Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Geralt.svk

Members
 • Content count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Průměrný uživatel

About Geralt.svk

 • Rank
  Level 2

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  Knight
 1. Objecty bez jména

  nevypadnem budem tu a ti mi v tom nezabranis decko.
 2. Objecty bez jména

  za taku kokoti*u žiadaš +REP dam si holymord.cz a mám tam všetko len si to skopiroval.
 3. Blokování www

  čau nastav si u avasta blokovanie stránok.Nájdes to v doplnkovej ochrane.
 4. Zdravím pustim si wow a nastane mi zelena obrazovka na ziadnych hrach mi to nerobi len na wow ako to opravit díky moc??? tu je obrazok http://imgupload.sk/...jvapp9rjkh9.jpg Mám nainstalovane najnovsie ovladace.
 5. Error Dalaran

  cau skusal som pouzit wow repair a napísalo mi toto nevieš čo s tím díky? http://imgupload.sk/viewer.php?file=8rpuntzk7f18x713howd.png
 6. Error Dalaran

  žiadne errory mi nenaslo s tym programom
 7. Error Dalaran

  mne to len chadze v dalarane a hrám na instante a tam je shop takze nwm co mám robit a ako to mám opravit
 8. Zdravím ked sa prihlásim na server a portnem sa do dalaranu hodí mi error 134 neviem čo s tim vymazam som interface,wtf,cache neviete ako to opravit diky moc???
 9. Projekt "?" hľadá server!

  čau napíš mi svoje skype a dohodneme sa.
 10. Mythia - Hosting

  http://www.teamexon.eu/ skús poprosit o sponzoring. EDIT: Ak nemate hosting tak chodte na hamachi pokial nezohnáte hosting. Aj ja zhanám sponzora.
 11. Quest a port

  jasne ale kus pribliznejsie do id môzem dat id npc? lebo toho tam je viac
 12. Quest a port

  to je dost málo
 13. napíš mi tvoje skype pomôžem ty rád
 14. Quest a port

  Zdravím prosím ako spravím quest ktorý zoberem ako hned ho zoberem a odovzdam aby ma portlo naprk na gmisland díky
×