Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Riccardo

Members
 • Content count

  2
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Riccardo

 1. WoW 6.x.x server?

  Ja by som povedal, že je to ešte menej ako 80% funkčné. Čo som pozeral, tak nie len, že sú veci nefunkčné, väčšinou úplne chýbajú. Niektoré oblasti sú úplne prázdne a čo je najväčší problém, zmenilo sa UI a s tým sa zmenili aj pakety, ktoré ešte nemajú naprogramované. Čo som vytiahol kódy z hry, tak 25% nemá TrinityCore ani zaevidované v svojom zozname, že existujú a aj z toho, čo tam majú nefunguje štvrtina. Stačí si pozrieť Opcode.cpp a tam všade, kde je UNHANDLED sú nespracované pakety. A aj keď sa podaria spracovať pakety, chýbajú celé oblasti, nie je to len opraviť pár veci, ktoré nefungujú. No nechcem odrádzať, skúsiť to treba ale bez veľmi hlbokej znalosti C++ by som sa do toho nepúšťal, lebo oprava paketov je úplne vo vnútri TrinityCore, čo spôsobí zmenu mnohých hlavných tried. Nie je to iba zmena scriptov, ktoré väčšina serverov iba opravuje a vnútorných tried sa ani nedotkne. Okrem toho bude potrebné vytvoriť nové tabuľky, čiže bude potrebné aj SQL, ale písať ho treba v C++. Ďalej spracovanie nových db2 súborov klienta, ktoré sú taktiež pridané v nových verziách. Ako spomínal Xanklin na to je potrebná armáda developerov, lebo sám by si to robil roky. Ale môžeš posielať fixy pre TrinityCore aspoň si vyskúšaš, čo je na to potrebné a oni ťa upozornia na prípadne chyby. V podstate oni sú taká malá armáda developerov.
 2. Projekt sa zrušil pre nezáujem komunity, v prípade záujmu o server Legion, mail uvedený dole stále platí a môžem nejaký server pripraviť, prípadne spolupracovať
×