Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Morfik97

Members
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Morfik97

 1. Dobrý den, rád bych se Vás zeptal, jestli nevíte o nějakém programu, kde se dá dobře animovat hru World of Warcraft. Nějak mě to zaujalo a chtěl bych se tím zabývat. Děkuji Vám za čas, který mi věnujete.
 2. Koupím web

  Tývado, musím Vám říci, že jste teda dost drahý. Já u Evila koupím za 1.000,- mnohokrát lepší web, než co vy tu děláte .. Proboha proberte se 4.000-5.000 za web..
 3. Dobrý den, rád bych se vás na něco zeptal. Plno lidí dělá Web design na téma World of Warcraft: Mists of Pandaria, vždy tam mají nějaké ty části, které se pak v codu jmenují třeba bodyBG a podobně. Jako například tento obrázek. Mě by zajímalo, kde ty části berou, třeba teď hledám horní menu co je třeba zde: Bohužel nejsem až takový profesionál abych to obřezával.. Tak se ptám zrovna vás. Doufám, že mi nějak pomůžete. Já vám děkuji za přečtení tohoto článku a za snahu mi pomoct.
 4. Omlouvám se, asi jsem to napsal špatně. Myslím tím třeba přidání dalších tvaru štětců a dalších vymožeností.
 5. Ještě jednou děkuji moc, za vaši snahu mi pomoc a názory. Snad se to bude vyvíjet k dobrému.. Opravdu moc díky. A neznáte nějaké dobré užitečné pluginy do Photoshopu?
 6. Dobře, díky moc za vaše názory. Já se budu pokoušet dělat svoje menu a buttony a další. Jen bych se chtěl ještě zeptat jak už jsem psal, že nejsem úplně dobrý ve Photoshopu, tak nemáte nějaké tutoriály, kde mě ty buttony a menu naučí?
 7. Ahoj, hledám někoho, kdo by mě udělal web na určité úrovni. Hlavně, aby se mě tam dala dát Website templata., kterou si stáhnu a popřípadě sám upravím v programu. Pokud by za to dotyčný chtěl peníze, můžeme se domluvit. Pokud by byl někdo tak hodný, že by mě udělal web budu moc rád a moc mi s tím pomůžete. Kontakt: Skype: killers821 E-mail: [email protected] (na e-mail moc nechodím) Děkuji, za přečtení zprávy a možno budu děkovat i tomu, kdo mě s tím pomůže.
 8. Webová stránka

  Bohužel už nemám zájem. Web už mám a i s nandanou Templatou.
×