Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Samsung774

Members
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Samsung774 last won the day on September 9 2012

Samsung774 had the most liked content!

Community Reputation

-11 Nepřínosný uživatel

About Samsung774

 • Rank
  Level 2
 • Birthday 11/06/1996

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Zájmy
  WoW,SQL,C++,Sony vegas
 • Projekt
  zadny
 1. [Altron-Pixie, Old Time] Hráči & GM Team

  Ja si ho zastanem on neni luuba luuba je čech a k tomu ten luuba nebýva v žiar nad hronom.
 2. [Altron-Pixie, Old Time] Hráči & GM Team

  Vy pripravujete? banda debilov hlavná vec že celý server ide na repacku od Jeutie. A ešte sa ukazuješ!
 3. nastaveni server

  čus som bača
 4. nastaveni server

  Ako tak pozerám teraz má každé dieťa server....
 5. Plugins for Bukkit 1.3.1-R2

  Zdravím
 6. Základní práce v Sony Vegas.

  Obnovujem topic aj ja prikladám tutorial menši http://www.youtube.c...5s&feature=plcp
 7. Allerian Tournament [TrinityCore] [neplacený]

  Dalši server na týžden
 8. scripty marek

  Neodporúčam mu pomáhať pomohol som mu a blokol si ma na skype a ešte mi k tomu nadaval.
 9. No truice funguje ale ked chceš nahrat napríklad new npc z truice tak v db to už hádže errory
 10. Truice už nejde na nových revkach
 11. [PRODAM] acc/postavu na twinstaru

  Nemáš skype?
 12. [Hodnotenie] wPortal web

  No mne sa ten web osobne páči
 13. Transmogrification

  pri spravnom nainštalovani git extension mi nejde spustit píše chybu program prestal pracovať Popis problému: Názov problémovej udalosti: CLR20r3 Popis problému 01: gitextensions.exe Popis problému 02: 2.40.0.0 Popis problému 03: 503132e2 Popis problému 04: System.Drawing Popis problému 05: 4.0.0.0 Popis problému 06: 4ba1e086 Popis problému 07: 67b Popis problému 08: 6c Popis problému 09: System.ArgumentException Verzia OS: 6.1.7600.2.0.0.256.1 Identifikácia miestneho nastavenia: 1051 Ďalšie informácie 1: 0a9e Ďalšie informácie 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789 Ďalšie informácie 3: 0a9e Ďalšie informácie 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789 môže mi dakto pomôct díky.
 14. Transmogrification

  taktiež je to i s tou rev 0000 ten git ti dá do core dátum napríklad 4.9
 15. Transmogrification

  takže treba na to git?
×