Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Nayumix

Members
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About Nayumix

 • Rank
  Level 1

Contact Methods

 • Skype
  nayuvee

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  Proximus WoW
 1. Proximus [TrinityCore2] [Neplacený]

  Nebudú po mne chcieť nič, resp. niekedy mam pocit že skôr by mali platiť nám ....
 2. Proximus [TrinityCore2] [Neplacený]

  Server is UP
 3. Proximus [TrinityCore2] [Neplacený]

  Negatívne či pozitívne názory na urnu mimo WoW sa nás bližšie netykajú. Na urne sa stalo veľa veci na ktorých by nemal byť nikto hrdý ale my stým už nič nespravíme.
 4. Sponzor

  Ahoj, furt hledáš?
 5. Featuring

  Ahoj, furt hledáš?
 6. Proximus nabírá Eventery

  Projekt Proximus 3.3.5a Instant 80 - Custom PvP / Custom PvE http://wow.urnaweb.cz Zdravím všechny čtenáře, kteří by se rádi přihlásili o post Eventera na našem serveru. Jsme nový, ale dlouho připravovaný projekt se svým vlastním, novým PvP systémem, novým custom equipem, novými PvE příležitostmi. Více informací najdeš zde: http://www.wowresour...showtopic=26596 Nabízíme Kolektivní team a spolupráci Možnost přiučit se něčemu novému Podílení se na možná úspěšném novém projektu Příjemná atmosféra - rádi poradíme Zábavu Později možný přístup do DB / Jádra serveru Co očekáváme? Věk 17+ Samostatnost Časovou flexibilitu Znalost commandů TrinityCore Vlastní nápady, vlastní eventy Ovládání anglického jazyka Dobrou fantazii Skype To by bylo všechno z mé strany, přihlášky pište rovnou sem nebo na naše forum - http://wow.urnaweb.cz/forum/viewforum.php?f=13&sid=e5ab0a9a02bb589503fda2106939d8cd Těšíme se na Vás.
 7. Jméno serveru: Proximus Web serveru:http://proximus-wow.eu/ Realmlist: wow.urnaweb.cz Registrace:http://proximus-wow.eu/web/register Emulátor: TC2 Databáze: InnoDB Požadovaná verze klienta: 3.3.5a Místo: Česká republika Uptime: 24/7 Nonstop Rate: Instant 80 Linka: 1Gb/s Hamachi: ne Ahoj, chtěl bych vám představit náš dlouhodobý projekt Proximus. Server byl vytvořen zkušenými hráči pro hráče, hráčemi, kteří mají odžité PvP na vysoké úrovni a hráčemi, kteří dlouze hráli PvE. Přínášíme zcela nový herní systém, na kterém jsme si dali velmi záležet (koho po těch letech baví běhat ve stejném gearu a chodit stejné raidy..) Developer je uskutečnil všechny naše nápady a tím náš server posunul na další úroveň, přinášíme strašně moc implementací etc. Co nabízíme? Nové Custom PvP Seasons (S9, S10..) Reworked TBC a Vanilla dungy Stovky předělaných custom PvE itemů Nový Tier 11 set Chain Questy za speciální odměny Každodenní eventy Propracovaný 2v2 Solo Que Systém (spojuje jen vybraná comba) Vlastní racial spell systém (možnost mít racialku jiné classy) Crossfaction BG's 81 Talent pointů Propracovaný Transmog systém Arena Spectator NPC, Ingame Ladder NPC Speciální odměny a mnohem dalšího Určitě nás přijďte aspoň navštívit, rádi vás uvidíme a těšíme se na Vás, zároveň doufáme, že se vám u nás bude líbit a zůstanete s námi. Oficiální spuštění serveru je 26.7. 2015 v 16:00 hodin! Uvidíme se tam. Váš Proximus GM Team.
×