Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Moonlake123

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About Moonlake123

 • Rank
  Level 1

Profile Information

 • Pohlaví
  Žena
 • Projekt
  IT
 1. Hledáme: PROGRAMÁTOR PHP 5 + BYT

  PROGRAMÁTOR PHP 5 + BYT Moonlake je brněnská IT společnost zaměřující se na tvorbu webových prezentací a e-shopů. V této oblasti působíme již 10 let. Za tuto dobu jsme realizovali řadu významných zakázek. Zaměřujeme se na dodávky internetových full-service řešení v oblasti tvorby webových stránek a eshopů. Součástí nabízených služeb je také zakázkové programování internetových a intranetových aplikací, A proto hledáme posilu do svého brněnského programátorského týmu. Práce se bude uskutečňovat v našich kancelářích, nemáme tedy zájem o externí spolupráci. Profil ideálního kandidáta: nutná znalost objektového programování v PHP 5, Zend Framework nebo Nette Framework, MySQL 5 výhodou JavaScript, AJAX a SOAP praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok AJ na úrovni schopnosti studia dokumentace pečlivost, časovou flexibilitu, spolehlivost ochotu dále se vzdělávat, pracovat v týmu, rozvíjet firemní produkty Proč pracovat pro nás? firemní byt k dispozici práce na plný úvazek (HPP) možnost podílet se na projektech významných klientů práce v moderních kancelářích v Modřicích práce v mladém a sehraném kolektivu flexibilní pracovní doba podpora dalšího vzdělávání (odborná literatura, školení) výběr z benefitů (vstupenky do Cine Star, příspěvek na dovolenou, neomezený tarif Vodafone RED, poukázky do wellness …) pořádání zajímavých firemních akcí (bowling, laser game, paintball, ...) zajímavé platové ohodnocení Náplň práce: programování webových aplikací spoluúčast na aktivním rozvoji firemního redakčního systému pro tvorbu e-shopů, webů implementace e-shopů a redakčních systémů pro zákazníky V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu na adresu [email protected] Žádosti bez motivačního dopisu a životopisu budou považovány za neúplné a nebudou zahrnuty k dalšímu výběru.
 2. PHP Programátor

  Moonlake je brněnská IT společnost zaměřující se na tvorbu webových prezentací a e-shopů. V této oblasti působíme již 10 let. Za tuto dobu jsme realizovali řadu významných zakázek. Zaměřujeme se na dodávky internetových full-service řešení v oblasti tvorby webových stránek a eshopů. Součástí nabízených služeb je také zakázkové programování internetových a intranetových aplikací, A proto hledáme posilu do svého brněnského programátorského týmu. Práce se bude uskutečňovat v našich kancelářích, nemáme tedy zájem o externí spolupráci. Profil ideálního kandidáta: nutná znalost objektového programování v PHP 5, Zend Framework nebo Nette Framework, MySQL 5 výhodou JavaScript, AJAX a SOAP praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky AJ na úrovni schopnosti studia dokumentace pečlivost, časovou flexibilitu, spolehlivost ochotu dále se vzdělávat, pracovat v týmu, rozvíjet firemní produkty Proč pracovat pro nás? práce na plný úvazek (HPP) možnost podílet se na projektech významných klientů práce v moderních kancelářích v Modřicích práce v mladém a sehraném kolektivu flexibilní pracovní doba podpora dalšího vzdělávání (odborná literatura, školení) výběr z benefitů (vstupenky do Cine Star, příspěvek na dovolenou, neomezený tarif Vodafone RED, poukázky do wellness …) pořádání zajímavých firemních akcí (bowling, laser game, paintball, ...) zajímavé platové ohodnocení Náplň práce: programování webových aplikací spoluúčast na aktivním rozvoji firemního redakčního systému pro tvorbu e-shopů, webů implementace e-shopů a redakčních systémů pro zákazníky V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu na adresu [email protected] Žádosti bez motivačního dopisu a životopisu budou považovány za neúplné a nebudou zahrnuty k dalšímu výběru.
 3. IT ADMINISTRÁTOR

  Nabídka již není aktuální - JUNIOR IT ADMINISTRÁTOR Moonlake je brněnská IT společnost zaměřující se na tvorbu webových prezentací a e-shopů. V této oblasti působíme již 10 let. Hledáme do svého týmu IT administrátora na hlavní pracovní poměr. Náplní vaší práce bude kompletní zajištění chodu naší firmy a Windows serverů našich zákazníků. Práce se bude uskutečňovat v našich kancelářích, nemáme tedy zájem o externí spolupráci. Profil ideálního kandidáta: znalosti: základní znalost Windows Server 2012 a 2012 R2 Windows 7 a 8.1 AJ na úrovni schopnosti studia dokumentace pečlivost, časovou flexibilitu, spolehlivost ochotu dále se vzdělávat, pracovat v týmu Proč pracovat pro nás? práce na plný úvazek (HPP) práce v moderních klimatizovaných kancelářích v Modřicích práce v mladém a sehraném kolektivu flexibilní pracovní doba podpora dalšího vzdělávání (odborná literatura) výběr z firemních bonusů (vstupenky do řetězce CineStar, příspěvek na dovolenou, neomezený tarif RED, poukázky do Wellness …) pořádání zajímavých firemních akcí (bowling, laser game, paintball ..) zajímavé platové ohodnocení Mimobrněnským nabízíme součinnost při hledání bydlení V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu na adresu [email protected] Žádosti bez motivačního dopisu a životopisu budou považovány za neúplné a nebudou zahrnuty k dalšímu výběru.
 4. Hledáme webdesignera/grafika - Brno

  Nabídka již není aktuální. Děkujeme Moonlake
 5. Hledáme IT ADMINA

  IT ADMINISTRÁTOR – BYT + PLAT Nabídka již není aktuální. Děkujeme Moonlake
×