Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

jandamilanek

Members
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2 Nepřínosný uživatel

About jandamilanek

 • Rank
  Level 2

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  GodzillaCraft.
 1. Pomoc s 4.3.4 serverem

  Furt si stím něják nevíc rady, vždy udělám někde chybu. Nechcete mi to tam nahrát vy? Dám vám údaje od Mysql. Jinak děkuji všem za rady
 2. Pomoc s 4.3.4 serverem

  Takže mam použít klasický TC a nahrát tam sql odsdud https://github.com/kingmonstr/TrinityCore-4.3.4 nebo od klasického TC? Jsem v tom něják zmatenej.
 3. Pomoc s 4.3.4 serverem

  Psalo to: Using SSL version: OpenSSL 1.0.1c 10 May 2012 (library: OpenSSL 1.0.1c 10 May 2012) Using ACE version: 6.0.3 TrinityCore rev. unknown 1970-01-01 00:00:00 +0000 (Archived branch) (Unix, Release) (worldserver-daemon) <Ctrl-C> to stop. ______ __ /\__ _\ __ __/\ \__ \/_/\ \/ _ __ /\_\ ___ /\_\ \, _\ __ __ \ \ \/\`'__\/\ \ /' _ `\/\ \ \ \/ /\ \/\ \ \ \ \ \ \/ \ \ \/\ \/\ \ \ \ \ \_\ \ \_\ \ \ \_\ \_\ \ \_\ \_\ \_\ \_\ \__\\/`____ \ \/_/\/_/ \/_/\/_/\/_/\/_/\/__/ `/___/> \ C O R E /\___/ http://TrinityCore.org \/__/ In mysql_stmt_prepare() id: 56, sql: "SELECT difficulty_entry_1, difficulty_entry_2, difficulty_entry_3, KillCredit1, KillCredit2, modelid1, modelid2, modelid3, modelid4, name, subname, IconName, gossip_menu_id, minlevel, maxlevel, exp, faction_A, faction_H, npcflag, speed_walk, speed_run, scale, rank, mindmg, maxdmg, dmgschool, attackpower, dmg_multiplier, baseattacktime, rangeattacktime, unit_class, unit_flags, unit_flags2, dynamicflags, family, trainer_type, trainer_spell, trainer_class, trainer_race, minrangedmg, maxrangedmg, rangedattackpower, type, type_flags, lootid, pickpocketloot, skinloot, resistance1, resistance2, resistance3, resistance4, resistance5, resistance6, spell1, spell2, spell3, spell4, spell5, spell6, spell7, spell8, PetSpellDataId, VehicleId, mingold, maxgold, AIName, MovementType, InhabitType, HoverHeight, Health_mod, Mana_mod, Armor_mod, RacialLeader, questItem1, questItem2, questItem3, questItem4, questItem5, questItem6, movementId, RegenHealth, mechanic_immune_mask, flags_extra, ScriptName FROM creature_template WHERE entry = ?" Unknown column 'trainer_spell' in 'field list' DatabasePool world NOT opened. There were errors opening the MySQL connections. Check your SQLDriverLogFile for specific errors. Cannot connect to world database 127.0.0.1;3306;root;TAJNEHESLO;world Měli jsme na tom klasický TrinityCore
 4. Pomoc s 4.3.4 serverem

  Vše jsme četli, jen vždy když nahrajeme mysql a zapneme server, píše to nějáké chyby a pak to spadne.
 5. Pomoc s 4.3.4 serverem

  Ahoj, nedávno jsem si koupil VPS (2.4Ghz, 2GB ram) a mám představu na něm mít Wow server. S kamarádem jsme se pokoušeli ho nahodit a překompilovat, ale beznadějně. Tímto se chci zeptat jestly by mi stím někdo nepomohl (překompilovat, sprovoznit), nebo aspoń dát nějákou radu. Na serveru je málo prostoru (8GB disk), tak aby to byl výhodný emulátor, který mi nezabere celé VPS. Nejlepší by pro mě byl TrinityCore. Předem děkuji za odpovědi!
 6. Wotlk (3.3.5a) na Catu (4.0.6)

  Ale to budu muset compilovat znova, to se mi právě moc nechce, už sem do toho vrazil dost času a fakt se mi nechce compilovat SkyFireEmu. Nestačilo by třeba něják updatnout Mysql databáze, dát nový vmaps, maps a dbc?
 7. Wotlk (3.3.5a) na Catu (4.0.6)

  Dobrý den, nevíte někdo jak předělat TrinityCore s patchema 3.3.5a na 4.0.6? Popřípadě jak.... Předem děkuji za jakékoliv odpovědi.
 8. Minimální požadavky

  A SkyFireEmu pro Catu? Promiňte, překlepl jsem se, nemyslel sem Oregon core ale SkyFireEmu.
 9. Minimální požadavky

  A nevíte kde sehnat levné VPSko který by mi to utáhlo v pohodě bez lagů? Aby stálo maximálně do 220,-Kč. A ještě bych se chtěl zeptat, jestly Oregon Core vytěžuje stejně jako TC.
 10. Automatický nahazovač při pádu

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestly je nějáký cron script nebo něco podobného co by mi nahodilo můj TC server pokud by náhodou spad třeba world server nebo tak. Předem děkuji za jakou koliv odpověď.
 11. Minimální požadavky

  Když by to běželo na Ubuntu vystačilo by si to s 1,5gb ram? Klidně by mi stačilo aby to utáhlo 10-12 hráčů online.
 12. Minimální požadavky

  Dobrý den, chci si vytvořit svůj Wotlk server přes Trinity Core a chtěl bych se zeptat kolik budu potřebovat RAM a CPU aby mi to utáhlo připojených aspoň 25-50 hráčů. Předem děkuji za odpověd a promińte mi to pokud jsem toto téma napsal do špatné kategorie.
×