Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

miomu

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Nepřínosný uživatel

About miomu

 • Rank
  Level 1

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. pdump-error

  sorry ze pisem neskoro ale dlho som tu nebol skusil som co si napisal ale neislo to ide o to ze je tam to NULL, NULL, NULL a ako som uz pisal ono to chce deleteInfos_Account' at row 1 neni problem v tom ze ked dam pdump tak tam ma dat automaticky 1 ??
 2. pdump-error

  dal som celu new revku ktora ide na hostingu do mojho pc + aj s DB- W,CH,R a ten isty error nechapem preco.
 3. pdump-error

  chcel by som sa spytat preco my hadze error ked dam .pdump load ss acc name, hodi mi strasne velky error + nepdumpne mi na acc ziadny char. ,pise ze to je character no menil som vela characterov a robi to stale moze to byt aj core ?? updaty som nahral OregonCore Rev: 1608 Hash: c0cf03df5 (Win32,little-endian) (core-daemon) lama je meno toho charu co mi malo dat na acc
 4. Bear Forma

  co take Stratí ? veď keĎ upravíš v DBC tiež nebude dvýhať HP tu to spraví to same, a je to aj dočasné riešenie pre začiatočníkov Spelly v bear su funkčné.A písal som že to nieje ako v DBC.
 5. Bear Forma

  Zdravím všetkých, tak ma napadlo jedno riešenie, je nás tu určite dosť čo nevieme robiť s DBC. Prečo jednoducho neopraviť Bear Formu cez tabuľku spell_disabled .Viem že to nieje ako cez DBC ale aspoň niečo Stačí akurát zakázať passivu bear formy a talentu heart of the wild. Passivka bearu 9635 Passivka talentu 24899 Potom stačí už iba reštart a bear funguje S sicknessom je to to samé ID 15007
×