Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

11rikardo11

Members
 • Content count

  49
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

11rikardo11 last won the day on August 18 2014

11rikardo11 had the most liked content!

Community Reputation

3 Průměrný uživatel

About 11rikardo11

 • Rank
  Level 3

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. TrinityCore Cmake OpenSSL Error

  Asi nemáš dobrý OpenSSL
 2. TC Problém s Boost

  Ked ti to pojde bez problémov aj z vmapamy aj mapamy tak napíš.
 3. TC Problém s Boost

  Tuto mas db presne nato: https://github.com/TrinityCore/TrinityCore/releases/tag/TDB335.54
 4. Problémy se serverem

  S tym serverom uz nespravis nic, musis ho nanovo skompilovat tu mas odkaz a chod podla neho a vsetko pojde http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=26507 a tu mas k tomu aj db: https://github.com/TrinityCore/TrinityCore/releases/tag/TDB335.54 Vdaka Siley-ovi som to takto spravil aj ja a vsetko ide
 5. TC Problém s Boost

  Tak isto ako bolo poradene mne, nekompiluj tuto rev ale stiahni bez boostu. Najdi tu na fore asi 3 temy dozadu (visual studio) tam som dostal radu a vsetko ide tak ako ma
 6. nejde mi worldserver

  Tento isty problem mam aj ja, tiez je problem asi s mapamy ale tie som uz kompiloval a extrahoval asi 4x
 7. Otázka ohledně vytvoření Cataclysm serveru.

  Dostahuj .dll a pôjde dajú sa lahko stiahnut
 8. nejde mi worldserver

  Extrahoval si tie extraktory v zlozke s wow ?
 9. Visual studio

  Díky, díky, díky moc všetko ide tak ako má, stiahol som tú druhú bez boostu
 10. Visual studio

  Inak, používam: VS 2012 for web / 2013 for web CMake: 3.0.1/ 2.8.12.2 OpenSSL: 32x 1.0.1i / 64x 1.0.1i Mysql: 5.6.15.0 Snažím sa kompilovať TrinityCore-TDB335.11.47, TrinityCore-TDB335.11.48 , TrinityCore-TDB335.50, TrinityCore-TDB335.51 Pri novších mi už píše error Boost_dir ale to je teraz jedno. To čo si mi napísal v CMake nemám. Už si neviem rady v čom to môže byť.
 11. Visual studio

  Takže spravil som to podla teba, z 5 errorov sú "už" len 3. Ak by si vedel poradiť ešte aj s týmto:
 12. Visual studio

  Dobrý deň, pri kompilácii mi v Microsoft visual studiu píše errory. Robí to pri každej revízii. Errory: error C3859: virtual memory range for PCH exceeded; please recompile with a command line option of '-Zm173' or greater error C1076: compiler limit : internal heap limit reached; use /Zm to specify a higher limit error C3859: virtual memory range for PCH exceeded; please recompile with a command line option of '-Zm194' or greater error C1076: compiler limit : internal heap limit reached; use /Zm to specify a higher limit 5 error LNK1181: cannot open input file '..\game\Release\game.lib' Ak ste sa s tým už stretli alebo to viete vyriešiť a poradíte mi tak budem vďačný.
 13. Event Master

  Praveze ano.
 14. Event Master

  4 roky stara tema, ten clovek sem uz asi ani nechodi...
 15. kompilacia

  Velmi pekne vám dakujem, všetko ide ako má. Stačilo nainštalovať Visual studio 2013.
×