Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Corki

Members
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Corki last won the day on February 9 2012

Corki had the most liked content!

Community Reputation

2 Průměrný uživatel

About Corki

 • Rank
  Level 1

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  Ragnarok RP
 1. Ragnarok RP [MaNGOS] [neplacený]

  Musí pořád někdo začínat novej flame a spam? Myslím že už ho bylo dost a kadžej víme, že to stejně nikam nevede. Takže by bylo hezké kdyby ste se už nikdo ktomu nevyjadřoval. Děkuji.
 2. Ragnarok RP [MaNGOS] [neplacený]

  No jo. Náš GM tým je trochu zlobivej no Ale tak přece, myslím že každej má touhu si zkusit být GM na RP serveru.
 3. Ragnarok RP [MaNGOS] [neplacený]

  Děkujeme a Zikmo? Shoř v pekle!
 4. Ragnarok RP [MaNGOS] [neplacený]

  No dobře, ale vem si to, že lidi se mění. Co ty víš? Třeba se Luciferus, taky změnil .
 5. Ragnarok RP [MaNGOS] [neplacený]

  Myslím že vy nemáte co poučovat, New-Dawn nebyl na scéně ani měsíc. A jen tam mimochodem v RP nejde o to jak kdo dobře umí česky, ale jde tam hlavně o zábavu hráčů... Né GMekem jak to bylo u vás. A Zikmo ty radši zalez, tady ti postnu jeden úryvek z stránek Nostalgie "K tomuhle mě dokopalo včerejší zabanování Zikma, známé firmy na poli hackování a bugování všeho druhu. Lidský lovec s abilitami typu Starfall, Drain Life, PW: Fortitude,.. Ne, myslím, že takové lidi na serveru nechceme. Zikmo, shoř v pekle."
 6. Ragnarok RP [MaNGOS] [neplacený]

  Proč ti to vadí? Tím vyjadřuju jenom to, že mám k tobě respekt. Patičku webu nikdo od nás nepřepisoval. Jediné co bylo upraveno je text, levé menu, pravé menu, přidané obrázky... To je všechno. jinak je to stáhle od tud http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=18667
 7. Ragnarok RP [MaNGOS] [neplacený]

  Vážený pane Xmate, šablona ukradená není to za prvé, je volně ke stažení za druhé upraven byl pouze header. Jinak vše je původní
 8. Jméno serveru: Ragnarok-RP Web serveru: http://ragnarok-rp.wz.cz/ Realmlist: 130.193.10.238:3811 Registrace accountů: http://ragnarok-rp.w.../pripojeni.html Emulátor: MaNGOS Databáze: UDB Požadovaná verze klienta: 3.3.5a Místo: Česká republika Uptime: nonstop Rate: 0x Linka: 100Mb/s Zdravím všechny přítomné. Je načase abychom Vám přiblížili oblast našeho příběhu a dění. - Doba ve které se náš svět odehrává je po válce s králem Lichů. Tirion Fordring se vrací z válečného tažení a Deathwing stále ještě spí tudíž potopa nenastala. Obraťme se tedy do jižních království na jih od Elwyn forrestu. Náš příběh započal v Temném lese (Duskwood). - Hlavním herním městečkem je tudíž Darkshire. Poté co nebezpečí nemrtvích pominulo nastalo v kralovstí ohromných problémů z oblasti rebélií apodobných problémů, které vedli krále Variana Wrynna aby uzavřel západ Temného lesa a nechal vystavět mohutnou hradbu a tudíž náš svět se odehrává v karanténě. Byla však cesta kudy by se odtud dalo dostat, avšak všechny cesty byly zataraseny mocným ohněm neznámého původu. Obyvatelé celého Temnolesa netrapí tyto plameny tak moc jako nedostatek vody, který se zde vyskytuje jako hlavním problémém. - Obživa by ani takový problém nebyla neboť půda je zde hojná a tak je potravy vcelku dosti. Není možné odeslat zprávu z této karantény, protože všechny doručovací spolky byly staženy a tak se musí Temnoles spolehnout sám na sebe. -Náklonost mezi frakcemi jsou více než přátelské a jedna je závislá na druhé.
×