Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Cyanid

Members
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Průměrný uživatel

About Cyanid

 • Rank
  Level 1

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  zatial nič
 1. Skús priložiť výpis zo Server logu, zapni oregon-core.exe a v zložke kde máš to oregon-core.exe musíš mať dokument Server.log, tak ho otvor a napíš sem čo ti tam napísalo.
 2. Prosím pomoc s update worldu

  http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=16460 Doporučujem je super stačí iba hľadať
 3. WoW Server

  http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=22096
 4. Problém s Cmake

  Nemáš OpenSLL... http://slproweb.com/products/Win32OpenSSL.html
 5. Server status

  http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=23247
 6. [HELP] Dire Bear Form

  Skús vynulovať celú kolonku spellu Heart of the Wild, Rank 5 - mne to pomohlo (dočasné riešenie pre lenvých ludí ako ja)
 7. Chyba MySQL? Proč nejde server?

  Vo world a realm configu nájdeš niečo takéto: LoginDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;mangos;mangos;mangos" WorldDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;mangos;mangos;mangos" CharacterDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;mangos;mangos;mangos" a LoginDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;mangos;mangos;mangos" (realm config) prepíš si tam údaje napríklad: LoginDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;pass;realmd" kde "root" je tvoje užívatelské meno, "pass" je tvoje heslo a "realmd" je názov realmd databáze, a 3306 je port tam si daj taký port aký si dával pri inštalácií MySQL EDIT: Je to tak na Oregon Core na Mangose by to malo byť tak isto.
×