Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

UltraNumb

Members
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About UltraNumb

 • Rank
  Level 1

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Hledáme zástřeší pro 2.4.3 instant server

  Ne že chceme vyloženě diktovat podmínky, ale nechceme skončit jako jiné servery kde skoro nic nefunguje a hra je zničená sunwell gearem a S4 za pár korun. Co nabízíme je unikátní systém serveru, funkce které jiní nemají a tak nějak zaplnění prázdného místa na "trhu" . Což si myslím, že je potenciál k velkému počtu hráčů. Navíc dokážeme vypomoci např. s webem nebo současným realmem.
 2. Hledáme zástřeší pro 2.4.3 instant server

  Nabídka stále platí.
 3. Hezký den. Jak již název topicu napovídá, hledáme nějaký větší projekt k zastřešení TBC 2.4.3 instant serveru. Kdo jsme: Dva dlouholetí hráči WoW a milovníci TBC nahněvaní na stále stejné chyby ve hře. Co máme: - Kvalitní jádro (více info pouze zájemci) - Zkušené developery jak C++ tak MySQL - Tester se zkušenostmi z oficiálních serverů za dob TBC - Zkušenosti s chodem WoW serveru - Spousta nápadů, vylepšení a featurek do hry (opět více info pouze serióznímu zájemci) - Nadšení pro věc - Čas na správu projektu (krom doby Maturit - pouze jeden z nás) Co nám schází: - Stroj - Finance - Pochopení pro věc Co žádáme: - Stabilní zázemí, ale nebráníme se ani novému projektu, pokud bude potenciál a finance na chod - Post vedoucích projektu (pouze našeho realmu, nežádáme žádné pozice v jiných realmech) - Svobodu rozhodnutí ohledně našeho realmu - Seriozitu Několik našich předchozích snažení nedopadlo z důvodů nadměrného očekávání vlastníka projektu nebo nedostatku financí na chod, proto si vyhrazujeme čas na zvážení.
×