Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Saqirmdev

Members
 • Content count

  135
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Saqirmdev last won the day on October 21 2013

Saqirmdev had the most liked content!

Community Reputation

-34 Nepřínosný uživatel

About Saqirmdev

 • Rank
  Level 5

Contact Methods

 • Skype
  moonquel

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  U.T(AT) c++ Dev

Recent Profile Visitors

3659 profile views
 1. 2 servery na 1 pc

  Žiaden emu neni nanič dobrý, funguje tak ako si ho opraviš a (+) ako ho opravuju offic. developeri (napr github..), žiaden nieje dokonalý.
 2. [C++] Spawn Gameobjectu po zabiti NPC

  Neni to v Scripte (C++) ale v SQL si fixni ten gameobject: http://collab.kpsn.org/display/tc/Gameobject+template+tc2 Pozri si flagu a type
 3. Neufnkčný custom pet script.

  Cez custom scripty všetko nespravíš a budeš mať vtom strašný bordel... naviac Grant Hackfix void Reset() OVERRIDE { me->SetMaxHealth(uint32(100000)); me->UpdateMaxHealth(); } Reset() v PetAI je evade mode skús cez funkciu: Player::SummonPet switch (petType) { case SUMMON_PET: pet->SetMaxHealth(uint32(1000000)); pet->UpdateMaxHealth(); break; default: break; }
 4. Hledám učitele

  Myslím že nezáleží na tom, či to niekto copypastne z googlu sem alebo ľudia to nájdu tam, ak človek sa chce naučiť tak sa stará a nájde si tutoriali a bude si to skúšať, a nie čakať že niekto ho to naučí a vleje mu to do hlavy ..
 5. Trinity core RBAC

  Hlúposť, RBAC je delenie accontov do skupín tzv. Administrator, GameMaster, Player, Moderator Commandy sú rozdelené a tato funkcia je vcelku dobrá, napr. môžeš si spraviť COMMAND ktorý bude rozdeľovať funkciu pre každú skupinu... Ak tam dáš 1,2,3,4 tak to môžem nazvať EPIC HACK FIX problému, v Databaze tabuľka rbac_account_groups by mal každý GM master / ADMIN mať pridanú správnu hodnotu, doporučujem RBAC.DefaultGroups = "1" (v Configu) tzv. každý hráč po založení ACCOUNTU bude mať svoju skupinu (1). Nedoporučujem použivať tuto variantu ktorú uviedol Andorhal. @Frytiks: Toto nakodil -spp ktorý je aktualné DEVELOPER na TRINITYCORE takže je to od TrinityCore... // Edit: @DBobx je to úplne jednoduché, na TrinityCore je napísane "A bit of brain" -> trocha rozumu, takže ak robí server parta blbcov čo nevie pomalí ako čo funguje tak napíše to čo ty, ja osobne RBAC využívam a nevidím vtom jedinú chybu
 6. Snaha o CZ/SK MoP ktorý dopadne ako každý jeden..
 7. Nejlepší hry

  SMITE ! SO BEST FELL LIKE GOD! - Limbo (Logic Game ) - Demigod (Škoda že to nieje online ale vcelku sranda) - Smite ( 3D MOBA GAME) - Warcraft 3 (Blizzard games sú proste blizzard games) - Star Wars - EAT (Stará strategia ale vcelku dobrá) - Command of Conquer - Generals (Všetký CoC sú dobré) - Asassin's creed - Hearthstone (Vcelku to človeka zabavi) - Starcraft II (Blizzard Game) - Diablo II - LOD (Blizzard Game Too) - WoW (Best of MMORPG & Blizzard Game)
 8. :-D :-D Repack, Repack a TrinityCore nikdy neporovnávaj :-D? Cmangos a Mangos ma malo developerov čo sa o to starajú, takže idú pomaličky ale zase nerobia chyby, zato TrinityCore Denne ma 2-10 Commitov, ale vždy niečo re-workuju napr. Vehicle system a potom to aj tak dopadne, TrinityCore je funkčnejšie ak by som to mal takto zobrať, ja už pracujem s TrinityCore cca 1 rok a doporučujem TrinityCore, ale tak isto musíš mať nejaké základy v DB & Core (C++). Jak mangos tak aj TrinityCore ma ešte dostatok chýb, aj keď wotlk už je +- 6 rokov tak tých chyb je tam ešte fakt dosť ....
 9. Programovanie

  No ako prvé by si sa mohol naučiť písať, Jaca? chcel si povedať Java, SQL (je Dotovaci Jazyk) MYSQL je len program ktorý ti vytvorí network k databaze. Takéto veci sa nedajú učiť, musíš si to testovať sám a prísť nato, inak to je strata času..
 10. Stormwind Freezne server.

  Ja tento problém nemám :-/ hmm, skus si nahrať znová TDB (world) Tabuľku Creature, Gameobjects, AreaTrigger, btw crashuje to aj Clienta (WoW Error)
 11. Stormwind Freezne server.

  Akú máš rev. ? Možno je tam nejaký object ktorý si nechtiac spawnul a zhadzuje ti server alebo nejaký AreaTrigger, Boss etc.. Nemáš náhodou repack?
 12. Problem s commandem

  Toto fixoval TrinityCore, ale skus sa pozrieť na RBAC či to maš povolené
 13. Start error

  Tento error je myslím na TrinityCore lebo asi smazali tuto úpravu z updates.. ak si dobré pamätám tak som mal ten istý problem Tu máš to SQL, zahrňa to zopar mojích fixov, takže by si mal mať správne fixle SpellTargetSpell asi u všetkých bossov včetne Harvest Soul (LK) https://gist.github....rget_spells.sql
 14. Start error

  v Spell_target_spell myslím si pridaj stlpec effindex
 15. Teleporter

  Doporučujem ti použiť SQL developera, aspoň pre teba ak si newbie...
×