Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Minko

Members
 • Content count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Průměrný uživatel

About Minko

 • Rank
  Level 1

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  Null
 1. [Nábor] Examon - GM/DEV/WMaster

  Môžem odporučiť, skutočne seriózny človek GL
 2. [GM/DEV] - Hľadám Post

  Zdravím, uchádzam sa o miesto Developera či GameMastra. Volám sa Milan a mám 17 rokov. Som študentom strednej školy zameranej na Informačné Technológie a v tejto oblasti som už cez 6 rokov teda od 11 roku.Venujem sa programovaniu Softvéru(C++, Visual Basic) a tvorbe Dynamických Webstránok ((x)HTML, CSS(2,3), PHP, SQL), tak isto pri tvorbe využívam Databázové Systémy najčastejšie MySQL.Moja povaha je priateľská ,ale veľmi striktná voči stanoveným pravidlám a najviac čo nemôžem zniesť sú pokrytci.Som spoločenský typ a dokážem rešpektovať názory spolupracovníkov.Čo sa týka WoW, tak skúsenosti naberám už od TBC až po Cataclysm, teda príkazy a úprava Databáz nieje problém. Krátke Info: Vek: 17 Štúdium: Stredná Škola Jazyky: Anglický, Ukrajinský Akadémie: Cisco Networking Academy - CCNA Exploration v4.0 (4 semestre s CCNAS) Odborné Skúsenosti: C++, Visual Basic, (x)HTML, CSS, PHP, SQL(MySQL), Základná Práca s Linuxom Povaha: Striktná, Priateľská Znalosť WoW: slušná Znalosť Príkazov: TrinityCore, Mangos, ArcEmu - v priemere vynikajúca Skúsenosti: Spojka, Manius, M&M GF, Apolius Časová Flexibilita: 2-3 Hodiny cez Pracovné Dni Kontakt: Skype(ihnatko.milan), E-mail: [email protected] Požiadavky: Server aspoň 20+ (môže byť začínajúci projekt) Kvalifikovaný Team Team na ktorý sa dá kedykoľvek obrátiť Skúseného a Férového Administrátora Server s Externou IP & Stránkou !!! Prácu Developera budem schopný vykonávať až po 19.6.2012 , z dôvodu skuškového obdobia dovtedy len GM.
×