Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

GetroXer!

Members
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Průměrný uživatel

About GetroXer!

 • Rank
  Level 2

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Zájmy
  PHP, MySQL, HTML/CSS a všetko okolo hardwaru.
 1. [PHP] foreach - Problem

  *SOLVED !
 2. Team Fortess 2 - V.I.P systém

  Podobny systém som už sem daval. Keby som vedel ako funguje TF2 Server a k nemu nake modifikacie spravil by som to Za tych 1250 Kč.
 3. [jQuery] Slider + Text

  Dobrý deň, uživatelia. Dnes sa na vás obraciam s dvovodu neznatelnosti JavaScriptu. Potrebujem vytvoriť Slider. Mal by som ako taku predstavivosť ako by bol spracovani v HTML ale po stranke JavaScriptu(jQuery) nemam zdania. Totižto jedna sa o normalny Slider ktorý ma dve tlačidla lenže na lavej strane (<div class="left"></div>) ma obrazok (<img src="img1.png" />) a na pravej strane (<div class="right"></div>) by bol nadpis (<div class="nadpis">Pracujeme flexibilne</div>) pod tym s malou medzerou text (<div class="text">Lorem Ipsum</div>) a pod tym s malou medzerou odkaz na prečitanie celeho članku (<a href="#"><img src="read.png" /></a>). Náhlad:
 4. V.I.P Systém - Counter Strike 1.6

  Žiadne komentáriky nebudu ? x) Ako by ste upravili script, bezpečnostné diery. Rád by som sa viacej naučil.
 5. V.I.P Systém - Counter Strike 1.6

  Dobrý deň, zdravím. Dneska by som chcel vam predstaviť V.I.P Systém pre Counter-Strike 1.6. Je možná šanca že to funguje aj na Counter-Strike: Source. Kedže neviem ako funguju Counter-Strike: Source servery. Čo takého by som mal dopredu povedať ? V.I.P Systém je stavaní na AMXMODX do Counter-Strike 1.6. V.I.P Systém zabezpečuje SK platbu v úhrade 1.607€. České platby som nerobil, mali by fungovať len neni ochrana na výšku uhradenej SMS, po vaších menších úpravach to nebude problem. Systém je chranení niakymi vychytávkami ako sú ID, Aktivačný kód. Ako toto všetko funguje ? ------------------------------------ - Objednavatel zadá údaje - STEAM_ID, E-Mail - Dostane E-Mail s údajmi - Tvar SMS, Tel. č. na odoslanie, Aktivačné ID + Popis ako aktivovať V.I.P - Objednavatel odošle SMS - Tvar SMS - Dostane spätnú SMS - Aktivačný kód (10 miestni) - Objednavatel zadá ID s E-Mailu a Aktivačný kód s SMS na URL ktorá mu bola poslaná E-Mailom. - Objednavatel sa stáva V.I.P Ako rozbehnuť tento script ? ------------------------------------ 1.) Otvorite cstrike/addons/amxmodx/configs/plugins.ini. 2.) Odstraniť ; pred admin_sql.amxx. 3.) Pridať ; pred admin.amxx. 4.) Otvorite cstrike/addons/amxmodx/configs/sql.cfg. 5.) Nastaviť všetko okrem "amx_sql_table" a "amx_sql_type". 6.) V.I.P uložíte na web. 7.) Otvorite "config.php" ktorý sa nachádza inc/cfg/config.php. 8.) Nastavíte ho. 9.) Otvorite inc/vip_objednavka.php. 10.) Zmeníte vo funkcíi PostMail - Predmet, Správu(v nej sa nachádza sms brána na ktoru maju posielat SMS a aj URL na VIP), E-Mail. *amx_sql_table musí byť nastavena na "admins" ! **Upravte správne PostMail ! ***Do správy vložte aj URL na aktiváciu ! Chcel by som dodať že tento V.I.P Systém som nikde neukradol. Jediné čim som sa nechal inšpirovať bol CRON od "NO.small" na CRON pre tento V.I.P Systém. Dovod prečo ho zverejnujem je že som ho nikde nenašiel. Script si možete meniť podla seba ale mohli by ste nechať aspon META-TAG autora napokoji . Špecialne podakovanie by som chcel venovať "Skirso". Pomohol mi pracovať na scripte. VIP System.rar
 6. Hladám subdoménu

  Doména je pravda že vela nestoji aj s hostingom. Ale teraz fakt nejsu žiadne financie. Investuje sa do serveru.
 7. Hladám subdoménu

  Free hosting nevyužijem s dvovodu, že vačšina free webhostingov maju možnost pripojiť sa na MySQL len z vnútra.
 8. Hladám subdoménu

  Tak keď hladám subdoménu na Counter-Strike 1.6 malo kdo by mi ponukol doménu napr. taku aku si ty uviedol.
 9. Hladám subdoménu

  To zase nie, ale predpokladam že tu nikdo nema take primitivne nazvy domén. Takže stohto hladiska nak som na to nepozeral .
 10. Hladám subdoménu

  Dobrý deň, zdrávim všetkych majitelov webových stránok. Chcel by som sa popýtať vás tu, či niekdo nemá pod svojou dómenou volnú subdoménu. Jedná sa o subdoménu ktorá by mala názov "blackforce". Načo by mi bola táto subdoména ? Vlastním s kamarátom server na Counter-Strike 1.6. Ktorému chceme však aj prideliť niake webové aplikacie v PHP. A aj publikovať ho cez tuto webovú stránku. Čo by sme požadovali ? - Subdoménu "blackforce" - Nainštalované PHP (najlepšie 5.4.*) - Databáza MySQL ktorá sa može ovládať nie len z nútra (serveru) - Priestor asi tak 100 MB Čo by sme ponúkly ? - Reklamu na subdoméne **EDIT: Subdomena je vybavena. Dakujem za kontaktovanie o zaujem
 11. [PHP] Notice: Undefined index

  Mohly ste povedať hned že to kontrolu či to existuje alebo ne Nemuseli ste zo mna robit debila Ale diki všetkým
 12. [PHP] Notice: Undefined index

  A ako to presne použijem ? Ako to zareaguje ? //edit. Skvor lepsie by som sa spytal. Robi to to iste ako if bez !isset ?
 13. [PHP] Notice: Undefined index

  Zdravím, obraciam sa na vás uživatelia WoWResource. Po dlchšej dobe sa snažim vyriešiť jeden problem. Jedná sa o "Notice". Táto chyba vznika pri použití SESSION. Pozeral som na nete ako to opraviť lenže práveže na SESSION som nič nenašiel. Len na GET a POST. Chyba : Riadky : <?php session_start(); ?> <html> <head> <title>Multifunkčný prihlasovací systém</title> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="style.css"> </head> <body> <div class="container"> <div class="menu"> <a href="info.php"><div class="info"></div></a> <a href="registracia.php"><div class="registracia"></div></a> <a href="kontakt.php"><div class="kontakt"></div></a> </div> <div class="light"> <?php if ($_SESSION["login"] == false) { ?> <div class="mps"> <h2>Multifunkčný prihlasovací systém</h2> <div class="login"> <form method="post" action="include/login.php"> <input type="text" name="user" value="Uživatelské meno"> <br> <input type="password" name="heslo" value="*********"> <input type="submit" value="" class="submit"> <br> <a href="#">Zabudli ste heslo ?</a> </form> </div> <?php } else { ?> Odhlásit sa : <a href="include/logout.php">TU!</a> <?php } ?> </div> <div class="copyright"> Copyright © 2012 MPS - Multifunkčný prihlasovací systém. Všetký práva su vyhradené. </div> </div> </div> </body> </html> Riadok č. 18 : Dakujem za pripadne poznamky, rady a vyriešenia.
 14. Registrácia (HELP)

  Asi ta sklamem :/ No furt ta ista chyba. Neviem či to može byť chyba naka v nastaveni :/ Ale tak skusim pohladat na google. Keď tak neviem čo to ešte može byť. //edit. Kukol som sa do logu chýb apache2 kedže prehliadač mi nevyhodil chybu. Chyba je : [Mon Aug 06 21:21:24 2012] [error] [client 192.168.1.5] PHP Parse error: syntax error, unexpected T_ELSE in /var/www/include/register.php on line 12, referer: http://192.168.1.10/register.php //edit. Všimol som si že ti chyba } pred else. Neukončil si if. ale ked som to uzavrel error to nehádže no hádže mi to text ktorý hovorí Musíte vyplniť všetky políčka aj po tom čo su vyplnene všetky a aj heslo je spravne dva krat. Vypise to aj ked mam všetko prazdne a aj ked mam len dve hesla a aj ked su tie dve hesla rozlične. :/ //edit. Ja už nechápem prečo mi to furt vypisuje prvú odpoveď na podmienku všade. :/ Skúsil som vymeniť miesto else { if (...) { dať elseif() { a tak som skratil kód trocha ... no aj tak to robí to isté. Furt Musíte vyplniť všetky políčka. //edit Spása . Došiel som na chybu. Ja trtko som sa zapodieval či neni chyba furt v kóde. Nakoniec som si všimol že mi chýbaju premenne na $_POST z formulára. Takže furt vracal False a preto mi to pisalo Musíte vyplniť všetky políčka... dakujem Wladass
 15. Registrácia (HELP)

  No tak to neviem ako opravím. Nikam nič nepresmerovávam. Bez toho if v if mi to funguje. :/
×