjem a tak je pro mě zařízení pevné veřejné IP otázka jedné cesty do O2 a po plánovaných úpravách i zakoupení serveru. Také na rozdíl od těch, co o podobné věci žádají mám jasnou představu co chci a netrpím mylnou představou že server rozjedu za měsíc (mám na mysli otevření pro hráče). Mám taky nabídky pár GM z jiných serverů které znám a kteří by mi také pomohli, protože se jim můj nápad líbí. Asi dva týdny poletuju na GM serveru a promýšlím, vymýšlím a plánuji co, jak a kde bude. Zároveň jsem si tady přečetl hodně věcí a získal spoustu informací. Tlačítko Search používám často, a i se strejdou Googlem si rozumím. Ano, po všech zhlédnutých návodech i videonávodech jsem schopný server rozjet. Ale k čemu mi je to platný, když nevím proč mám to a to nastavit tak a tak. Pak přijde error a já budu...no víte kde.
 8. Někdo ze Zlína

  Ahoj, našel by se nějaký zkušený dev ze Zlína který by měl čas na jedno odpoledne se mnou sednout k počítači a vysvětlit mi pár věcí, a případně mi pomohl se založením serveru? Na fóru je tady hodně informací, pravda, ale mám v tom pěkný guláš. Případně by pak mohl ten onen člověk později pokračovat v spolupráci na mém plánovaném, a myslím zajímavém, projektu (pokud by měl zájem).
 9. Nový stroječek

  No mimo jiné asi hlavně na hry. Důvod proč ne stolní počítač je jednoduchý. Nevyhovuje mi jediná pozice u stolu Prakticky neustále bude připojený ke zdroji.
 10. Nový stroječek

  Takže třeba http://www.alza.cz/dell-inspiron-queen17r-cerny-d267914.htm ? Ten mě taky celkem zaujal. Jaká je grafická karta při srovnání s tou v tom ACERu?
 11. Nový stroječek

  Ahoj, chci si koupit nový noťas, ale v HW se nijak extra nevyznám. Vyhlédl jsem si http://www.alza.cz/acer-aspire-7750g-2418g75mnkk-d249853.htm Je to dobrá volba nebo bych do 20k našel něco lepšího?
×