Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

happyfeed

Members
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Průměrný uživatel

About happyfeed

 • Rank
  Level 2

Contact Methods

 • Skype
  phlinka7

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Czech Republic, Příbram
 • Zájmy
  Fotbal, PC, přátelé, holky ♥ :D
 • Projekt
  Na volné noze
 1. Nejlepší hry

  Saqirmdev - best vkus ever
 2. Happyfeed - GM/EM

  Znovuobnovení topicu Stále hledám místo, zatím se neozval nikdo, kdo by u mě vzbudil zájem
 3. Happyfeed - GM/EM

  Odchod z GM teamu - Hledám nové místo.
 4. Blood of Wars nábor

  Tak tomu nerozumí asi nikdo.
 5. pravidla v gameobjectu

  Jenže on asi neví jak
 6. Happyfeed - GM/EM

  Děkuju za názor
 7. pravidla v gameobjectu

  V pravidlech by neměly bejt moc hrubky, tak se nejdřív nauč gramatiku.
 8. pravidla v gameobjectu

  Tak udělej Quest Btw, stejně to nikdo nečte
 9. Armitage [TrinityCore2][Neplacený]

  Myslím že do cata by se zapojilo víc lidí, určitě by i komunita nebyla špatná. Já ne a ne najít nějakej pořádnej cata server na kterym by se dalo usadit.
 10. Armitage [TrinityCore2][Neplacený]

  Nechystáte Cata? Uvítal bych ho .
 11. Pozná někdo tento addon

  Je to nějakej Arena addon, nemůžu si vzpomenout na jméno, dohledám a postnu to sem, používám ho i na TBC, vím o co se jedná.
 12. Happyfeed - GM/EM

  Oživení Topicu Edit: Hledám již pouze Cataclysm server.
 13. Nový projekt BattleScrolls hledá BIG Team

  Všichni ho tu jen kritizujete.. Podle mě je každýho věc co dělá, on si to takhle napsal, on to chce udělat tak nebo onak. Prostě to tak je a hotovo, nemusíte mu tady řikat že jak jeho portál za chvíly skončí, s tim on určitě počítá, ale počítá taky s tim, že se portál může podařit a bude z toho nějaká vetší věc, člověk nikdy neví. Jinak přeju GL
 14. Neoteric RP [MaNGOS][Neplacený]

  ↑ Nejlepší RP Server na Cz/Sk scéně, vřele doporučuji. Btw plánuji návrat (cheeeeeers )
 15. Allerian Tournament [TrinityCore] [neplacený]

  GL přeji. Nex - ty aby jsi něco nezkritizoval :X
×