Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Wealfix

Members
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About Wealfix

 • Rank
  Level 2

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  Zatím neprozradím
 1. Cenzured Systém - Help

  Zdravím chtěl bych poradit scháním script nebo něco co mi dokáže při určitém slově místo toho vypsat buď hvězdičky nebo určitou zprávu. Na internetu jsem pár věcí našel ale jakmile jsem to připsal do script loaderu nebo podobně tak mi to vyhodilo dost chyb tak jestli by někdo věděl tak bych byl vděčný za pomoc.
 2. Rback a jeho vypnutí

  Já vím zkoušel jsem hledat všude kde je Rbac slovo a podobně skoro všechny soubory jsem projel ale nepomohlo to :-)
 3. Rback a jeho vypnutí

  To jsem zkoušel jenže on ti tam ukaže co jak kde upravit a skončí u souboru AuctionhouseMgr.cpp a potom dáš kompilace v tom souboru ti to hodí chybu + v dalších jako cs_gm.cpp a podobně
 4. Rback a jeho vypnutí

  Zdravím přátelé z WoWresource Nevím jestli to tu už někdo řešil nebo ne ale chtěl jsem poprosit jestli někdo se už snažil vypnout Rbac. Docela mě štve, že když chci přidat práva tak to to musím provést i v tabulkách rbac. Vím, že to má být něaká nová ochrana trinitycore nebo nevím ale chtěl bych to vypnout a mít zase určení práv pro GM jen v tabulce account_acess. Všem děkuji za rady :-)
 5. problém u tvoření postav

  Nahrával jsi updaty ze složky sql/updates ? pokud ne tak to udělej :-)
 6. [C++] Dynamic Teleporter (v1.0) - TrinityCore

  Dík wolfe už to šlape jak hodinky jdu si jen doplnit tvůj zakladí sql soubor s městy :-) pár portů přidat a podobně jinak díky :-)
 7. [C++] Dynamic Teleporter (v1.0) - TrinityCore

  Zdravím tak díky vlku dělal jsem to večer tak jsem si to neuvědomil ty ++ Ale mám problém číslo 2 :-) já ví jsme otravný ale s c++ teprv začínám vše jsem přidal na svá místa jak má být ale když upravím scriptloader tak jak tu psal Henzigo Takhle #ifdef SCRIPTS /* This is where custom scripts' loading functions should be declared. */ void AddSC_npc_dynamic_teleporter(); #endif void AddCustomScripts() { #ifdef SCRIPTS /* This is where custom scripts should be added. */ AddSC_npc_dynamic_teleporter(); #endif } Ale při kompilaci mi to nahlásilo tuto chybu Linking CXX executable worldserver ../game/libgame.a(ScriptLoader.cpp.o): In function `AddCustomScripts()': ScriptLoader.cpp:(.text+0x41): undefined reference to `AddSC_npc_dynamic_teleporter()' ../game/libgame.a(ScriptLoader.cpp.o): In function `AddScripts()': ScriptLoader.cpp:(.text+0xd74): undefined reference to `AddSC_npc_dynamic_teleporter()' collect2: ld returned 1 exit status make[2]: *** [src/server/worldserver/worldserver] Error 1 make[1]: *** [src/server/worldserver/CMakeFiles/worldserver.dir/all] Error 2 make: *** [all] Error 2 root@vm7562:/build# Zkoušel jsem kontrolovat všechno co se tu psalo ve všech postech ale nenašel jsem nikdy chybu ve scriptech. Mám core z 03-05-2013 z githubu takže nevím :-(
 8. [C++] Dynamic Teleporter (v1.0) - TrinityCore

  Zdravím při kompilaci mi ho to hodí chybu /src/server/game/World/World.cpp: In member function âvoid World::SetInitialWorldSettings()â: /src/server/game/World/World.cpp:1797: error: redeclaration of âuint32 startupDurationâ compilation terminated due to -Wfatal-errors. make[2]: *** [src/server/game/CMakeFiles/game.dir/World/World.cpp.o] Error 1 make[1]: *** [src/server/game/CMakeFiles/game.dir/all] Error 2 make[1]: *** Waiting for unfinished jobs.... [ 16%] Building CXX object src/server/authserver/CMakeFiles/authserver.dir/PrecompiledHeaders/authPCH.cpp.o Linking CXX executable authserver [ 16%] Built target authserver make: *** [all] Error 2 root@vm7562:/build# Zapsal jsem tam ten ten začátek #include "DynamicTeleportMgr.h" // WLK - DYNAMIC TELEPORTER dole ve scriptu jsem to vložil takhle // WLK - DYNAMIC TELEPORTER sDynamicTeleportMgr->Init(); uint32 startupDuration = GetMSTimeDiffToNow(startupBegin); sLog->outString(); sLog->outString("WORLD: World initialized in %u minutes %u seconds", (startupDuration / 60000), ((startupDuration % 60000) / 1000) ); sLog->outString(); } if (uint32 realmId = ConfigMgr::GetIntDefault("RealmID", 0)) // 0 reserved for auth sLog->SetRealmId(realmId); void World::DetectDBCLang() { uint8 m_lang_confid = ConfigMgr::GetIntDefault("DBC.Locale", 255); if (m_lang_confid != 255 && m_lang_confid >= TOTAL_LOCALES) { sLog->outError(LOG_FILTER_SERVER_LOADING, "Incorrect DBC.Locale! Must be >= 0 and < %d (set to 0)", TOTAL_LOCALES); m_lang_confid = LOCALE_enUS; } ChrRacesEntry const* race = sChrRacesStore.LookupEntry(1); Ale při kompilaci mi to prostě hází chybu nevíte někdo co stím ?
 9. Problém při vytvoření postavy

  Jj to už by se mi povedlo už jdou nasazovat věci všechno řeším už teď problém toho že po vytvoření accountu přidělím expansion 2 a stejně mi třeba nejde vytvořit blood elf a podobně :-( Vyřešeno děkuji za pomoc mužete lock :-)
 10. Problém při vytvoření postavy

  U souboru 2013_02_28_00_world_playercreateinfo_spell.sql my to nahlásilo tuto chybu [Err] 1054 - Unknown column 'race' in 'where clause' [Err] -- Add missing generic spell for opening chests for most of Blood Elf's classes -- (was preventing them to loot Eye of Eternity Alexstrasza's Gift Box, Heart of Magic and maybe more.) DELETE FROM `playercreateinfo_spell` WHERE `race`=10 AND `Spell`=61437; INSERT INTO `playercreateinfo_spell` (`race`,`class`,`Spell`,`Note`) VALUES (10,2,61437, 'Opening'), (10,3,61437, 'Opening'), (10,4,61437, 'Opening'), (10,5,61437, 'Opening'), (10,6,61437, 'Opening'), (10,8,61437, 'Opening'), (10,9,61437, 'Opening'); [Msg] Finished - Unsuccessfully -------------------------------------------------- a u souboru 2013_03_11_01_world_playercreateinfo_spell.sql tuto i po nahrání zbytku to nejde .. [Err] 1054 - Unknown column 'race' in 'playercreateinfo_spell' [Err] -- playercreateinfo_spell TRUNCATE TABLE `playercreateinfo_spell`; ALTER TABLE `playercreateinfo_spell` CHANGE `race` `racemask` INT(10) UNSIGNED DEFAULT 0 NOT NULL, CHANGE `class` `classmask` INT(10) UNSIGNED DEFAULT 0 NOT NULL; ALTER TABLE `playercreateinfo_spell_custom` CHANGE `race` `racemask` INT(10) UNSIGNED DEFAULT 0 NOT NULL, CHANGE `class` `classmask` INT(10) UNSIGNED DEFAULT 0 NOT NULL; INSERT INTO `playercreateinfo_spell` (`racemask`, `classmask`, `Spell`, `Note`) VALUES -- Races: Human, Orc, Dwarf, Night elf, Undead, Tauren, Gnome, Troll, Dranei -- Classes: Warrior (0x4FF, 0x1, 78, "Heroic Strike"), -- Races: Human, Orc, Dwarf, Night elf, Undead, Tauren, Gnome, Troll, Blood elf, Dranei -- Classes: Warrior, Paladin, Hunter, Rogue, Priest, Death Knight, Shaman, Mage, Warlock, Druid (0x6FF, 0x5FF, 81, "Dodge"), -- Races: Human, Orc, Dwarf, Night elf, Undead, Tauren, Gnome, Troll, Blood elf, Dranei -- Classes: Warrior, Paladin, Shaman (0x6FF, 0x43, 107, "Block"), -- Races: Human, Orc, Dwarf, Night elf, Undead, Tauren, Gnome, Troll, Blood elf, Dranei -- Classes: Warrior, Hunter, Death Knight (0x6FF, 0x25, 196, "One-Handed Axes"), -- Races: Human, Orc, Dwarf, Night elf, Undead, Tauren, Gnome, Troll, Blood elf, Dranei -- Classes: Warrior, Paladin, Priest, Shaman, Druid (0x6FF, 0x453, 198, "One-Handed Maces"), -- Races: Human, Orc, Dwarf, Night elf, Undead, Tauren, Gnome, Troll, Blood elf, Dranei -- Classes: Warrior, Paladin, Hunter, Death Knight (0x6FF, 0x27, 201, "One-Handed Swords"), -- Races: Human, Orc, Dwarf, Night elf, Undead, Tauren, Gnome, Troll, Blood elf, Dranei -- Classes: Warrior, Paladin, Hunter, Rogue, Priest, Death Knight, Shaman, Mage, Warlock, Druid (0x6FF, 0x5FF, 203, "Unarmed"), -- Races: Human, Orc, Dwarf, Night elf, Undead, Tauren, Gnome, Troll, Blood elf, Dranei -- Classes: Warrior, Paladin, Hunter, Rogue, Priest, Death Knight, Shaman, Mage, Warlock, Druid (0x6FF, 0x5FF, 204, "Defense"), -- Races: Human, Orc, Dwarf, Night elf, Undead, Tauren, Gnome, Troll, Blood elf, Dranei -- Classes: Warrior, Paladin, Hunter, Rogue, Priest, Death Knight, Shaman, Mage, Warlock, Druid (0x6FF, 0x5FF, 522, "SPELLDEFENSE (DND)"), -- Races: Human, Dwarf, Night elf, Gnome, Dranei -- Classes: Warrior, Paladin, Hunter, Rogue, Priest, Death Knight, Shaman, Mage, Warlock, Druid (0x44D, 0x5FF, 668, "Language Common"), -- Races: Human, Orc, Dwarf, Night elf, Undead, Tauren, Gnome, Troll, Blood elf, Dranei -- Classes: Warrior, Paladin, Hunter, Rogue, Priest, Death Knight, Shaman, Mage, Warlock, Druid (0x6FF, 0x5FF, 1843, "Disarm"), -- Races: Human, Orc, Dwarf, Night elf, Undead, Tauren, Gnome, Troll, Blood elf, Dranei -- Classes: Warrior, Paladin, Hunter, Rogue, Priest, Death Knight, Shaman, Mage, Warlock, Druid (0x6FF, 0x5FF, 2382, "Generic"), -- Races: Human, Orc, Dwarf, Night elf, Undead, Tauren, Gnome, Troll, Dranei -- Classes: Warrior (0x4FF, 0x1, 2457, "Battle Stance"), -- Races: Human, Orc, Dwarf, Night elf, Undead, Tauren, Gnome, Troll, Blood elf, Dranei -- Classes: Warrior, Paladin, Hunter, Rogue, Priest, Death Knight, Shaman, Mage, Warlock, Druid (0x6FF, 0x5FF, 2479, "Honorless Target"), -- Races: Human, Orc, Dwarf, Night elf, Undead, Tauren, Gnome, Troll, Blood elf, Dranei -- Classes: Warrior, Paladin, Hunter, Rogue, Priest, Death Knight, Shaman, Mage, Warlock, Druid (0x6FF, 0x5FF, 3050, "Detect"), -- Races: Human, Orc, Dwarf, Night elf, Undead, Tauren, Gnome, Troll, Blood elf, Dranei -- Classes: Warrior, Paladin, Hunter, Rogue, Priest, Death Knight, Shaman, Mage, Warlock, Druid (0x6FF, 0x5FF, 3365, "Opening"), -- Races: Human, Orc, Dwarf, Night elf, Undead, Tauren, Gnome, Troll, Dranei -- Classes: Warrior (0x4FF, 0x1, 5301, "Defensive State (DND)"), -- Races: Human, Orc, Dwarf, Night elf, Undead, Tauren, Gnome, Troll, Blood elf, Dranei -- Classes: Warrior, Paladin, Hunter, Rogue, Priest, Death Knight, Shaman, Mage, Warlock, Druid (0x6FF, 0x5FF, 6233, "Closing"), -- Races: Human, Orc, Dwarf, Night elf, Undead, Tauren, Gnome, Troll, Blood elf, Dranei -- Class [Msg] Finished - Unsuccessfully --------------------------------------------------
 11. Problém při vytvoření postavy

  Má to být pro patch 3.3.5a a co se týče updatu všechny jsem nahrál ze složky world updates takže tím to nebude :-) a jak jsem psal stahoval jsem s master z githubu měl jsem právě podezření že se mi do toho sere cata ale nevím to jistě verzi TDB mám 335.51
 12. Zdravím mám čerstvě stáhnuté trinitycore z githubu vše mi běží jen je problém v tom že když vytvořím postavu nemá žádné spelly ... a nemuže nasadit věci má je v batohu a píše to chybu viz. screen děkuji za help ..
×