Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

MARS_LΣGΣND

Members
 • Content count

  156
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

MARS_LΣGΣND last won the day on March 9 2013

MARS_LΣGΣND had the most liked content!

Community Reputation

-13 Nepřínosný uživatel

About MARS_LΣGΣND

 • Rank
  Level 5

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Razer Kraken 7.1 USB Headset

  Dobrý den, mám takovou otázku na Headset, který sem nedávno zakoupil. (Razer Kraken 7.1): Když dám volume na 100% je slyšet trochu šum, údajně to lze vyřešit novou zvukovou kartou, je to pravda a jakou? Díky za odpovědi.
 2. CMake Error at cmake/macros/FindGit.cmake:24 (message):

  Pořád nic :/
 3. CMake Error at cmake/macros/FindGit.cmake:24 (message):

  Restartoval jsem PC a furt to samí OpenSSL mam normální ne light verzi
 4. CMake Error at cmake/macros/FindGit.cmake:24 (message):

  https://github.com/TrinityCore/TrinityCore CMake Error at cmake/macros/FindGit.cmake:24 (message): Git was NOT FOUND on your system - did you forget to install a recent version, or setting the path to it? Observe that for revision hash/date to work you need at least version 1.7 Call Stack (most recent call first): CMakeLists.txt:70 (find_package)
 5. CMake Error at cmake/macros/FindGit.cmake:24 (message):

  Mam Gitextensions, Git Gui, Git Bash, Git shell, GitHub a furt to samí
 6. CMake Error at cmake/macros/FindGit.cmake:24 (message):

  Ale já mam Git, pokuď nepotřebuju nějakej jinej nechceš sem dát odkaz na download ?
 7. Dobrý večer Cmake mi hazí nějaký error neví někdo co stím ? The C compiler identification is MSVC 16.0.30319.1 The CXX compiler identification is MSVC 16.0.30319.1 Check for working C compiler using: Visual Studio 10 Check for working C compiler using: Visual Studio 10 -- works Detecting C compiler ABI info Detecting C compiler ABI info - done Check for working CXX compiler using: Visual Studio 10 Check for working CXX compiler using: Visual Studio 10 -- works Detecting CXX compiler ABI info Detecting CXX compiler ABI info - done Detected 32-bit platform Using supplied MySQL sources MSVC: Enabled large address awareness MSVC: Enabled SSE2 support MSVC: Overloaded standard names MSVC: Disabled NON-SECURE warnings MSVC: Disabled POSIX warnings MSVC: Disabled generic compiletime warnings Found OpenSSL library: optimized;C:/OpenSSL-Win32/lib/VC/ssleay32MD.lib;C:/OpenSSL-Win32/lib/VC/libeay32MD.lib;debug;C:/OpenSSL-Win32/lib/VC/ssleay32MDd.lib;C:/OpenSSL-Win32/lib/VC/libeay32MDd.lib Found OpenSSL headers: C:/OpenSSL-Win32/include Looking for include file pthread.h Looking for include file pthread.h - not found Found Threads: TRUE CMake Error at cmake/macros/FindGit.cmake:24 (message): Git was NOT FOUND on your system - did you forget to install a recent version, or setting the path to it? Observe that for revision hash/date to work you need at least version 1.7 Call Stack (most recent call first): CMakeLists.txt:70 (find_package) Configuring incomplete, errors occurred! See also "C:/Users/lmopijnio/Desktop/TrinityCore/CMakeFiles/CMakeOutput.log". See also "C:/Users/lmopijnio/Desktop/TrinityCore/CMakeFiles/CMakeError.log".
 8. Cannot connect to world database

  Měl jsem ten samý problém prostě ti tam chybí nějaký ten update. http://www.wowresour...showtopic=26344 XD Ještě si to můžeš jednoduše ověřit: pokud se ti authserver připojí do database a worldserver ne tak je to na 99,9% těmi updaty.(za předpokladu že máš stejný user nick a password v obou configách a nehlásilo ti to žádný error při kompilaci jádra)
 9. world server se nepřipojí do MySQL

  Dobrý večer, mám tento problém : údaje jsou stejné jako v Auth server Log: Using configuration file worldserver.conf. Using SSL version: OpenSSL 1.0.1e 11 Feb 2013 (library: OpenSSL 1.0.1e 11 Feb 2013) Using ACE version: 6.1.4 TrinityCore rev. unknown 1970-01-01 00:00:00 +0000 (Archived branch) (Win64, Release) (worldserver-daemon) <Ctrl-C> to stop. ______ __ /\__ _\ __ __/\ \__ \/_/\ \/ _ __ /\_\ ___ /\_\ \, _\ __ __ \ \ \/\`'__\/\ \ /' _ `\/\ \ \ \/ /\ \/\ \ \ \ \ \ \/ \ \ \/\ \/\ \ \ \ \ \_\ \ \_\ \ \ \_\ \_\ \ \_\ \_\ \_\ \_\ \__\\/`____ \ \/_/\/_/ \/_/\/_/\/_/\/_/\/__/ `/___/> \ C O R E /\___/ http://TrinityCore.org \/__/ In mysql_stmt_prepare() id: 53, sql: "SELECT name, permission, help FROM command" Unknown column 'permission' in 'field list' DatabasePool worldd NOT opened. There were errors opening the MySQL connections. Check your SQLDriverLogFile for specific errors. Cannot connect to world database 127.0.0.1;3306;root;147258369;world Vyřešeno zapomněl jsem na nějaký update. XD Jo a pro ty co nechtějí nahrávat cca 500 updatu ručně a doufat že žádný nevynechají, jsem našel tohle: @echo off setlocal EnableDelayedExpansion set WorldUpdates=All_World_Updates.sql set CharactersUpdates=All_Characters_Updates.sql set AuthUpdates=All_Auth_Updates.sql if exist %CharactersUpdates% del %CharactersUpdates% if exist %AuthUpdates% del %AuthUpdates% if exist %WorldUpdates% del %WorldUpdates% for %%a in (sql\updates\world\*.sql) do ( echo /* >>%WorldUpdates% echo * %%a >>%WorldUpdates% echo */ >>%WorldUpdates% copy/b %WorldUpdates%+"%%a" %WorldUpdates% echo. >>%WorldUpdates% echo. >>%WorldUpdates%) for %%a in (sql\updates\characters\*.sql) do ( echo /* >>%CharactersUpdates% echo * %%a >>%CharactersUpdates% echo */ >>%CharactersUpdates% copy/b %CharactersUpdates%+"%%a" %CharactersUpdates% echo. >>%CharactersUpdates% echo. >>%CharactersUpdates%) for %%a in (sql\updates\auth\*.sql) do ( echo /* >>%AuthUpdates% echo * %%a >>%AuthUpdates% echo */ >>%AuthUpdates% copy/b %AuthUpdates%+"%%a" %AuthUpdates% echo. >>%AuthUpdates% echo. >>%AuthUpdates%) Stačí to uložit s příponou .bat a vložit do jádra (C:\TrinityCore-master) s spustit, poté se všechny updaty sjednotí ve 3. (world,auth,characters).
 10. Seasonic SS-850HT-F3

  Dobrý den, jaký máte názor na tento zdroj Seasonic SS-850HT-F3 + zkušenosti jestli nějaké máte? Budu vám vděčný za každou odpověď. Ps: Mohl by mi administrátor či moderátor tohoto fora zdělit kde našel tuto templatu?
 11. Router

  Vyřízené XD
 12. Router

  Dobrý den potřeboval bych vědět jestli v routru jde nastavit omezení uploadu a downloadu na jednotlivý PC. Jde o to že když hraju nějakou online hru a někdo jiný začne něco stahovat nebo třeba kouka na videa, tak sežere celý internet a já mam pak ping +300... Díky XD. Můj net 30/15Mb/s
 13. Ram

  nn ukazovalo to 8gb ale ve win7 bylo 8gb z toho 3,97 pouzivatelne a bez ni to nedela tak cim by to bylo.
 14. Ram

  u navodu bylo do slotu 2,4 zkousel sem dat do 1,3 a pak mixovat ale bez uspechu ted sem si pucil dalsi 6gb ram a nemam 14 ale 7,4 PS: ted vyzkousim tam dat jen tech 6 vyreseno: zkousel jsem je zapojit jednotlive a jeda nejela, tak jsem zapojil pucenou a mam pamet 8gb, zjistil sem ze mi bugovala cely channel proto jsem mel misto 16gb jen 8gb
 15. Ram

  to nepomohlo
×