Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Phil

Members
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Průměrný uživatel

About Phil

 • Rank
  Level 1

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  Pionier Blizz
 1. Otazky bez Odpovědi

  Ahoj, jmenuji se Phil a mám pár otázek na které neznám odpověď. Jak je to s lusknutm na číšníka ? Když na něj lusknete máte dostat obsluhu za dvojnásobnou cenu... ? A co stul který jste připravili o obsluhu. Má dostatslevu 50%... ? Co když luskne víc lidí. Kam má číšník jít dřív... ? Co když začne luskat celá restaurace.. ? A může vůbec existovat film, který by se líbil všem.. ? Je možný utopit se ve fontáně Věčnýho Života.. ? Dá se splnit, nesplnitelný Úkol.. ? A může existovat restaurace do které nikdo nechodí protože je tam věčně narváno..? A proč jen krucinál padá chleba vždycky namazanou stranou.. ? Co se stane když Pinoccio řekne teď mi naroste nos.. ? Proč má 24 hodinová benzínka zámek na dveřích.. ? Když je dneska 0 stupňů, a zítra má být dvojnásobná zima. Jaká zima bude zítra.. ? Proč se lepidlo nepřilepí na vnitřek lahve.. ?! Proč lidi jezdí do lázní v Jáchymově když je tamnejvětší radiace,není to spíš nebezpečné.. ? Proč se vždy sluchátka zamotají..? Je nemožné olíznout si vlastní loket.. ? Podle jedné studie prováděné u 200 tisíc pštrosů, prováděné kolem 80tých let nestrčil ani jeden hlavu d písku. Proč se to o nic říká... ?! Jakou rychlostí se šíří tma.. ? Je ještě Schredingerova kočka živá..? Jaké je Synonymum slova Synonymum.. ?! Když se na teflón nic nepřilepí, jak ho přilepí na pánev.. ?! Černá skřínka v letadle je nezničitelná, proč se z toh materiálu nevrábí letadla... ? Jaký je smysl života.. ? Na tyto otázky si musíte najít odpoveď sami... jinak prosim omluvte mé pravopisné chyby... vynechává mi klávesnice.. Copyright MM Pictures
 2. Zdar... hle pls faka Nogg-IT i na Patch 2.4.3.. nebo len 3.3.5a (mysim tahle verze, ta stara je k nicemu)
 3. Hladá sa hosting

  hostovani.eu... Mas maximalni pristup... a vse klape... jestli nejsi schopny zaplatit ani blbe 300kc na Hosting.. tak proc ho delas.. tohle sezene i male dite... //Edit : Radsi popisu... 100% Pristup k MySQL a Moznost i V.I.P systemu... Nic nepadá.. Bez Lagů.... a je to levné... levnější neznám maximálně free od Pipni.cz..
 4. Nábor [Project Trafalgar]

  Nabor Ukoncen... O Dalsim naboru budete informovani...
 5. Mělo by... nebo si také zajdi do DB najdi si Realmd nebo jak to tam je .. ... a dej si realmlist_account nejspise... a natsav tomu Accountu GM Level... a uloz a melo by to jit
 6. Nábor [Project Trafalgar]

  Zdravím vás, chtěl bych vám navrhnout místo v novém Projectu Trafalgar. Server je 2.4.3 BigFun... - Máme vlastní DB žádná kopírka, Vlastní shopy dungy questy, Tvoříme vlastní Lokace. A také jsme vyřešili dost Bugů takze server nebude Zabugovany, samozrejme také skvely GM team ktery pomuze.. kdyby jste si nevedeli rady.. to je asi tak vse cobych mel popsat a ted se vrhnem na poptávku. - Datadisk : "The Burning Crusade" - Patch : 2.4.3 - Datum spuštění - 21.3.2012 - 31.3.2012 - Web - http://trafalgar.4fan.cz - Kontakt - Skype : kim.wizard Dělám oficiální nábor na tyto posty. Pokud by jste měli zájem o jiný můžeme se domluvit. Eventer (2x) Požadujeme: Nápady na Eventy Zkušenosti z Postem (aspon nejake) Věk +15 (Není podstatné) Podrobnou Přihlášku Spolehlivost Dobré vycházení z hráči. Mít skype (napište sem. Nebo mě do PM) Nabízíme : Kvalitní Zázemí Schopný GM Team Reklama na Webu Získání Zkušeností Možnost povýšení (podle snahy) Podpora vlastního projectu Gamemaster(2x) : Požadujeme : Snaha a pomáhat hráčům Věk +15 (Není moc podstatné) Spolehlivost Zkušenosti Mít Skype Aktivita Nabízíme : Zkušený Team Kvalitní Zázemí Získání Zkušeností Podpora Projectu Reklama na Webu Možnost Povýšení Přihlášky pište na Skype : kim.wizard... Pro Informaci beru jen solidní přihlášky a nechcu žádnou 5 řádkovou slátaninu. Doufám že se vám má nabídka líbila. Samozžejmě hledáme lidi který by měli zájem náš server opravdu rozvítej a ne jen machrovat že mají GM a dělat kraviny. Děkuji předem zdraví Phil.
 7. Nej song [Minecraft]

  Stojí zato..
 8. Pomoc s nahrávání DB serveru do Navicatu

  Příště.. až budeš něco psát at to dává smysl...
 9. Nový server Local a External

  Zabitéé.
×