Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Cosmo

Members
 • Content count

  131
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Cosmo last won the day on January 16 2014

Cosmo had the most liked content!

Community Reputation

30 Průměrný uživatel

About Cosmo

 • Rank
  Level 5

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Crossfaction BG oregon core

  Je někde tento script k nalezení?
 2. [HELP] tabulka v SQL

  Možná by bylo fajn popsat problém a tvé řešení ať se případně poučí i ti, co budou řešit podobný problém.
 3. Player_levelstats jak nastavit na 200lvl. ?

  Já se v těch tabulkách už moc neorientuju.. Ale tvůj přístup se mi moc nelíbí - ty chceš pomoct, tak ty si zažádej o kontakt, nebo lépe popiš tvůj problém, ale nikdo tady si tě nezačne přidávat, aby ti pomohl. Start level 200, protože chceš udělat instant? Pokud chceš instant mělo by ti stačit vložit do tý tabulky player_levelstats jenom ten dvoustý level.
 4. Item Icon

  Neoficiální server ilegální tušim není.
 5. Item Icon

  Takovýto problém se řeší špatně. Máš dvě možnosti 1) udělat patch, který si ale každý bude muset dát do složky s wow - což je docela zbytečné a možná i ilegální. (nevim jak je to s patchema, každopádně úpravy klienta jsou ilegální tušim) 2) nevytvářet itemy, ale upravit již existující, které se např. moc nepoužívají. Jediné, co ti ze starých zbyde bude ta ikona. --> nezapomeň smazat loot těch itemů, které upravíš, jinak bude hodně lehké si ty itemy získat bez námahy. + smazat itemy z vendorů.
 6. Player_levelstats jak nastavit na 200lvl. ?

  S tím by neměl být problém. Dyť jde jen o vkládání dat do tabulky, na tom nic složitého neni. Rozhodně né nic, co by mělo dělat potíže horší už ale je sehnat ty řádky, které tam musíš vložit. Na to doporučuji napsat program, protože to je asi docela nudné dělat ručně. Kdyby byl problém, mohu ti s něčím takovým pomoct...
 7. SQL vychytávky by COSMO

  Bez spoileru se to neobejkde.. :/
 8. SQL vychytávky by COSMO

  Bylo to ve spoilerech :/
 9. SQL vychytávky by COSMO

  Nelze zkopírovat tak dlouhý text, dořeším. Edit: Mohl by mě nějáký admin kontaktovat, a případně to sem přidat za mě?
 10. Nejsem si jist, zda když si nastavíš tu proměnnou @entry a následně ji v jednom řádku násobíš, tak jestli je v dalším řádku už vynásobená. Zkus místo *100 dát třeba +1, +2, +3... Ale nevim, tolik to nepoužívám, jen to na mě tak působí, pokud si seš jistej, že tam ty idčka ještě nemáš, napadá mě to jako jedna z možností.
 11. InfinityWoW [TrinityCore2][neplacený]

  wowrm mam, ale to už trochu odbočuješ
 12. InfinityWoW [TrinityCore2][neplacený]

  Myslel jsem to tak, že když to kopíruju, vždycky se i s tím nakopírujou i zbylé věci v tom statusu.
 13. InfinityWoW [TrinityCore2][neplacený]

  Nevim, jestli je to chyba u mě, ale v statusu mi nešla zkopírovat IP adresa serveru (realmlist), pokud to není chyba u mě, tak doporučuju opravit. Nikoho nebaví opisovat.
 14. Server je nyní ve vývoji. Obnovuji, upravuji.
 15. Zdravim, nabíráme nové členy do GM teamu na pozici Event Mastera, Game Mastera, SQL dev. Pokud byste měli zájem napište nám do tohoto topicu přihlášku. Jak ji napíšete necháme na vás. Server je: Gigafun Max. lvl 200 Server ladíme za chodu Emu TC2 Patch 3.3.5a Server je momentálně ve fázi vývoje a testování EventMaster: Věk 15+ Kreativitu Znalost příkazů Slušné jednání Spolehlivost Časová flexibilitu GameMaster Věk 15+ Znalost příkazů Slušné jednání Spolehlivost Časovou flexibilitu Developer Věk 15+ Znalost příkazů in-game Znalost jazyka SQL Znalost struktury database Trinity Core Časová flexibilita Spolehlivost Slušné jednání Přihlášky o GM, EM post pište sem, v případě zájmu o post SQL dev pište na skype cosmo1473. Pro více info prosíme navštivte náš WEB. S pozdravem Cosmo
×