Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Pandaria

Members
 • Content count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-7 Nepřínosný uživatel

About Pandaria

 • Rank
  Level 3

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  Sargeras
 1. Pathfinding

  mam si kompilovat corre, na které skoro nic nejde? která neni ve vývoji?..
 2. Trinity Barvy

  Čauky prosím vás, mam otázku, jaky jsou kody barev na TC, třeba když napíšu ve hře announce tak mi to napíše zeleně GM announement tak já bych chtěl vysvělit, kdybych chtěl jinou barvu, jak to udělat, díky
 3. Pathfinding

  prosim vás, stahl jsem si mmapy odsuď http://www.ac-web.org/forums/showthread.php?t=146772 a to musim něco nastavit v configu nebo někde? nebo upravit jádro?
 4. scripty marek

  pardon, zapoměl jsem doplňit, že to je pro trinity
 5. scripty marek

  Ahoj lidi, prosím vás, mám dotaz. Jak udělám, kdžy vyhraju jakékoliv bg, že mi to dá itemy do baglu, a když zabiju hráče, tak taky, děkuji
 6. Neutral zone zone a duely

  díky a v DBC tam dam to, co tam bylo?
 7. Neutral zone zone a duely

  čauky lidi, prosím vás, nastavim v dbc tak ,aby byla lokace neutrální ID 19496, ale měli by tam jít i duely ne? ale nejdou. prosím vás, nevíte proč?
 8. Nevidim item ve vendorovi

  Zdary, prosím vás, mám problém. když dám do vendora itemy, tak nějaký itemy tam nejsou vubec vidět, i když je to nastavné, aby to bylo pro všechny rassy, tak nevím. mohl by mi někdo pomoct, a říct, čim to je?
 9. Ahoj Lidi prosím vás, pomohl by mi někdo sestavit script týkající se Online players a status serveru, jak je to tady? http://ice-wow.eu/ v pravo v tom STAV SERVERU, děkuju moc
 10. nejlepší Hosting na wow

  Caw chalani, muzu se zeptat, jaký by jste mi poradily hosting na WOW? Konkrétněji zázemí a určitě nejlepší cenově
 11. [C++] Dynamic Teleporter (v1.0) - TrinityCore

  Mohl bych poprosit o upravení teleportera na aktuální revizy?
 12. Hledám Kodera

  Hledám Kodera na web. Více info na icq 299929507 nebo skype ginngerri81, zaplatím, spěchá to
 13. Hledám post EM

  během dneška nebo zítřka se ti ozvu.
 14. extrahace vmap

  Lidi prosím vás, nemohl by mi někdo poradit, jak se extrahujou vmapy? spustim vmap4extractor.exe, a vyextrahujou se mi soubory s formátem .wmo , pak spustim vmap4assembler, a to se mi zase hned vypne, jnomže vmapy ve formátu wmo nemají být.
 15. Pathfinding

  Ahoj, prosím vás, chtěl bych se zeptat, zda jde někde stáhnout Mmaps, nebo-li Pathfinding, děkuji
×