Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Tomasson

Members
 • Content count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Nepřínosný uživatel

About Tomasson

 • Rank
  Level 2

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Help s Quice

  Dobrý den všichni, chtěl bych se zeptat jestli jde upravit v Quice respawn time a attak speed. Díky předem.
 2. Quest Giver

  Zdravim potreboval bych pomoct jak se prosim Pridava do Givera Quest Predem dekuji..
 3. Help Please [Opet]

  Zdravím... potřeboval bych zase pomoct... potřeboval bych vědět jak udělat aby kdyby jsi mohl do dungu... Potřeboval nějaký Item... jako zřeba do Grull bys potřeboval item třeba s nazvem Crystal of Grull... ... (je to jen příklad neberte to vážně)
 4. Quest Error

  Zdravim .. mam mal poblem.. uprvoval jse DB jelikoz...jse nahrava New.. a najedou se mi objevilo tohle... prosim pomozte
 5. [TC2] Account Manager

  Takze nemam tam % mam tam normalne ten nazev pripojeni a @ a IP. a bohuzel uz nemam Verejnou IP. Provozovatel mi ho zrusil..
 6. [TC2] Account Manager

  Opet Zdravim... no takze mam udelanej new User... mam to v configach vsude to mam i v tom manageru a nahraju a pise mi to to same ...
 7. [TC2] Account Manager

  No jo ale jak mam vytvorit new account do DB
 8. [TC2] Account Manager

  a jak nastavim v MySQL abych mel jiny nez : root.. ?
 9. [TC2] Account Manager

  Ten pripojeni Localhost... tam mam normalne svou IP jen ji tam nechcu zverejnovat..
 10. [TC2] Account Manager

  Zdravim lidi. Sry ze obnovuji stare tema. ale potrebuji pomoct. notmalne mi to jede ale kdyz se zkusim prihlasit napise mi to. Chyba u p�ipojen� k MySQL serveru, �patn� nastaven� config? viz. http://detheroc.4fan.cz/manager/?s=registration rad bych pozadal o pomoc. dekuji predem..
 11. MySQL Help

  Diky... ale stejne kdyz to udelam podle toho navodu, tak dam to Spustit - Dam to MySQL - a kdyz dam Spustit po nahrávání se objeví V Počítači Local Computer nelze spustit službu MySQL Chyba 1067: Proces neočekávaně skončil
 12. MySQL Help

  Zdravim mám problém, měl jsem už v Navicatu nahranou DB mel jsem skoro vse az na world ale to mi psalo ze potrebuju Update MySQL. Tak jsem Updatnul ale kdyz jsem doinstaloval a dal jsem Configuration Tak se mi objevilo tohle. bylo to kdyz jsem dal Execute a seklo se to u Start Service The Service could not be started. Error : 0 Prosím poradte.
 13. TC2 Error

  Zdravim... mohl by jste mi teda pomoct.. .. kdyz spusrim worldserver.exe a authserver.exe Pise mi to : Aplikace nemohla být spuštěna, protože součást SSLEAY21.ddl nelze najít. Potíže pravděpodobně odstranite opětovnou instalicí aplikace.
 14. Program na upravu NPC,Itemu atd...

  Zdravím...Měl bych dotaz.. existuje nějaký program na Zpracovávání Itemů,NPC atd.. kromě Quice... na Emulátor Oregon Core..?.. jeslti ano byl bych moc vdecny kdyby jste ho sem dali,.. děkuji předem...
×