Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Akiros

Members
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Akiros last won the day on April 21 2013

Akiros had the most liked content!

Community Reputation

-10 Nepřínosný uživatel

About Akiros

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 09/06/1996

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Gaming PC

  tak určite že áno. taktovanie ty je podľa mňa zbytočne ak máš špičkovú zostavu na hry.
 2. Cmake error

  stiahni si ArkCore
 3. PC Sestava

  ide vyhodiť 2 000 za lepší zdroj čo si
 4. PC Sestava

  http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1O1X011TZN011RAD011IE10119JQ011LBO011ULW011TTQ01125F01 20 191 kč bez os a zostavení.
 5. Noví projekt...Pojdme do něho

  Nechcem rýpať ale, ty píšeš Si jen děcko co si nemůže vymyslet vlastní název? a hlavná vec máš tak isto rokov ako on. ale mne to je jedno. inak ku projektu veľa štastia tak mesiac to pôjde na Repacku a koniec.
 6. Nový pc

  Brat ma požiadal či mu neposkladám PC na hry na mieru http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1O1X011RAD0116NT011MW00114OZ01125F011KPI011R5X011NT801 čo na to vravíte díky?
 7. PvE Sezona

  a dajú sa zrušiť aj zatiaľ vendory na frosty aj pri TOC?
 8. PvE Sezona

  Dobré ránko, všetkým uživateľom WS prajem peknú veľku noc ale mám na vás jednú otázku neviete ako zmeniť PvE sezonu na Ulduar aby hned neprišli hráči a mali otvorené ICC len Ulduar a staršie raidy ako to mal Twins*ar že išli od Naxxu. ďakujem
 9. Zloděj

  Nevedel som že je zlodej len som kukol WS lebo mi kamarát písal že je to zlodej a neskoro takú hambu si narobil každý o ňom vie. Je to Chudák nič viac. A preto som mu dal prvý lebo som dobrý človek a veril som že nebude sviňa druhý krát sa už nepopálim. A ešte som zabudol doplniť kamarát Kronus od neho kupoval web za 30 euro a ten čur*k mu nedal ani PSD.
 10. Zloděj

  Dobrý deň , človek "Jackings" alebo Ján Krpenský http://www.facebook....ackings?fref=ts ma oklamal o účet na servery Twinstar mal som tam postavu level 80 paladina 5300gs napísal mi či nemám záujem pomôcť zo serverom a že mi ponúkne na 2 mesiace windows zadarmo VPS tak sa aj stalo naletel som mu a klamal 2 dni že čaká na verejnú ip dnes sme sa dohodli že mu presuniem postavu na jeho účet presunol som mu postavu a čakal som na údaje od VPS a v tom si ma blockol na skype. Taktiež na prevod účtu treba Hviezdy a to 100 hviezd poslal som si sms v hodnote 4,5 € a o všetko som prišiel o moju postavu a o hviezdy. Dúfam že som niekomu pomohol zahrániť účet. Ak bude mať niekto záujem o komplet chat tak ho sem hodím. Keby som býval blízko jeho domova tak by dostal pekne cez hubu. Toto bola moja postava ktorý mi ju ukradol Jackings : http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Hyndorin
×