Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Walenthein

Members
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-10 Nepřínosný uživatel

About Walenthein

 • Rank
  Level 1

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Programovanie

  No tak možno neviem písať. No áno máš pravdu je to veľa , ale tak ja mam záujem nejako začať tak chcem začať pri tvorbe web stránok , HTML , php ,CSS a sql čo je na DB pre web. Jasne zadarmo nič nechcem na cene sa dohodneme jasne som to tam napisaľ. Tomaš Kolinger odpoveď na úrovni Ďakujem.
 2. Programovanie

  Hľadám nejakého schopného a inteligentného Učiteľa ktorý programuje v jazykoch : HTML , php , Css , Jaca , C , C++ , Sql , Mysql viem som si toho vedomí že nieje to ľahké a nieje to na pár týžňov či mesiacov očakávam základy a postupne. Samozrejme som ochotný zaplatiť . Na cene sa dá dohodnúť. =) Prajem príjemný zvyšok dňa Walenthein =)
 3. WoW Pandaria

  Dobry den chcel by som sa opytat či by sa niekto nenašiel čo by mi spravil WoW Server na Pandariu.. teda ak sa vôbec da =) Zaplatim..
 4. WoWenko

  aby išiel normalny chod atd =D
 5. WoWenko

  Viem napaisal som to jak tatar =D pardon bol som opily. - Mno rad by som si chcel spravit vlastny WoW server. - Hladam niekoho kto by mi spravil Dokonaly WoW server Cata + Web - Samozrejme Zaplatim - A mesačne nakladny na web a server..
 6. WoWenko

  Hladam nejakeho ale nejakych ludi na vytvorenie WoW servera + Webu + poprosim cenu za Web + Server , Hosting Dakujem..
 7. [Nábor] Wotlk ZaPortal.eu

  =D no dobre neni typ top ale tak noo...
 8. [Nábor] Wotlk ZaPortal.eu

  Dobry den chcel by som sa opytat či mate ešte miesto na Event Mastra Mam 19 rokov WoW hram asi tak 7 rokov.. Moje Skusenosti... Mal som volakedy WoW Server na ktorom som sa hrajkal a kade čo skušal.... atd... v pripade zaujmu mi pište na.. Skype : Walenthein
 9. WoW 4.3.4 Repack

  Dobrý den.. Chcel by som sa opytat zaroven poprosit či nieko nema alebo nepozna nejaky Repack 4.3.4 ktory ma odskušany a ide na 100% Nestojim o take odpovede ze mam hladat na Google... už som hladal a nič poriadneho som tam nenašiel tak by som chcel poprosit o nejaky Link.. Dakujem z Pozdravom Walenthein... Pripadne ma kontaktujte na Skype : Walenthein Dik
×