Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Faeth

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About Faeth

 • Rank
  Level 1

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Ano, máte pravdu. Na tom co popisuji není nic extra originálniho. Originalita se skrývá v provedení. Všechny námi upravované dungeony budou propracované, bude se k ním vázat příběh, budou jim předcházet propracované quest chainy a podobně. Nepůjde o žádné dugneony typu. teď zabij 200malých murlocků, pak jednoho velikého a dostaneš zbraň které ti přidá 100k HP.
 2. Web Template

  Určitě se podívej na 960.gs. Je to hodně užitečná věc a šetří to hodně času (alespoň mě). Také není na škodu dělat si před každým designem wireframy (já si je dělám přes Adobe Fireworks). V podstatě si uděláš hrubou šablonu prvků které na webu chceš a pak si je (třeba v Photoshopu) nastyluješ tak jak potřebuješ.
 3. [GM/EM/DEV/ADMIN] Headlein

  Ahoj, jestli jsi ještě nenašel žádné místo kde by jsi mohl uplatnit svůj talent a um mám pro tebe nabídku. Hledám schopné lidi pro můj nový řekl bych dost unikátní projekt. Víc info nalezneš tady: http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=25234 Pokud by jsi měl jakékoliv otázky neváhej a ozvi se mi. Rád ti je zodpovím.
 4. Dev Ariczek

  Ahoj, jestli jsi ještě nenašel žádné místo kde by jsi mohl uplatnit svůj talent a um mám pro tebe nabídku. Hledám schopné lidi pro můj nový řekl bych dost unikátní projekt. Víc info nalezneš tady: http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=25234 Pokud by jsi měl jakékoliv otázky neváhej a ozvi se mi. Rád ti je zodpovím.
 5. Dobrý den všichni, pro svůj nový unikátní projekt hledám schopné lidi kteří by měli zájem pracovat v pohodovém týmu na perspektivním projektu. Stručný popis připravovaného projektu: Datadisk: Wrath of the Lich King Verze patch: 3.3.5a Zaměření serveru: PvE Použitý EMU: TrinityCore2 ClasiXxx je World of Warcraft server určený primárně pro PvE hráče (což ale neznamená že zde nenajdou zábavu i hráči kteří mají v oblibě PvP). Server má volitelně nastaven XP rate (1-5x). To zaručuje hráčům možnost výběru. Buď si zvolí cestu rychlejšího expení aby si mohli co nejdřív užít kouzla našich dungeonů, nebo si zvolí cestu pomalého expení a naplno si užijí herní svět od prvního levelu. Po dosažení maximálního levelu (80) čeká hráče plno hodnotný WoTLK svět. To však není hlavním lákadlem našeho serveru. Pro hráče čekají upravené TBC dungeony (Heroic verze). Nebude se jednat o zásadní změny, bude navýšena jejich obtížnost tak, aby byli lákavé a i pro hráče s WoTLK equipem. V dungeonech nenajdete žádné námi upravené itemy. V těchto dungeonech budou moci hráči získat různé běžně nedostupné mounty, enchant scrolly a jiné užitečné věci. Koho potřebujeme? Core/DB developer Game/Event master Co můžeme nabídnout? práci v pohodovém teamu perspektivní projekt volnost, kreativní práci po úspěšném startu projektu také finanční ohodnocení (prosím nečekejte obrovský výdělek. Na druhou stranu ale chápeme že se jedná o velice náročnou činnost a tak si zasloužíte aspoň nějaké finančné ohodnocení) Jak by měl vypadat uchazeč o pozici v našem teamu? Věk minimálně 16 let (šanci mají i mladší uchazeči. budou nás muset přesvědčit že jsou zodpovědní a že mají pro náš projekt přínos.) Pozitivní přístup Vyjadřování na úrovni Kreativní myšlení Chuť pracovat, podílet se na něčem novém Pro víc informací pište PM, kontaktujte mě na skypu (r.jurco-mos) a nebo pište přímo sem.
×