Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

LEXMORR

Members
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Průměrný uživatel

About LEXMORR

 • Rank
  Level 2
 • Birthday 11/02/1997

Contact Methods

 • Skype
  michal.zavadzan1

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. C++ developery pre nový MoP server

  Massex! bol vyhodený z projektu Murdie-wow a nedoporučujem s ním ďalšiu spoluprácu.
 2. Diablo III

  Radši WoW, že jo?
 3. loot a vendor bug

  Dokonca ani toto nepomohlo
 4. loot a vendor bug

  Sorry za double post: Robí mi to iba na 1 servery. Ale nikomu inému nie. Ani tomu čo ma to iste wow.
 5. loot a vendor bug

  Nepomohlo
 6. loot a vendor bug

  Ahojte, naskytol sa mi vo wow problém. Stále keď niečo zabijem a idem si zobrať čo mi s neho padlo, sekne ma a zostávam v pokrčenej polohe ako keď si beriem tu vec. Keď kliknem na vendora, tak sa mi neotvorí. Je to ako keby som ho mal iba označeného. Cache som už mazať skúšal a robí to iba mne. Kamarát ma to isté wow stiahnute ako ja (ten istý torrent) a ide mu to bez problémov.
 7. Tvorba webovek

  Ak by chcel tvoriť kvalitné weby, nájdeš toho dosť o html5 a css3 na devbook.cz (nehovorým, že ostatné nie je kvalitné) Ďalej tam nájdeš aj niečo o PHP a JS. Pozri a uvidíš viac.
 8. World of Warcraft Free Server

  Tak prestaň dávať stále tie - repky. Je to trapné!
 9. Theminecraft.eu

  Domena 3.radu na fórum
 10. Nábor core developerov

  chyba delete
 11. Nábor core developerov

  Prebieha nábor do Murdie týmu: Hľadáme core developerov. Hľadáme core developerov, ktorí budú pomáhať pri vývoji herného sveta nového serveru. Jedná sa o cataclysm server s patchom 4.0.6 (skyfire). Náplň práce: Hľadáme ľudí na vývoj herného sveta. Jedná sa o vývoj dungeonov, scriptov a podobne. Budeme požadovať vašu prítomnosť pri tímových poradách a plánovaniu vývoja. Čo ponúkame: -finančnú odmenu (podľa výsledkov práce) -vlastný email (meno@murdie-wow.cz) -tým zložený zo seriozných ľudí -profesionálne jednanie Požadujeme: -vek min. 17 rokov (let) -znalosť c++ (ak poznáte aj SQL, je to výhoda) -schopnosť rýchlo riešiť problémy -spoľahlivosť (budete niesť na pleciach veľké bremeno) -práca v týme a ochotný poradiť niekomu z týmu Prihlášky môžete zasielať na email: lexmorr@murdie-wow.cz alebo tu na fóre PM. Keďže je server ešte iba vo vývoji nie je moc toho hotového, takže práce je dosť.
 12. DB 2.4.3

  Yaro, ak si nepochopil moju správu, tak na ňu nereaguj.
 13. DB 2.4.3

  1, nikto nemôže mať tvoju db, ak ju niekde nezverejníš, a keby si to zverejnil, chcel by si aby ju mali aj iný 2, keď ideš robiť server, spraviť ho nie je prvý krok, ktorý aby si ho mal vykonať keď chceš mať server pre hráčov. Doporučujem si niečo prečítať niečo ako začať. Nezaberie vám to až toľko času!!!
 14. nastaveni server

  Nemám rád keď označujete osobu, ktorú nepoznáte dieťaťom. V tomto prípade si musím aj pár ľudí zastať. Nie všetci sú deti. Nie všetci sa rozumejú programovaniu. Chce mať server, prosim nech si ho má. A vám všetkým by to malo byť jedno na čo. Kde je ten veselý duch, keď môžem pomôžem? Furt by ste len písali s prepáčení pičoviny a nie, že by ste dali zopár rád alebo keď už tak držali hubu.
×